В ДЕВЕТИ КЛАС - вече пò сме в час!

  • 53 956
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 1 942
Готово. Аз съм ентусиастката, дето първа ще актуализирам списъка:

1. Пенсионирана русалка
2. Manganini 
3. nasty lady
4. Росна китка
5. zuri
6. Sash

odri 1, мина вече времето, дето се шляехме по морето, за жалост. Сега е време вие от морето да дойдете малко при нас. Може да съчетаеш полезното (евентуално намиране на учебниците) с приятното (да се присъединиш към срещата). Знайш колко ще е гот?

# 136
  • Мнения: 976
     Здравейте! Като бъдещи осмокласници сме в чуденка какъв всъщност е медицинският картон, който трябва да представим в началото на уч.година - детският от раждането с всички "допълнения" и бележки за имунизации, или само попълнен лист за профилактичен преглед / взет от къде обаче?/? Досега в 31СУЧЕМ им даваха техни бланки, които лекарят попълваше, в СМГ споменаха при записването за мед.картон, но при тогавашната еуфория не попитах точно какъв.

# 137
  • Мнения: 307
Медицинският картон е този, който се пази в училището, където досега е учило детето. Оттам трябва да ви го дадат и го носите в новото училище.

# 138
  • София
  • Мнения: 2 361
m.cha-cha , попитайте в училището, защото всяко е със собствени изисквания. Това коментирахме миналата година. При някои беше достатъчно само картон написан от лекарката, който се издава всяка година. При други беше картоните от първи клас. Най-добре някоя майка от СМГ да отговори. В 10-токл. тема е Фран(СМГ) и тя е много запозната с порядките в училището.

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 3 356
В училището, в което работя, медицинската сестра иска само лист за профилактични прегледи. Това в подкрепа на мнението на Зури, че всяко училище действа различно.

# 140
  • Мнения: 398


odri 1, мина вече времето, дето се шляехме по морето, за жалост. Сега е време вие от морето да дойдете малко при нас. Може да съчетаеш полезното (евентуално намиране на учебниците) с приятното (да се присъединиш към срещата). Знайш колко ще е гот?




Знам,Sash,много ще е гот,обаче няма как да стане точно сега.... Simple Smile  Защото...- Crazy  и мама започва училище на 12.09.,няма само детенце да учи я!  Crazy   Joy   Удариха ме лимките и реших пак да уча! Grinning

# 141
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ако някой от вас си продава учебниците по англ на Лонгман(8 клас ) , да ви свържа с една мама - живее в Младост. Аз нали обикновено завеждам контактите  Joy Joy Joy

# 142
  • Мнения: 398
Sash,как върви баскетбола?   topka

# 143
  • София
  • Мнения: 1 942
Sash,как върви баскетбола?   topka

Да не излезе off, че не деветокласникът е баскет-джията, още не сме почнали след ваканцията, но не знам как ще го съчетаваме с актьорлъка и китарата...

# 144
  • Мнения: 398
Sash,как върви баскетбола?   topka

Да не излезе off, че не деветокласникът е баскет-джията, още не сме почнали след ваканцията, но не знам как ще го съчетаваме с актьорлъка и китарата...



Ами най-вероятно ще започнат да ви отпадат по ред на най-малко желаното и накрая ще остане това,което най-много го привлича... Simple Smile
Ние започнахме още преди около месец,че и са ни двуразови тренировките! Laughing
Ще видим и той как ще се справи,че е решил,че тази година не трябва да допуска нито една петица в дипломата,защото при бъдещо кандидатстване в САЩ вземали оценките още от девети клас нагоре... Mr. Green Дано да успее да го направи..Да не се измързелеви по някое време.

# 145
  • Мнения: 115
Пишете ни и нас за купона! Simple Smile

# 146
  • София
  • Мнения: 18 024
1. Пенсионирана русалка
2. Manganini 
3. nasty lady
4. Росна китка
5. zuri
6. Sash
7. Джиджи

Очаквах повечко ентусиазъм, момичета, а вие още се скатавате Crossing Arms Но до 18-ти има време.

Ние си изкарахме страхотни 4 дни на една вила. Grinning Не ми се прибираше, ама кой ме пита.
Девойката от днес започна  сериозни репетиции. С вокалния  педагог всяко от децата обикновено работи инидивидуално и  само в редки случаи се работи групово, преди общи изяви на формацията.Но сега щели да правят мюзикъл и съответно  репетициите често ще са общи. Утре пак е там, та цял ден ми набива в главата мелодии и  текстове на песни, които са й дадени да разучи.В резултат на което се улових, че под душа и аз запях Son of a preacher man.  А като директно следствие от моето пеене вероятно съседите  принудително увеличиха четиридневната си ваканция . Могат направо да я слеят със скоро идващите пак почивни дни.  hahaha

Последна редакция: ср, 07 сеп 2011, 23:53 от eine in Rente gegangene Nixe

# 147
  • София
  • Мнения: 1 942
 hahahaПредстaвих си те с попското чедо под душа Joy

# 148
  • София
  • Мнения: 18 024
hahahaПредстaвих си те с попското чедо под душа Joy
Горкото попско чадо.. Laughing

Добавям в списъка и още една ентусиастка за 18-ти.

1. Пенсионирана русалка
2. Manganini 
3. nasty lady
4. Росна китка
5. zuri
6. Sash
7. Джиджи
8. ganis

 

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
ММм минавам само да ви кажа, че много се радвам за срещичката ви  Peace

Общи условия

Активация на акаунт