Скарсдейл - 3

  • 59 065
  • 513
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 50
Моля, ако някой е по-наясно с термините, нека ми обясни какво е това чудо "протеинов хляб"? ... Сигурно съм невежа, но ми звучи като "дървена стомана". А ако ми кажете и от къде може да си го купя, благодарността ми ще е двойна!
Simple Smile

# 496
  • Мнения: 18
Здравейте. В менюто на скарсдейл има за обяд салата от риба тон или сьомга(с отцедена мазнина) с оцет или лимонов сок. Салатата е само от риба без зеленчуци ли? Гледам от книгата...

# 497
  • Мнения: 18
Моля, ако някой е по-наясно с термините, нека ми обясни какво е това чудо "протеинов хляб"? ... Сигурно съм невежа, но ми звучи като "дървена стомана". А ако ми кажете и от къде може да си го купя, благодарността ми ще е двойна!
Simple Smile

Ето тук съм качила снимки от книгата за протеиновия хляб + рецепта. Simple Smile
https://drive.google.com/folderview?id=0B2xTW_keOSKNTXJ2UEdMUDNNNXM

# 498
  • Мнения: 678
протеинов хляб има на Вита
Скрит текст:
Мисля, че хлябовете без брашно, а с цели зърна се водят протеинови. По тази логика и Бонус трябва да става и тези немски хлябове в Кауфланд
Скрит текст:

Red Fairy, и аз се зачудих за тази салата от риба тон  newsm78. По моята логика би трябвало да има зеленчуци. иначе би било риба тон с лимон, а не салата от риба тон.

# 499
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Да, аз слагам зеленчуци - домати, краставици, тиквички, целина ...  Peace
Никога не ми е хрумвало, че салата от риба тон може да означава само риба с лимон  newsm78

Благодаря за припомнянето на рецептата за хляба. Аз съм ползвала готови пълнозърнести сухари или оризовки (мисля, че така се казваха - нещо като пуканки от ориз, уплътнени като блокче). 

Успех!  bouquet

# 500
  • Мнения: 12
Здравейте, денс съм 11 ден на диетата и може би съм свалила само килограм.Преди ДС започна диетата килограмите ми варираха от 56.700по време на цикъл до 58.300. От както спазвам диетата съм най-малко 56.200.Днес се мерих сутринта 56.700.Не съм спирала да тренирам.

# 501
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Здравейте, денс съм 11 ден на диетата и може би съм свалила само килограм.Преди ДС започна диетата килограмите ми варираха от 56.700по време на цикъл до 58.300. От както спазвам диетата съм най-малко 56.200.Днес се мерих сутринта 56.700.Не съм спирала да тренирам.
Свалените килограми зависят не само от желанието ни, а и от това, което имаме за сваляне. При тези параметри, 1-2 килограма биха били добър резултат ... мисля.

# 502
  • Мнения: 12
Имам детенце на 2години, преди бременноста съм била 50-53кг, много ми се иска да си върна старите размери.

# 503
  • Мнения: 206
Здравейте,
Започнах диетата набързо в понеделник. Ще се радвам да споделяте рецепти.
Днес ми е ден 5 и се чудя какви сирена да си взема. Имам обезмаслена извара и да не сгреша ще я сложа нея в спанака, който направих по идея на мацка от групата с лук и чесън задушен.
Много съм доволна за момента - за 4 дни - 2.8 кг. Имам доста за сваляне обаче и предходните няколко седмици се олях..Simple Smile

Решила съм да съм стриктна и ме притесняват следващите 14 дни. Някой може ли да даде примерно меню, че може да оплескам нещата?

Закуската отново ли си остава същата или може да се добавя нещо? То за останалите хранения същото?
За самия режим ми е лесно защото е написано какво и си избирам.

Благодаря предварително.

Последна редакция: пт, 12 юни 2020, 07:08 от elyam

# 504
  • Мнения: 23
Здравейте, има ли някой ентусиаст за една 14-дневна врътка заедно? Simple Smile))

# 505
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Здравейте, има ли някой ентусиаст за една 14-дневна врътка заедно? Simple Smile))

Аз мога да се включа за подкрепа, но от първи март или следващия понеделник ще ми е по-лесно. Ще изпробвам вегетарианския вариант. Килограмите за сваляне не са ми и толкова важна цел, колкото да вкарам малко дисциплина в деня си.

# 506
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Здравейте, има ли някой ентусиаст за една 14-дневна врътка заедно? Simple Smile))

Аз все пак започвам, от днес. Целта ми са едни 3-5 см, за да вляза в конкретна рокля до май месец. Мисля да наблягам на движението, но за допълнителна мотивация ще направя една врътка Simple Smile .
Ще използвам този вариант: https://www.bg-mamma.com/?topic=264256.msg7945629#msg7945629

# 507
  • Мнения: 4 170
Здравейте, иска ми се да пробвам тази диета. Не звучи чак толкова трудна. Искам да сваля 2-3 кг.

# 508
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Здравейте, иска ми се да пробвам тази диета. Не звучи чак толкова трудна. Искам да сваля 2-3 кг.

Здравей!
Не е трудна, поне според мен. Използвам я след празници, преди морето и когато реша, че нещо съм се отпуснала. За свалянето на килограми - ако са ти последните 2-3, едва ли ще изчезнат за двете седмици. Обикновено това са най-упоритите излишъци.

Аз започнах в понеделник, 06.08., с вегетарианския вариант. Нямам кантар в момента. Почти по сантиметър съм намалила обиколките на бедра и талия, малко над 1 см - ханша. С уговорката, че не правя за пръв път диетата. Наруших и първото правило, забраната за замяна на продукти. Пропускам днешните ананас и чоу мейн. Вместо патладжан и тиква, използвах тиквички. Вместо карфиол - броколи. Доматите вместо пълнени - нарязани с другите зеленчуци. Всички млечни - сладкарска извара, от ЛИДЛ. За мен е като рикотата, без сол, без подсладител - перфектна. Благодарение на тази диета някога проядох спанак. Сега преоткрих печените ябълки като десерт.
Увеличих и движението, спряма предните седмици. Този път си избирах от тук https://www.youtube.com/@Passion4Profession/playlists , добавям някои от личен опит + крос-тренажор. Последния започнах с 15 минути, но ще увелича постепенно до 40-45.

Продължавам и следващата седмица. Ще се радвам, ако си имам компания.

# 509
  • Мнения: 7
Здравейте! Днес започнах режима, имам детенце на 1г., бях 84 кг , сега съм 63кг и заковани така месеци наред , надявам се да се раздвижат килограми и мерки . Целта ми е около 57-58кг .

Общи условия

Активация на акаунт