Цистит и страх *Б*

  • 79 670
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 666
 Не се притеснявай , първо си излекувай цистита, аз лично имах доста тежка форма и ми се наложи да ми бият инжекции, а за бебеправенето не се притеснявай , все някога ще стане когато най- малко очакваш

# 31
започнах по едно време да се чудя дали и аз нямам подобен проблем, но нямам никакви от описаните симптоми. все пак след дълго возене в превозно средство или ходене имам нужда от уриниране,което понякога е само след час, но понякога е след 30-40мин след предишното. нямам болки,сърбеж,кървене и вярно че пия много течности, а кафетата още усложняват положението, но се надявам че това не е начало на т.нар. цистит. ще ме успокоите или обратното?! живея далече от работата си и имам доста возене и ходене и сигурно в студа е нормално, какво ще кажете?!

# 32
  • Мнения: 3 376
Възможно е май самият пикочен мехур да има нещо като "отпускане" - състояние, в което не можеш да задържаш големи количества течност в мехура и имаш нужда често да го изпразваш. Също, това състояние често е свързано и с леко подмокряне в различни ситуации - страх, напрежение, смях, физическо усилие и др. Мисля, че състоянието не е опасно, не знам дали може да бъде и предвестник на нещо друго newsm78

# 33
  • Мнения: 7 718
Някои сме си пикли цял живот.  Laughing Ако винаги си пишкала  често, няма никакви проблеми. Но всяка промяна вече е сигнал за внимание.

# 34
  • Мнения: 2 759
Някои сме си пикли цял живот. Laughing Ако винаги си пишкала често, няма никакви проблеми. Но всяка промяна вече е сигнал за внимание.
   Аз пишкам различно в различните периоди, както и някой месец съм много гладна, пък друг нямам никакъв апетит.. Изобщо... месец с месец не си прилича.. Но съм сигурна, че няма никакъв проблем и съм напълно здрава... Само от време на време ми минава мисълта, че съм бременна... Мисля, че ако има проблем, то той се усеща..

# 35
Някой каза нещо за Ентеросан S-V i S-2, мисля , че беше Вера, но ако греша - съжалявам. Та .... какво стана?.. имаше ли ефект?... от 2 години се боря с кандида и реших да пробвам с това. но ми се иска да чуя едно положително мнение   Simple Smile

# 36
fustuchka,mislia che problemut mi e identichen s tvoia-govoria za E-coli. Prez mesec-dva se poiaviavat problemite i vinovnici sa samo i edinstveno te:))) sigyrno vsichki vuzmojni antibiotici sum izpila-to ne beshe gentamicin myskylno, ne beshe ciprofloxacin...... kazvai kak se izbavi ot bakteriite! skoro sigyrno az shte ymra ot hapchetata, a bakteriite shte si ostanat Thinking

# 37
  • София
  • Мнения: 1 067
Тонито, аз хубаво се бях похвалила, ама от две седмици пак не6то май се появи...

Иначе година и три-четири месеца ни6то ми няма6е.
Все пак да ти кажа, прави се стерилна урина и антибиограма, която показва кой антибиотик може да ти повлияе, и към кой си резистентна.
А като свършиш с антиботика, 3 месеца взимаш Уростим, това е автоаксина някаква. Аз и хомеопатични някакви взимах. Но после досега нищо... а сега от две седмици не смея и на лекар да отида, че ако е станал бебо, не искам да го тровя...

Ако си бременна или правите бебе, това дето ти го писах за Уростима, не става...

Хаиде успех!

# 38
Fustuchka, blagodaria za burzoto sudeistvie Wink
Tova za sterilnata yrina go pravia vseki put kato se poiavi problemut. Pritesnitelnoto e, che vinagi se poiaviavat E-coli i vseki put pia razlichen antibiotik. Sega prikliychih s Amoksiklav, samo che interesnoto v slychaia be, che triabvashe i suprygut mi da go pie. Po dymite na lichnia mi lekar, tova bilo "prevantivna miarka, da ne bi da si predavame bakteriite edin na dryg i ot tam da recidiviral cistita". Zasega vsichko e tyshirano...nadiavam se ...veche mi omruzna Sick  Ama vse si mislia che ima traino reshenie, taka che pomagaite Rolling Eyes

# 39
hora neznam ! pomo6t !! !! dva meseca s cisiti li kvo e tva neznam pikam i me pari !! nekfi nelidixsi ne mo pomagat ! tuka sam se poburkala ! da ne e nekfa veneri4eska bolest !ama prosto nqma ot kade da e tq !!! cistit sam imala i predi !!! kakvo da pravq i da piq !!!!!!

# 40
  • Мнения: 2 759
        Иди на лекар  Peace, той ще ти каже какво да правиш по-нататък. Ако все пак ти се пие нещо - препоръчвам ти едно малко мартини (за блясък в очите).

# 41
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ако все пак ти се пие нещо - препоръчвам ти едно малко мартини (за блясък в очите).
newsm24

# 42
eh hora az nqmashe da se obrushtam tuka za pomosht ako mi se xodishe na lekar !!!!!! no da taka si e li4nata mi lekarka mi se ligavi i ne pravi ni6to po vaprosa mi !!!!!!! 6te ti mine tva e ot nastinkata !!!!!!!!1 da we  taka mi minaaaa ve4e 2 meseca ...............

# 43
  • Мнения: 2 759
         assassina, смени си лекаря. Не може да очакваш някой в интернет да разбере дали имаш цистит, венерическа болест или проблем с бъбреците. Или нещо друго...

# 44
  • Мнения: 560
Аз днес ще ходя на лекар.От три дни пишкам с болка.Единият ден си отвисях в работата в кенефа и всяко пишкане приключваше със силна болка.Вчера и днес не е толкова болезнено,но пак има някакво напрежение.
Допълнително от сигурно 4-5 години имам някаква тъпа болка ниско долу вдясно.Спомням си,че преди точно толкова тази болка стана много силна.Замъкнах се в Пирогов,защото смятах,че е апендикс.Да ама не.На гинеколог минах-не е яйчник.Урина,кръв-нищо.Дадоха ми някакви антибиотици "на кьораво" както се изрази лекаря.Не ги пих.Не мога да повярвам,че човек може да го боли нещо и да му няма нищо или по-скоро да не може да се определи какво е.После болката намаля,но никога не изчезна.
Преди нова година пак се засили и то доста.Започна чак крака да ме боли и отзад-кръста.Пак кръв-нищо,пак гинеколог-нищо.Накрая намериха някакви кристали в урината.Гинеколожката каза,че приличало на възпаление на бъбрек,но нямахе уролог да ме прати при него.
Сега вече задействам нещата,защото не знам ти две неща дали нямат връзка-тази болка,кристалите в урината и болезненото ми пишкане.

Общи условия

Активация на акаунт