НОЕМВРИйската дружина върви към третата си година!

  • 69 314
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 34
За много години и от нас!  С пожелания за много здраве и щастие Hug Hug

Утро, стискам палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

При нас нищо интересно.  smile3507

# 706
  • София
  • Мнения: 2 004
Хайде за много години и от нас!  Hug То дойде Йордановден докато се разпиша, но нещо ме е обхванал празничен мързел  Blush И при нас нищо ново. Плюскаме от Бъдни вечер и преминаваме от празник в празник.

# 707
  • Мнения: 162
За много години! Живи и здрави и много щастливи!
Честито на именниците вчера и днес! Да им се прославят имената!
Новата година посренахме на заведение без Дани, беше забавно. Подаръци за Дани измислих - фабрика за сандвичи, клубът на Мики Маус, летище и бая други работки. Всички влизат в употреба за сега и доста си играе.
Бързо оздравяване на болничките.

# 708
  • софия
  • Мнения: 118
nie sme s VARICELA  #2gunfire ushkim iskah da se razbolee newsm78 a sega neznam samo se mogem s spirt i zasega ne e digal temperatura shte vidim do utre kolko shte gi prebroim papchicite ..

# 709
  • Мнения: 432
microelena, от детската градина ли я лепнахте  Shocked стискам плаци да минава бързо и без усложнения  Hug

# 710
  • софия
  • Мнения: 118
да, по празниците бяха 2 и 3 група, сега май е наш ред на 1 група.незнам има ли вариант да не се дига висока температура че втори ден само пъпки ни избиват и друго нищо. newsm78

# 711
  • Мнения: 297
I v nashata grupa,dnes mi kazaha  Shocked ,deteto e ot 20.12.bolno.Dve sedmici imaha sborni,Radost ne e hodila,da vidim.Beshe bolna na 23,no beshe virus i nqma6e izrazeni simptomi.
Nqmam bds,izvinete me   bouquet

# 712
  • Мнения: 8 937
Момичета, влизам набързо да се похваля - днес ни правиха в службата профилактични прегледи за остеопороза и рак на гърдата. Слава Богу, всичко е О.К.   Praynig Много ми беше притеснено. И ми беше любопитно как се е отразило дългото кърмене на риска от остеопороза. Оказа се, че нещата са перфектни.    Praynig Преглежда ни д-р Любомир Дамянов. Човекът абсолютно подкрепи дългото кърмене и каза, че колкото по-дълго, толкова по-добре.   Peace

# 713
  • Мнения: 432
Е, Утро, супер! И аз съм се замислила за такива прегледи, но предпочитам да ги направя след като спра да кърмя. А мамологичният с палпация ли беше, или и с ултразвук те прегледа докторът?

# 714
  • Мнения: 8 937
Диданка, и по двата начина!  Peace
Аз до последния момент се колебаех дали да отида. Притесняваше ме, че поради кърменето може да не покаже достоверни резултати. Но докторът сутринта ме увери, че няма проблем докато се кърми да се подложи човек на този преглед.  Peace

# 715
  • На топло...
  • Мнения: 584
Момичета, за много години Hug!
Нека 2012-та ви донесе много здраве, купища положителни емоции, хиляди и милиони ваши и детски усмивки, много късмет, любов и щастие!
Пък на кандидатите за 4-ти км. и по едни 2 чертички Crazy!

Имах гостенка по празниците, та не се заседявах пред компа много... Плюс причините на Ивето, голямо Йедене, голямо нещо. Сега пак отслабвам, аман вече ooooh!!

Mикроелена
, дано бързо оздравеете Praynig.
А ваксина слагали ли сте?

# 716
  • Варна
  • Мнения: 78
Честита нова година на всички!

Пък на кандидатите за 4-ти км. и по едни 2 чертички Crazy!


аз май съм от тях, че ми закъснява вече втори ден  Twisted Evil

# 717
  • София
  • Мнения: 167
Пък на кандидатите за 4-ти км. и по едни 2 чертички Crazy!
аз май съм от тях, че ми закъснява вече втори ден  Twisted Evil

 hahaha

ЧНГ  Hug

Момичета, гледам сме на 48стр. и идва време за нова темичка. Мисля, най-накрая, да сложим едно колажче "на корицата".

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 12:43 от _илка

# 718
  • Мнения: 8 937
А Илка, чакай тогаз да ти метна една снимка на мойто ноемврийче!

Вчера ми излязоха резултатите от втория кръг на кандидатстването ми за работа. Аз съм с най-много точки!  Laughing Обаче нищо не се знае до последния момент. Пет човека сме на финалната права за една бройка. Неведнъж са ме измествали разни нахалници по конкурсите в последния миг.  #2gunfire Така че докато не видя заповед за назначаване с очите си, не смея да си правя никакви планове. Последният кръг ще е на 23-ти. Пак ще ви напомня да ми стискате палци. Ама много се проточи - то ще каже човек, че кандидатствам за НАСА, а не в Окръжен съд.

От снощи се каня да ви питам дали беснеят вашите ноемврийчета вкъщи. Значи мойта Симона е толкова палава и непослушна, че на моменти се чудя как изобщо е възможно. ( Каката беше направо душица. ) А туй зверче не се спира нито за миг и не млъква нито за миг. Направо ме побърква. С нещичко се заиграва за някоя и друга минута по изключение. В останалото време и тя не знае какво точно прави, но важното е да е в движение и да се издава звук. Даже докато се храни се върти и нещо си тананика. Ужас, ви казвам. Нервите ми едва издържат. Обяснявам си го, че в яслата е супер кротка и под контрол и затова вечер си компенсира, щото по природа никак не е от кротките, та й идва малко... А иначе извън къщи обикновено е послушна, особено в компанията на други хора. Всички я смятат за най-послушното дете на света.  Вашите и те ли са така? Или аз съм си родила извънредно палаво чудовище?!?!  newsm78

# 719
  • София
  • Мнения: 2 004
Утро, май си е до темперамент. И Косьо търчи и вдига шум като всички деца, но голяма част от времето, през което сме си вкъщи се занимава с нещо кротко и самостоятелно. Рисува, реди пъзел, кара си влакчетата и разни други такива занимания, които хем са тихи, хем го ангажират по 30-40 минути. Просто трябва да се примириш, че твоята девойка е по-буйна. Имам познати с две момичета. И те като теб - кротка кака и много, ама много палава малка. Казват, че ако каката била толкова дива изобщо нямало да се престрашат за второ. Те не бяха спали повече от 3-4 часа накуп повече от година  Confused

Общи условия

Активация на акаунт