Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 септ. 2004, 23:50 ч.

нов детски магазин в софия

• 940
  • 5
  •   1
Отговори
днес поддочух, че е отворен някакъв много голям детски магазин срещу "Билата"в кв. "Борово". Някой ходил ли е да види за какво става въпрос, като цени , стоки и т.н.?

# 1
  • Plovdiv
Вчера чух в новините, но забравих името му.. Става въпрос за новия детски хипермаркет, нали? Не съм от София, но казаха, че всичко, което има в магазина може да се купува и он-лайн, така че ще съм благодарна ако някой е чул името да ми го каже... 10х!  Wink

# 2
  • Видин
http://www.comsed.net ,ама няма кой знае какво за сега.Дано скоро го обогатят

# 3
  • out of space
Няма дрешки и обувки... Cry

# 4
  • Бургас
Цитат на: Erica
Няма дрешки и обувки... Cry

В магазина има много повече неща, отколкото в сайта им - има дрешки ( е обувки наистина няма) - разнообразието не е голямо, има и много играчки, също ученически пособия. Играчките - кукли, конструктори, коли, камиони, Лего Grinning ,пъзели, също играчки на Chicco и Tolo и още една фирма с такъв тип играчки, но не я запомних.

# 5
а за цените да питам ли или..... а детски колела, колички, креватчета има ли? сигурно ще се завлечем натам  другата седмица ама така питам, да знам какво да се очаква. Grinning

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт