За сутиените и хората

  • 5 747
  • 99
  •   1
Отговори

Анкета

Сутиен с какви чашки поредпочитате?

Опции:

# 75
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Kикики, а Марианчето как го направи?
Айде стига спам!

# 76
  • Мнения: 5 140
Предпочитам твърда чашка, по-добре ми стои.
Не знам при другите как е, но ако сложа мека бюста ми изглежда доста по-малък отколкото е в действителност и това е основната причина.


С втора опция,поради тази причина описана горе от Надя79

# 77
  • Мнения: 4 298


А пък аз си купих такъв модел есента и е много удобен. Дантелен е, лек,  частично e подплътен. Добре оформя бюста. Мнооого си го обичам.

Последна редакция: чт, 15 дек 2005, 20:20 от *vera

# 78
  • Мнения: 6 871
Аз ползвам с твърди чашки, защото са ми малки гърдите, а така се оформят поне малко.

# 79
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Е, слава богу тук избора е огромен.
И тук - от твърди чашки... Twisted Evil Зариват ме в магазина, а с мека чашка с банел, която да ми е по вкуса - нъц... Сега явно ще се наложи да взема все пак един с твърда чаша, че търся специфичен цвят.


Бу, то по принцип по магазините каквото е на мода във фолк индустрията, това и продават. Ако търсиш нещо различно-сори.(справка:розовото, което беше завладяла неотдавна магазините, сега е кафяво на дневен ред).
Та така и с чашките. Макар аз по принцип да нося с твърди чашки, напълно те разбирам и ти съчувствам. Tired

# 80
  • София
  • Мнения: 786
Нося с твърда чашка, защото ми е малък бюста

# 81
  • Мнения: 766
При размер 80 DD сутиен с търда чашка много трудно да си намеря. Затова преминах на меки с банел. наистина са ми по-удобни. Ама моделите са малко като за баба ми ама ...... Wink

# 82
  • Мнения: 2 255
Нося с  плътна чашка и банел , но не много твърда  (има едни дет направо не се сгъват  Laughing)

# 83
....Отказах се да обикалям магазини и си купувам от тук, както си стоя в къщи. След 3 дни ми го носят у дома и съм много доволна. Има хубави модели по вкуса ми и размери всякъкви. http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTEzNDQ3ODUxNQ==&ci … mp;action=catalog
Биси, това е супер сайт! Много ми хареса!

С две ръце подкрепям Биси за този сайт. Имам лични впечатления от тях пре покупката на бански през лятото и ако кажа, че съм очарована, ще е малко. Страхотно обслужване, страхотно отношение проявиха към мене.
Да, така е, обслужването е страхотно, аз покрай 2-та чифта бански лятото се сблъсках с това. От както за първи път писах за този сайт, много майки ми пасаха на лични и всичка са много доволни. Поради тази причина и аз исках да пусна тема, за да не ме търсят на лични, но не исках да прозвучи като реклама.

Още един фен на Делфина и онлайн пазаруването. Вчера пристигна поредната ми поръчка, както винаги всичко е супер. Този път си взех повече бикини, страхотни са. А по темата - и аз съм на сутиени с подплънки, но не понасям тези дето са толкова дебели че все едно съм с папмерс, ама на гърдите  Laughing

# 84
Само да добавя, че и в get.bg са започнали да продават бельо, има доста неща на Exite, на Нов силует и още няколко български фирми. За любителите на онлайн пазаруването- намират се в менюто Облекло.

# 85
  • Мнения: 5 103
С твърда чашка и да ми повдига бюста на горе той не е малък и така изглежда огромен на фона на 47те ми кила от преди няколко месеца:)

# 86
  • Мнения: 2 596
Само да добавя, че и в get.bg са започнали да продават бельо, има доста неща на Exite, на Нов силует и още няколко български фирми. За любителите на онлайн пазаруването- намират се в менюто Облекло.
Охо, веднага ще се възползам, благодаря. Този май ще си го поръчам веднага.

# 87
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Бу, бих ти казала откъде да си купиш сутиен с мека чашка, но ще ти е далече Simple Smile Иначе аз също предпочитем мека чашка. Някакси ми седи неестествено твърдата, а пък допълнителните малки подплънчици карат гърдите ми да изкачат от сутиена. По принцип обаче не съм привърженик на сутиена и тъй като циците ми все още не стигат до пъпа слагам само по необходимост, примерно с копринена, прозрачна риза.

# 88
  • Мнения: 2 241
Гласувах за меките с банел - твърди не ми понасят, а и не ми седят особено добре, особено повдигащите, ц.... ми се вдигат до под брадичката Simple Smile

Въобще ми е много сложно с намирането на подходящ сутиен, защото съм и 75/Д, а такова чудо рядко се среща. Обикновено след няколкодневно обикаляне пак се набутвам за Триумф. То не е точно набутване, де, защото са много държеливи. Simple Smile

# 89
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Гласувах за меките с банел - твърди не ми понасят, а и не ми седят особено добре, особено повдигащите, ц.... ми се вдигат до под брадичката Simple Smile

Въобще ми е много сложно с намирането на подходящ сутиен, защото съм и 75/Д, а такова чудо рядко се среща. Обикновено след няколкодневно обикаляне пак се набутвам за Триумф. То не е точно набутване, де, защото са много държеливи. Simple Smile
И аз съм на твоя хал.  Mr. Green
Освен на Триумф, купувам и от една българска марка - "Брил" - http://www.brilstyle.com/

Общи условия

Активация на акаунт