Отново за спиралата - каква?

  • 1 389
  • 23
  •   1
Отговори
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Я сега красивите майки и момичета да ми препоръчат спирала с ефект на удължване и обем за миглите. Понеже искам някаква супер спирала/ако изобщо съществува/ само да не е от каталожните марки на Орифлейм примерно или Ейвън. И съм си я поръчала от Дядо Коледа /разбирайте мъжо Laughing/ може да е от скъпите.....даже трябва да е от скъпите, според мен!!
 Айде вие сте сега с предложения, подкрепени от личния ви опит Wink
 П.п. Ама пишете и цени на спиралите

Последна редакция: пн, 12 дек 2005, 00:24 от Nik`s mom

# 1
  • Мнения: 1 290
един глас за Лореал Peace

# 2
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
предполагам новата, която рекламират в момента?

# 3
  • София
  • Мнения: 10 309
Лаш Архитект на Лореал, а най-добре Хипноз на Ланком.
Това са ми фаворитите за спирала в момента.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 779
И аз гласувам за архитекта на Лореал.. тази на Ланком(хипноз) колко струва?

# 5
  • Мнения: 5 317
 Лаш архитект на лореал и една на ив сен лоран-volume infini curl.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 309
И аз гласувам за архитекта на Лореал.. тази на Ланком(хипноз) колко струва?
Нямам идея колко е тук, преди 2-3 седмици си я взех от безмитен за 19 EUR.

# 7
  • Мнения: 3 248
Не ми се иска да отварям нова тема, а тук виждам, че има много момичета, които ползват Архотект на Л'ореал, затова ще се вмъкна и питам!
За втори път си взимам тази спирала, използвам я както трябва-не я помпам, затварям я прилежно............но след около 2-3 седмици започва да съхне, като я нанеса стои някакси-ами като износена и остаряла! Доколкото мога да съм сигурна, спиралите не са стари в магазините, от които пазарувам!

Къде греша...не е от най-евтините, за да я сменям на 2-3 седмици! Rolling Eyes

Някакви идеи или съвети? Praynig

# 8
  • Мнения: 4 212
LANCOME  Peace

Luminosa, има три варианта, или е стара спиралата, или не я затваряш както трябва или не я държиш където трябва. Явно е първото или последното. Това според мен.

# 9
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А какво ви е мнението за козметиката на Хелена Рубинщайн? Те по-добри ли са от Ланком или обратното? Аз в момента ползвам на Хелена, Spectacular мисля че се казваше - доволна съм, но може и по-добре и за това искам нова зашеметяваща спирала, с която да съм newsm81

Последна редакция: пн, 12 дек 2005, 01:17 от Nik`s mom

# 10
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Очаквах повече помощ от вас,красавици Crossing Arms

# 11
  • София
  • Мнения: 6 743
На Макс-Фактор - аз ползвам водо и сълзо устойчивата.Придава обем,не се размазва ,само дето трудничко се маха  Laughing.Но с тоалетно мляко на Гарниер (6 лв.е и позвам цяла година почти) се маха лесно!

# 12
  • Мнения: 1 205
Аз също съм за Лореал  Flutter . Цените са от 20 до 26лв

# 13
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не ми се иска да отварям нова тема, а тук виждам, че има много момичета, които ползват Архотект на Л'ореал, затова ще се вмъкна и питам!
За втори път си взимам тази спирала, използвам я както трябва-не я помпам, затварям я прилежно............но след около 2-3 седмици започва да съхне, като я нанеса стои някакси-ами като износена и остаряла! Доколкото мога да съм сигурна, спиралите не са стари в магазините, от които пазарувам!

Къде греша...не е от най-евтините, за да я сменям на 2-3 седмици! Rolling Eyes

Някакви идеи или съвети? Praynig
Има нещо такова. Съхне доста бързо, но определено при мен изкарва повече от 2-3 седмици. Последните 2 години изпозлвам само Лаш Архитект и просто сменям, когато започне да засъхва.

# 14
  • Мнения: 3 248
Не ми се иска да отварям нова тема, а тук виждам, че има много момичета, които ползват Архотект на Л'ореал, затова ще се вмъкна и питам!
За втори път си взимам тази спирала, използвам я както трябва-не я помпам, затварям я прилежно............но след около 2-3 седмици започва да съхне, като я нанеса стои някакси-ами като износена и остаряла! Доколкото мога да съм сигурна, спиралите не са стари в магазините, от които пазарувам!

Къде греша...не е от най-евтините, за да я сменям на 2-3 седмици! Rolling Eyes

Някакви идеи или съвети? Praynig
Има нещо такова. Съхне доста бързо, но определено при мен изкарва повече от 2-3 седмици. Последните 2 години изпозлвам само Лаш Архитект и просто сменям, когато започне да засъхва.


Супер...поне знам, че не съм единствената с този проблем! Едва ли не се измъвах къде греша...в употребата ли еnewsm78! А за изсъхването...имах предвид, че започва да ми съхне на 2-3 седмица, не е изсъхнала напълно за този период, но пак е малко! По принцип съм фен и на Мейбълин (светло синята), тя ми държи около 2-3 месеца и след тях започва да съхне! Сменям спиралата 1-2 седмици, след засъхването, защото започва да стои много грозно, рони се и т.н.! Crossing Arms

Поздрави! Hug

Общи условия

Активация на акаунт