Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Сигурно ще се повторя, но може ли да ми кажете нещо повече за този лекър. Дали мога да разчита на него и най-вече ако му се обадя през ноща дали ще ми обърне внимание. Разбрах, че на гинеколога при когото родих първия път не мога да разчитам по всяко време на него, а и не искам да ми предизвиква пак раждането. Така, че моляви разкажете ми повече за него до колко е отговорен и можели да се разчита на него.
Цитирай

Д-р Велев следеше моята бременност и при него раждах. Можех да разчитам на него по всяко време на денонощието. Ако си лащаш, няма проблеми.  Wink
Цитирай
НА ДР ВЕЛЕВ МОЖЕШ ДА РАЗЧИТАШ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ НА ДЕНОНОЩИЕТО ТОЙ Е НЕВЕРОЯТЕН БЛАГОДАРЕНИЕ НА БЪРЗАТА МУ НАМЕСА ДЪЩЕРЯМИ Е ЖИВА И ЗДРАВА
Цитирай

София

Една моя приятелка ражда при доктор Велев и е много доволна от отношението и изобщо само хубави неща ми разказа, въпреки че се е наложила епизотомия
Цитирай

София

Аз също мога само хубави неща да кажа. Въпреки че си личи че е зает, винаги можех да му звъня, не е пропуснал преглед. Доколкото си спомням когато раждах се водеше в отпуск, но това въобще не съм го усетила. Беше ми казал веднъж, че през уикенда е извън София, но наблизо, и ако имам контракции да му звънна, щял до час-два да е в болницата. Не се наложи, но е хубаво да знаеш че можеш да разчиташ на лекаря си. Освен това при мойто раждане имаше някои рискове и той се справи много професионално и хладнокръвно, така че съм много доволна че избрах него.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.