ЛЪВски месец, Рождени Дни, веселба и купон до зори! - 55 тема

  • 21 314
  • 764
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 274
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу
geripetrowa

gudzy

Кипра Маца


Джуличка
M_Nik
ReaNora



stefka.k



hayasy

tediko




Синеоч

wee.jess
sladko frape



benighted




Kamence
Гергина

polin_a
Cheburashka

Бенджи 2710


mozila

Чили

Вени***
wish

Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


ЗА ДА СМЕ ЗДРАВИ

Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: пн, 25 юли 2011, 09:26 от Джуличка

# 1
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug

Кипре, Честит Рожден ден! Пожелавам ти много здраве и сбъдване на най-съкровените мечти! Hug newsm51

Джулке, нова тема, кафета, понеделник е , супер!  bouquet

# 2
  • Мнения: 71
Честит рожден ден, Кипре!!!


Джулка ни запонеделничи с новата темичка   bouquet Hug Hug

Поли, добри утро  Hug

Момичета, да се извиня на всички, които са ми писали в скайпа през уикенда. Компа в офиса не се изключил ( а аз излетях бързо Mr. Green ) и ме оставил на линия. Щу народ ми е писал  Embarassed Embarassed

Лека и приятна седмица на всички  Hug  bouquet Hug

(аз я започвам с една лиспваща обица  Confused дано се намери, че ми е МНОГО скъпа... ако не - трябва да правя нова...искам си яяяяяяяяяяяяяяяяяя  Cry )

# 3
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте bouquet
Честит рожден ден на Кипра Маца и на всички, които съм изпуснала  bouquet. Много здраве, късмет и сбъднати мечти  bouquet.

Джуличка - мерси за темата  bouquet.
wee.jess - дано се намери обичката Praynig.
Реа - как е курсът по английски Grinning.
Тази седмица ми е последна работна преди морето Mr. Green. В петък вечерта заминавам с три приятелки за Созопол Crazy. Нямам търпение вече, не ми се седи в офиса Crossing Arms.
Много хубав ден ви желая  bouquet.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
Кипре, ЧРД! Здраве и късмет!  

# 5
  • София
  • Мнения: 6 210
Кипре, честит празник! Пожелавам ти здраве и нека най-съкровените ти мечти се сбъднат   bouquet !

Джули, много благодаря за темата, страхотно заглавие  Peace!

# 6
  • Мнения: 71
wee.jess - дано се намери обичката Praynig.

happysmile     Hug  Много ти благодаря за пожеланието и подкрепата !!!   bouquet   bouquet

Аз като ви казвам, че по-голяма сила от нас няма, вие си мислите майтап: намери се ! Снощи бях на гости у кумичката и одеве като се усетих я помолих да се огледа. След цялото ми хоцкане вчера и възможности да падне къде ли не - под ръба на шкафа, под мивката в кухнята й  Crazy Умрях си от щастие!  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей, браво, Джес, гледай какъв късмет, наистина!

# 8
  • София
  • Мнения: 336
wee.jessnewsm44.

# 9
  • Мнения: 9 776
Вийче, радвам се за теб и обичката. Hug

Аз се хванах да чистя. Whistling Няма къде да ходя на гости днес. Twisted Evil Одеве и ръкавички си сложих и бърсах един прозорец, бърсах прах, даже пусках прахосмукачка. Crazy Това само в спалнята. Следва хола, обаче не си давам зор хич. Naughty

# 10
  • София
  • Мнения: 6 210
Оф, и за трябва да чистя. Утре ще имаме и гости, та ще се наложи и трапеза да приготвя някаква. А не знам какво  newsm78. Дали да направя пилешки парти бутчета или свински пържоли..., ще го мисля.

# 11
  • Мнения: 9 776
Аз бих заложила на пържолките и много зеленчуци всякакви. Много обичам, ей. Blush Салатки разни. Работата е там, че като не ми трябва, ми попадат много идеи даже от тук от форума. Зададе ли се повод - все едно и също правя. Whistling

# 12
  • Мнения: 21
Честит рожден ден Кипре пожелавам ти много да си здрава много щастлива и обичана
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 11 333
Опааааааааааааааааааа


Честит Рожден Ден на малкото Джу, дето става на цели 8години. Весело детство!


Да е жива и здрава Гудзи! Леко майчинство и само смях и веселие у дома!


И днешната рожденячка, дето си кисне дупето някъде по морето - Кипре бъди винаги така позитивна!


# 14
  • Мнения: 9 776
А ти пък завърнА ли се? Crazy Разказвай къде, как и т.н. Снимахте ли се?

Общи условия

Активация на акаунт