Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Sofia/ The Hague- Nl

Татковци, искам да ви попитам, ако жените ви по някаква причина за два- три дни трябва да не са вкъщи (Болен родител, спешна командировка, злополука (пази Боже)) можете ли да се справоте с домакинството и децата?Имам предвид в състояние ли сте да сготвите на децата, да си изгладите дрехите за  другия ден,да изкъпете децата?Или ще се наложи да викате майка си или тъщата?

(Съвсем наясно съм,че никоя майка не би тръгнала ей така, без да се замисли какво ще стане с детето и), но ако се случи как ще реагирате?
Цитирай

София

Не е нужно да стане нещо с жена ми,за да се грижа за детето и сега си я гледам почивните дни.
Цитирай

Русе

Със друго проблеми няма да имаме, освен със заспиването. С мене - нъцки. Не знам защо  newsm78  Very Happy
Цитирай
Не е нужно да стане нещо с жена ми,за да се грижа за детето и сега си я гледам почивните дни.

Аз съм свидетел Wink

Ние още нямаме деца, но в нашето семейство домакинската работа изобщо не е приоритет на жената #Crazy
Точно такива поводи подкрепят идеята за модерното семейство, в което има ДВАМА родители Smile
Цитирай

Само трябва да научи малката да яде пържени яйца ConfusedС останалото ще се справи yes
Цитирай
Мисля, че единственото с което няма да се справя е кърменето Rolling Eyes
Цитирай

София

Нашият татко се е справял в екстрени ситуации и преди и сега Smile
Цитирай

София

Ние още нямаме деца, но в нашето семейство домакинската работа изобщо не е приоритет на жената #Crazy
Точно такива поводи подкрепят идеята за модерното семейство, в което има ДВАМА родители Smile
Не се оплаквай  Crazy Имаш си жена слънце  Love  bouquet
Цитирай

Balchik

Нашият татко се е справял с хранене,готвене и къпане ако се налага Hug,ама къщата е нагоре с главата като си дойда ooooh!.Не му се сърдя за това.Важното е че децата са добре FlutterНо само два дни могат без мен. Blush
Цитирай

Стара Загора

Е, ще се справя, как иначе... Аз съм си домошар по природа... И както някой е казал по-горе... Кърменето ще ми дойде в повече...
Цитирай

виртуално

Последният път,когата бях в командировка ( за 3 дни ) таткото си взе отпуск за да успеел да се справи със всичко ( детето си ходеше на градина ).
Цитирай

Луксозенец

Често сме си сами с малката вкъщи. Няма проблем - преживяваме накак. Бих викнал майка или тъща да ми помагат единствено ако съм с 2 счупени ключици примерно.
Цитирай
Често сме си сами с малката вкъщи. Няма проблем - преживяваме накак. Бих викнал майка или тъща да ми помагат единствено ако съм с 2 счупени ключици примерно.
Laughing
Е, ти направо ме скъса! Тая хипотетика ме разби - с две счупени ключици и майка ми в една къща...после дълго ортопеда ще се чуди защо имам такова усукване на крайниците а майка ми как така е падала няколкостотин пъти на главата си! Mr. Green
Цитирай
 #2gunfire
Zashto si mislite che samo jenite se sprawyate naj-dobre?
Predpolagam che ima i maje koito se sprawyat dosta po-dobre
vav wsichko ot vas dami. 35
Цитирай

Луксозенец

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора