Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

където си пожелая...даааа...

Първо да кажа, че доста се чудех за кой форум е този въпрос. Ако модераторите решат да местят - моля Very Happy. Но аз да питам - живея с/у дет. кухня, и по адресна регистрция пак е така, а вече 3 мес. ми отказват да запишат беба, защото нямали места! А моя приятелка от далечен квартал записаха, защото познавала едната готвачка #Cussing out Е, питам как може така, и какви права имам аз в случая.  bouquet
Цитирай

София

Много ми е неприятно да го кажа, но е така  Sick. Същото е с детски ясли, градини. Излиза, че ти си точно буква безгласна.
Който има връзки се урежда, който не.... ядосва се, и си тегли теглото. За съжаление това е положението - по-зле е от по Татово време - връзки, връзки и пак връзки, тогава поне детето можеше да си гледа човек, както трябва - взимаха ти го на градина и кухня имаше за всички деца, които желаят храна (извинете,че сравнявам нещата с този период точно)  Sad Twisted Evil.
Цитирай

Женева, Швейцария

Ох и на мен ми предстои записване на детска кухня..
Казаха ми обаче че нямало записване - отивам, нареждам се на опашката , купувам си талонче и ми дават манджичка  newsm78
Цитирай

На края на вселената!

Аз исках да запиша бебка на кухня преди месец, когато беше сигурно че сме преодоляли алергията. Взех бележка от джипито, че няма хранителни алергии. Отидох да я запиша на кухня и казват, че няма места. Подадох молба свободен текст до завеждащ детска ясла №...., копие на акта за раждане на детето и бележката от лекарката. Казаха да се обаждам да проверявам дали има места, т.е. дали някое за някое дете не са купили купони и са се отказали. Днес отивам и се оказва, че има местенце, и разбира се веднага се намърдах. Сега мия бурканчетата, които едвам събрах.
Nik`s mom, отиди и питай дали можеш да подадеш молба да чакате да се освободи място и често-често (всяка седмица) звъниш да питаш. Ако решиш разпитай за друга кухня. Мен не са ме питали за адресна регистрация. Пожелавам ви скоро да папате от кухня!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.