В ДЕВЕТИ КЛАС - вече пò сме в час!

  • 53 949
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 125
Мила Теди, ЧРД на Сари:)
Пожелавам и да бъде здрава, все така усмихната, безкрайно целеустремена и да следва мечтите си:)

# 91
  • София
  • Мнения: 17 994
Мила Теди, ЧРД на Сари:)
Пожелавам и да бъде здрава, все така усмихната, безкрайно целеустремена и да следва мечтите си:)

Благодаря от все сърце!  Hug По инерция се разтърсих за бутона "Харесвам" на Фейсбук.  hahaha

# 92
  • Мнения: 263
Честит рожден ден на Сара! Да ти е жива и здрава и да постигне всичко, което иска.
Благодаря за почерпката Hug

# 93
  • София
  • Мнения: 17 994
Честит рожден ден на Сара! Да ти е жива и здрава и да постигне всичко, което иска.
Благодаря за почерпката Hug
Много благодаря! Grinning
Какво правим сега в събота, провеждаме ли среща или не newsm78 Къде сте, деветокласни и десетокласни мами, не ви ли се купонясва?  lalalala cook cheers

# 94
  • Мнения: 263
Ами newsm78 аз лично съм на линия, но ако решим за го отложим, за да се съберем по-масово през септември, също не бих възразила.
Останалите ентусиастки за събота какво мислят?

# 95
  • Мнения: 320
Русалке, да ти е жива и здрава прекрасната дъщеря!

Относно срещата - за съжаление, аз няма да съм в София идния уикенд и май  lyusi е права, че една среща през септември е по-добра идея...

За момчето, което толкова настоятелно питаше за 1АЕГ:

I смяна:
1 бл. 7.30-8.50,
2 бл. 9.10-10.30,
3бл. 10.50-12.10,
4бл. 12.20-13.40;
II смяна:
0 бл.12.20-13.40,
1бл.14.00-15.20,
2бл.15.40-17.00,
3бл.17.10-18.30
* Учебните часове се наричат блокове / два норммални уч.часа обединени/

# 96
  • Мнения: 263
Да разбирам ли, че в крайна сметка отлагаме срещата за септември?

# 97
  • Мнения: 12
Искам да попитам дали някой знае нещо за агенцията ивет фешън. Дъщеря ми много иска да се запише в агенцията, но бих се радвала ако някой може да ми каже нещо повече. Интересувам се от цените, от това как се избират моделите. Ако някой може да ми помогне ще ви бъда много благодарна baby_neutral

# 98
  • София
  • Мнения: 17 994
Да разбирам ли, че в крайна сметка отлагаме срещата за септември?
Така мисля, при тази слаба активност. Thinking

# 99
  • София
  • Мнения: 2 361
Искам да попитам дали някой знае нещо за агенцията ивет фешън. Дъщеря ми много иска да се запише в агенцията, но бих се радвала ако някой може да ми каже нещо повече. Интересувам се от цените, от това как се избират моделите. Ако някой може да ми помогне ще ви бъда много благодарна baby_neutral
Преди години 2 приятелки си спомням, че бяха записали децата си на някакви такива курсове. Не помня към кои агенции. Но и 2-те споделиха 1 и също , че определени деца отиват после на ревютата и то се знаело предварително. Нещо като конкурсите за миски.

Аз чак след 15-ти бих могла да се включа в сбирка.

# 100
  • Мнения: 923
Ох, да се оплача моята щерка иска да си чисти мустака /не че има , ама всички го правили/
Говорих, говорих, тя рева , получи с е много кофти ситуация.Моля за съвет мамите на момичетата
имате ли такива проблеми. Въобще не знам да се инатя ли или да се съглася, макар че сигурно ще го махне без да ме пита #Cussing out

# 101
  • София
  • Мнения: 2 361
По-добре й разреши, за да не направи някоя глупост - да го чисти с нещо неподходящао и кожата й да се зачерви. Има специални лентички за лице.
Виж и този линк
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=570970.0
http://krem-za-men.de31.com/veet-%D0%9B%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8- … D1%80-p-2243.html

# 102
  • София
  • Мнения: 1 942
мама_съни, zuri, това е сериозна работа. Аз от горе-долу същата възраст се боря. Е, вярно с крака, а не с мустак, ама косъмът си е косъм. И доколкото аз съм могла да си обуя дънки, то мацката на лицето не може да сложи бурка  Laughing

Та моето предложение, освен че трябва много добре да се обмисли и обсъди, да ползва направо професионална помощ, да не си играе сама с лицето си. Сега се предлагат много видове трайна епилация фото-, лазерна и тем подобни. Вярно, че не е евтино, но това носи донякъде убеждението, че е качествено (доколкото може да си убеден в подобно нещо). Освен това сега има сайтове за групово пазаруване, в които разните там салони предлагат големи отстъпки. В bgmamma има тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=602869.new#new. Посъветвайте се с майките там, някои са доста в час и ще ви упътят.

# 103
  • Мнения: 6 675
Ох, да се оплача моята щерка иска да си чисти мустака /не че има , ама всички го правили/
Говорих, говорих, тя рева , получи с е много кофти ситуация.Моля за съвет мамите на момичетата
имате ли такива проблеми. Въобще не знам да се инатя ли или да се съглася, макар че сигурно ще го махне без да ме пита #Cussing out

Аз съм мама на момче, но да си кажа като едно момиче.
Не й забранявай, не се инати, не я карай да плаче, заведи я на добър козметик.

# 104
  • Мнения: 923
Благодаря за отговорите, иска ми се да изкчака още малко
Ще се опитам да си поговорим още, но май в крайна сметка
ще стане на нейното

Общи условия

Активация на акаунт