Green Life Resort в Созопол ?

  • 68 063
  • 356
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
В заведенията в комплекса е сравнително скъпо. Под ресторанта има сладкарница, там има обедно меню на нормални цени, всеки ден е различно. Вечеря на блок маса до сега не съм виждала.
Спп
Спокойно е в комплекса, около басейна не е много шумно, само вечер има беснеещи русначета.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 946
Фукла, благодаря ти за отговора !   bouquet

# 17
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Върнахме се днес! Бяхме в студио в частта - Парадайс Гардънс - тази, която откриха на скоро.
Препоръчвам горещо! На цената от 70 лв  на вечер получаваш студио с оборудвана кухня, голяма мебелирана тераса, голям плазмен ТВ и това на 10 м. от перфектния басейн.
Много спокойно, почти никакви хора, чисто и приятно. Плажът е през улицата - 20 лв за чадър и два шезлонга, но с матраци. Малко по-нарядко са сложени от другите - не си гоните сенките  Mr. Green
В самата сграда има и суперче на нормални цени.
Самия комплекс е много красиво оформен - и като архитектура и като ландшафт. Растителността е все още оскъдна, но като се има в предвид, че току що е отворен се надявам да се подобряват нещата.

За деца като, че ли не става много - няма какво да правят в комплекса....

Лично аз се надявам и за в бъдеше да не правят много глезотии за деца....  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 180
А бихте ли споделили нещо за храната - как е закуската, наистина ли има 2-3 ресторанта? Руснаците много ли са досадни и шумни? Ние си запазихме апартамент в Парадайз Дюн. Вече две години почиваме на плажа на Гр. лайф и много ни харесва, но за комплекса нямам впечатления.

# 19
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ние бяхме в апартамент на частно лице - без изхранване. Доколкото знам на свобон аконсумация е скъпо - щом една бира на бара до басейна беше - 6 лв, кафе 2.50...

Нямам идея как е с предплатено хранене. До колкото знам има един основен ресторант и една сладкарница.

Мисля, че бях гледала в сайта на Грийн лайф - цени на студио със закуска за юли и август - 129 лв за двама души.

намерих
http://www.greenliferesorts.bg/bg/prices.html

За разликата от 60 лв за две закуски  доста бих се замислила. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 946
Wild_rabbit, вие как направихте резервацията си, защото наистина има доста голяма разлика в цените директно от сайта на Грийн лайф и вашата цена за студио. Не вярвам тази разлика да се дължи само на наличието на включена закуска.
tanya.d, ще се радвам да споделиш като се върнете нещо за изхранването, защото има и туристически фирми, които предлагат доплащане за НВ. Значи се предлага някакъв вид вечеря.

# 21
  • Мнения: 1 180
Ще споделя, как иначе, даже от "горещата точка" ще има репортаж /стига да има нет в хотела/. Храната не ми е проблем, на плажа има страхотно заведение за обяд /вечер има партита Wink/, познат ми е района и 2-3 "читави" заведения, но може някоя вечер да се пробва и ресторанта в хотела...

# 22
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Wild_rabbit, вие как направихте резервацията си,

От частно лице - собственик на студио в комплекса....
Опитах да запазя и за следващата седмица, но за съжаление до септември е заето... Cry

# 23
  • Мнения: 5 228
Закуската е много хубава и се доплаща около 8 лв. доколкото си спомням. В основния ресторант и обслужването, и храната са много добри, сравнително скъпо е, но си струва, а и не е по-скъпо примерно от ресторантите в стария град. В т.нар. сладкарница има пици, спагети, сандвичи, салата и десерти, както и обедното меню, за което вее писах. Всичко е прясно и вкусно. Сладкарницата е непосредствено до детския кът (закрит, но вътре е прохладно и приятно) и можеш да вечеряш на спокойствие, докато детето си играе.
За първи път не ми се тръгваше, толкова е спокойно и хубаво.

# 24
  • Мнения: 1 180
Фукла , много ти благодаря!!! Толкова рових за отзиви и сега вече съм спокойна и нямам търпение да видя всичко на място! Надявам се да си изкараме добре!

# 25
# 26
  • тук
  • Мнения: 510
тази година бяхме само за един уикенд и имахме включена закуска - беше много богата
дългата ваканция си изкарахме в друг комплекс в Царево, такова разочарование; 10 дни просто съжалявахме, че не си бяхме на ГрийнЛайф и с мъжа ми си мислим да избягаме някой уикенд на шезлонг със сервитьор ... безценно!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Ох, всичко давам за 2 шезлонга и чадър от 30 лв. на Веселие. Бяхме там само на плаж, не като гости на хотела, но в сравнение със Слънчев бряг, където тази "екстра" е 21лв. и буквално ми ходиха по главата и дишаха въздуха ми ... мерси! Уникално място, съжалявам, че по - рано не бях забелязала, че има и хотел , но за следващото ми посещение на българското черноморие си го вписвам под номер 1   Naughty

# 28
  • Мнения: 1 180
Аз също съм фенка на този плаж /щом трето лято го посещаваме Wink/. Доволни сме от почивката в Грийн лайф - спокойно, поддържано, широко.... Само с две думи какво не ми хареса - закуската беше еднообразна и нямаше плодове. Почистването на апартамента беше за отбиване на номер, интернета беше малко муден. За цената, която платихме, условията бяха супер и бих отишла пак.

# 29
  • Мнения: 5 001
Плажа на колко метра е от комплекса? Някъде четох 500м, струва ми се доста.

Общи условия

Активация на акаунт