В ДЕВЕТИ КЛАС - вече пò сме в час!

  • 53 948
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 263
Здравейте момичета. След отпуската виждам, че имам доста да наваксвам, включително и в темата.

Одри, честит рожден ден, да си жива и здрава!   bouquet
Честит празник на патерици и на малките лъвици на русалката.  bouquet

Иначе у нас цари изцяло ваканционно настроение. Девойката се напъна на морето да прочете една книга на френски /от дадени осем в списъка/ и с това ентусиазма се изчерпи. Надявам се в началото на септември да се стегне и да прочете поне христоматията

# 61
  • Мнения: 1 252
Да ви похваля,момичета. Бях писала в темата за деца със СОП - Саш знае. Моето момче едва това лято се научи кара колело. Вече мислех , че е много голям и мисията е невъзможна.
Но се окза , че малко му е трябвало - за един ден много бързо. Важното беше да преодолее страха.

Честит празник на всички, празнуващи днес!
  bouquet Heart Eyes Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 17 992
lyusi, мерси за пожеланията Hug
Росна китка, честито на момчето ти!Тъкмо навреме.Остава един месец от ваканцията, който страхотно може да бъде оползотворен за велоразходки в парковете. До преди няколко години моите девойки бяха много запалени по колелата, редовно събота и неделя кръстосваха с тях Борисовата градина, но тази година ги мързи... SadСега кръстосват из нета. Mr. Green
Честито и от мен на всички именници  bouquet . Аз вкъщи си имам двечки даже - майка ми и едната близначка.Черпя ви по едно разхладително коктейлче за тяхно здраве.

# 63
  • Мнения: 166
Здравейте! Сега ще съм осми клас в 1 АЕГ и се интересувах как стои въпроса с часовете там (времетраене, междучасия, по колко на ден са, всичко относно смените, в колко се започва и т.н.) Ще помоля някой, който вече е бил 8 клас в 1 АЕГ да сподели... Благодаря Ви предварително!!!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 1 942
Рoсна kитка, браво за новите умения! Много полезно и приятно занимание! И махни го тоя СОП, аз се научих на същата възраст, без да съм СОП  smile3521

Честит имен ден на Марийчетата    bouquet


Нека Майката на всички майки да ни закриля и помага!

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 16:49 от Sash

# 65
  • София
  • Мнения: 2 361
Честит празник! Да са живи и здрави именниците!
Русалке, да те радват твоите 2!
Росна китка, браво на младежа! Явно е много упорит. Поздравления!
Явно тази година книгите ще се четат и през учебно време. Не им се нрави тази литература и взаимно се мъчат. Wink

# 66
  • Мнения: 263
Честит празник и от мен на всички именици.  bouquet
Благодаря ти, Русалке за почерпката, имах нужда. Да са ти живи и здрави и твоите именички и да продължават да те радват.

А също така браво на младежа на Росна китка. Hug

Вече сте ми домъчняли, пък и отпуската свърши, да помислим за срещичка  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 17 992


Вече сте ми домъчняли, пък и отпуската свърши, да помислим за срещичка  newsm78
С две ръце и с два крака съм ЗА. Peace
И мерси за пожеланията.  Hug  При нас август е натоварен месец. Mr. Green Първо рожденият ден на дребните, после именият ден, после рожденият ден на деветокласничката.
И като заговорих за нея,  да ви питам нещо, та ако мога да си спестя ходенето до РУ.След броени дни,като навърши 14, ще трябва да се ориентираме към ваденето на ЛК.Както болшинството от вас знаят, таткото ни го няма в момента в  БГ. Можем ли да минем за издаването  на картата без него, ползвайки пълномощно?Или ще трябва да дойде.. newsm78

# 68
  • burgas
  • Мнения: 485
Честит имен ден на Миметата  bouquetИ моята девойка не напредна със задължителната литература,има и още задачи за решаване,ама не си дава зор.Днес пак беше на плаж,сега излезе на кафе -това и е ежедневието. Laughing

# 69
  • Мнения: 263
Можем ли да минем за издаването  на картата без него, ползвайки пълномощно?Или ще трябва да дойде.. newsm78

Да не те излъжа, защото нямам възможност да проверя в момента, но мисля, че двамата родители бяха нужни само за издаването на международния паспорт. Издаването на лична карта е задължително, при това в едномесечен срок от навършване на 14 год. и там доколкото си спомням беше достатъчен единия родител да е наличен при подаване на заявлението.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честито на всички Марии и от мен, бъдете здрави!!!
Русалке ще минете бе татито и без пълномощно даже Peace ти си достатъчна.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 361
Трябва ти бележка от общината за адресната регистрация на госпожицата. После в РУ с теб. Снимка и готово  Hug. Можеш да я поръчате бърза - за 3 дни и пак е безплатна.
За кога планирате срещата?
Към края на месеца ще ми е малко натоварено. Една приятелка пристига от чужбина , също и съученичка и съм обещала да присъствам на сбирките.

# 72
  • Мнения: 166
Е, в крайна сметка някой ще ми отговори ли ?!! newsm12 newsm12

# 73
  • София
  • Мнения: 17 992
Е, в крайна сметка някой ще ми отговори ли ?!! newsm12 newsm12
Малко грубичко не е ли това пришпорване? Thinking  Сезонът е летен, по-малко хора влизат в темата. Вероятно мамите на  деца от 1 АЕГ просто не са прочели питането ти.

 lyusi, Джони, zuri, благодаря ви за инфото. Hug

За срещата  никой нищо не е предлагал като дата. Peace В началото на септември, ако котка не ни мине пътя, сме замислили още едно отиване до моренцето.Че Албена остана назад във времето  и имам усещането ,че все едно    не сме ходили нататък. Mr. Green Затова ако срещата е до тогава - ок, ако е през септември - аз съм под въпрос.Но като се има предвид, че днес е 16-ти, до края на месеца има много време все пак. Grinning Затова рискувам и ви предлагам някой от двата дни, събота или неделя, тоест 20 или 21 август. PeaceИ веднага след предложението се записвам под номер едно.

1.Пенсионирана русалка

Чакам попълнения на списъка и други предложения за ден. След като уточним нещата, нямам проблем с обаждането в щаб-квартирата на "Неофит Рилски".

# 74
  • София
  • Мнения: 1 942
eine in Rente gegangene Nixe на мен ми беше излишно удостоверението от общината, защото синът ми преди това е имал издаван задграничен паспорт и е на същия адрес, който е в техните бази данни. Само дето се разкарвах и плащах за нето в общината.

Снимка не ѝ трябва, те там правят снимките на място. Нека да бъде подготвена, че ще я снимат и да отиде нагласена, така както иска да изглежда на снимката си (няма страшно, ако не се харесва правят по няколко опита). То както и да се наконтиш от висенето на опашка се спльокваш, ама нейсе   Mr. Green

Аз се опитах да отида сама за получаването и на гишето като ме попитаха къде е бащата казах, че е ей тук, само е отишъл да паркира  Rolling Eyes. Те обаче казаха, че ще го почакат, та трябваше да му звъня спешно да идва. В интерес на истината правихме и лична карта, и паспорт, така че не знам за кое трябва татко, за кое не.

Общи условия

Активация на акаунт