В ДЕВЕТИ КЛАС - вече пò сме в час!

  • 53 959
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Здравейте, майки!
Знае ли някоя от вас дали съществуват опреснителни курсове по математика за такива, които в 8 клас са я позарязали?
Ако не - тогава някой би ли ми препоръчал учител за 2-3 седмици преди и в началото на 9 клас за помощ при наваксване на измързелувания 8 клас?
Моля  Praynig

# 31
  • София
  • Мнения: 18 028
Ама вие защо толкова бързате с учебниците? Знаете ли учителите от кое издателство ще поискат учебник? Да не се наложи после да сменяте? Освен това ще се свършат ли учебниците през септември? Пък и да свърши някой нали тук сме оправни дами - все ще намерим за детето...
Саш, хич, ама хич не съм се  забързала да взимам учебници аз. LaughingНито ги знам на кое издателство ще изберат, нито в момента имам настройка да купуване на учебници.Просто изкоментирах бройката им, която ми се стори стресиращо голяма в сравнение с тази в 8 клас.
Забраванке, аз през юли водих с нас на морето една приятелка на моята пубертетка.
Там ня място ги пусках да си джиткат  и сами, но ми беше спокойно, тъй като спазваха стриктно  уговорките и винаги имах връзка с тях.Но сами съвсем.. Thinking Малко раничко ми се струва.
Kan40, опреснителни курсове едва ли има.Вариантът си е учител според мен. А времетраенето на уроците зависи от това колко материал е  поизпуснат.  Дъщеря ми и съучениците й, по независещи от тях причини, останаха с невзет материал по матаматика от геометрията, обхващащ 30 урока сигурно. ooooh! Като се има предвид, че останалите дялове със сигурност не ги е  проспала и няма нужда от опресняване , считам, че 2-3 седмици не биха й  били достатъчни да  усвои  невзетото като хората. А то все пак е малка част на фона  на   целия осмокласен материал.Размишлявах си на глас. Embarassed

# 32
  • Мнения: 5
Мислех си, че може да има някъде курсове и по математика, подобно на тези по правопис и пунктуация във Фондация Св. Св. Кирил и Методий http://highedu.uchenik.com/mature.php.

А дали пък някой не може да ми препоръча учител по математика за въпросното "опресняване"  dontknow
много ли искам?

За да не занимаваме форума, може и на "лични" Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 18 028
Мислех си, че може да има някъде курсове и по математика, подобно на тези по правопис и пунктуация във Фондация Св. Св. Кирил и Методий http://highedu.uchenik.com/mature.php.

А дали пък някой не може да ми препоръча учител по математика за въпросното "опресняване"  dontknow
много ли искам?

За да не занимаваме форума, може и на "лични" Praynig
Eстествено, че не искаш много. Но за да ти отговори евентуално някой с предложение за учител, би трябвало да знае за кой град става дума. Peace

# 34
  • Мнения: 5
Сори  amiiii София

# 35
  • burgas
  • Мнения: 485
Повечето от учебниците са качени на страницата на гимназията/ПМГ-Бургас /Девойката е профилирана паралелка информатика с АЕ и допълнително има 2 у-ка информатика. #CrazyИ аз
не съм ги купила,просто погледнахме за какво иде реч. Laughing

# 36
  • Мнения: 1 252
Чета, чета първата страница, поне в Алеята на славата ми имаше даскалите - сега нищо от мен...???
Аз съм бившата АНН@./РОса  Joy
Всъщност Белмекенска, извини ме, че милион пъти си смених ника Joy Joy Joy

Да ви се похваля- мойто детИ чете Библията. Ама какво ще ми възпроизведе Mr. Green

Последна редакция: ср, 03 авг 2011, 03:16 от Рoсна kитка

# 37
  • София
  • Мнения: 18 028
Чета, чета първата страница, поне в Алеята на славата ми имаше даскалите - сега нищо от мен...???
Аз съм бившата АНН@./РОса  Joy
Всъщност Белмекенска, извини ме, че милион пъти си смених ника Joy Joy Joy

Да ви се похваля- мойто детИ чете Библията. Ама какво ще ми възпроизведе Mr. Green
Роса, мила, не си се разсънила добре. Hug И детИто ти го има упоменато къде учи, и учителите твои, и  тези на момчетата ти са в алеята на славата. Grinning Проблемчето е вероятно  в това , че си забравила още един свой ник във времето, а именно "Аз съм вашта леля".. Hug
Хубаво е да си бивш детектив , а още по-добре е като паметта ти е слонска - правопропорционална на габаритите ти, както в моя случай.  Joy
Поздравления за деветокласника, четящ Библията.Моята девойка прочете христоматията и с това се отчете. Повече нищо. Множество книги извън списъка и това е.

# 38
  • Мнения: 1 252
 newsm78 Вярно било....
Нищо де това вместо запис. Не съм заспивала , аявно много ми се е спяло. Белмекенска, моля да ми прости  bouquet

# 39
  • Мнения: 750
Запис. Ние прочетохме точно една книга за сега, обаче имаме голям стаж пред компютъра.

# 40
  • Мнения: 204
Запис. Ние прочетохме точно една книга за сега, обаче имаме голям стаж пред компютъра.
Ако това се брои за стаж ние скоро ще се пенсионираме Joy

# 41
  • Мнения: 81
Здравейте, дъщеря ми сега ще е осми клас  Laughing
Исках да ви попитам:
В задължителната литература на дъщеря ми присъства книгата Преди да се родя и след смъртта ми на Ивайло Петров. Исках да попитам кои части от книгата ще се изучават, защото тя е разделена на: Преди да се родя, След това, И след смъртта ми   newsm78
Само първата част или?

# 42
  • София
  • Мнения: 18 028
Здравейте, дъщеря ми сега ще е осми клас  Laughing
Исках да ви попитам:
В задължителната литература на дъщеря ми присъства книгата Преди да се родя и след смъртта ми на Ивайло Петров. Исках да попитам кои части от книгата ще се изучават, защото тя е разделена на: Преди да се родя, След това, И след смъртта ми   newsm78
Само първата част или?

Попитах  бъдещата деветокласничка и тя ми каза, че   са изучавали  само първата част.  Peace

Така и така се разписах, да ви почерпя за рождения ден на малките лъвици  Grinning

# 43
  • Мнения: 1 252
eine in Rente gegangene Nixe , да са ти живи и здрави много да те радват. newsm67 nbirthday newsm38  Gift

Аз не отговорих на въпроса , защото моя юнак де що е издадено от Ивайло Петров го е прочел и не е тук за да питам коя част са учили.

# 44
  • Мнения: 81
Благодаря за отговора, момичета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт