А колко излиза храненето с кисело мляко?

  • 1 515
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 743
На мен ми излиза 17 лева ако всеки ден купувам по една кофичка:
31 х 0,55 = 17
Аз обаче купувам през ден  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 7 837
На мен ми излиза поне 4 пъти по-евтино  Wink

# 32
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На мен ми излиза поне 4 пъти по-евтино  Wink



И на мен така ми излизаше.А малкият е на кисело мляко от 2-рия месец,тъй като категорично отказа адапте Grinning Не съм имала никакви проблеми Peace

# 33
  • Мнения: 1 464
Ние сме на Нестле джуниър и мисля да го давам поне до 3 години,кисело давам през ден следобед .
По темата-зависи от млеката.Ако се сравнява кисело мляко с Аптамил или Милумил,киселото излиза по-евтино,ако се сравнява с по-евтините адаптета/6-8лв/май киселото се изравнява,дори излиза по-скъпо newsm78

# 34
  • Мнения: 1 427
Ние сме на Нестле джуниър и мисля да го давам поне до 3 години,кисело давам през ден следобед .
По темата-зависи от млеката.Ако се сравнява кисело мляко с Аптамил или Милумил,киселото излиза по-евтино,ако се сравнява с по-евтините адаптета/6-8лв/май киселото се изравнява,дори излиза по-скъпо newsm78
И по моите изчисления така излиза.Аз давам кисело мляко следобед понякога.Мисля да си продължа с АМ и след годинката.Друг е въпросът,че госпожицата май му се мръщи сутрин Mr. Green

# 35
  • Мнения: 144
Ние започнахме с киселото мляко от 7 месец поради факта,че Даниел не искаше повече да пие АМ.Аз му давам само вечер кисело мляко и една кофичка ми стига за 2 дни.Не съм смятала с точност,но почти на половина ми е по евтино-по груби изчисления.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 298
Все пак Thinking какво му е "полезното" на адаптираното мляко? Едно време като го е нямало и са захранвали бебетата с кисело мляко,не са и чували за алергии.Пък сега това не давай Naughty,че алергизира,друго не давай Naughty,че пак води до алергия...

Киселото мляко преди и това, което е сега нямат нищо общо Simple Smile.

Точно така! Аз съм отказала от раждането си майчината кърма и майка ми по принуда от 3-тия ми ден ме е хранила с кисело мляко, защото не е имало АМ. Нямам никакви алергии, ама тогавашното кисело мляко няма нищо общо със сегашното - изкуствено мляко, нишестета, консерванти...

Иначе сметките са ми около 2 пъти по-евтино с кисело,  ние сме на Аптамил.
Дано по-дълго си пие АМ, но като взе да хапва месните пюренца за след 8-ми месец (на Хип и Семпер, с подправчици разни вътре), все към тях я тегли, понякога се мръщи на адаптето и на чисто зеленчуковите пюрета.

Последна редакция: ср, 14 дек 2005, 15:37 от nati_nat

Общи условия

Активация на акаунт