За сутиените и хората

  • 5 746
  • 99
  •   1
Отговори

Анкета

Сутиен с какви чашки поредпочитате?

Опции:

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Много твърда чашка по магазините, много нещо! Направо ми е трудно да си намеря ТанТелен сутиен с банел, но с мека чашка... Няма! Туй то... Явно масовия вкус в момента е различен от моя, поради което и горната анкетка Simple Smile
Какъв сутиен ви е по вкуса - с твърда чашка или с мека (без значение с или без банел).
Аз недолюбвам твърдите подплатени чашки, понеже по този начин ми идва бюстът в повече (всеки с вкуса си), а и често ми мачка някак си бюста, вместо само да го подкрепя, както дантелената мека чашка...

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Ами зависи,имам и меки и твърди. Пробвам и което ми стои добре,независимо твърда или не,чашка-купувам. Нямам предпочитания-нося и от двата вида.

# 2
  • Мнения: 4 212
мИека 4ашка. Grinning  Купувам всякаква марка, стига да не е много скъп (до 25?) и да е удобен, м, също така да не е много дантелен, оби4ам спортното бельо и безшевното. Е, слава богу тук избора е огромен.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Е, слава богу тук избора е огромен.
И тук - от твърди чашки... Twisted Evil Зариват ме в магазина, а с мека чашка с банел, която да ми е по вкуса - нъц... Сега явно ще се наложи да взема все пак един с твърда чаша, че търся специфичен цвят.

# 4
  • Мнения: 590
Аз предпочитам с мека чашка, въпреки, че принципно недолюбвам сутиените Wink

Точно днес бях на масаж и физиотерапевтката ми сподели, че банелите травмирали бюста и носенето на тесни подплатени сутиени с банели има връзка с рака на гърдата Shocked

# 5
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз преди носех предимно с меки чашки! И това се дължеше на факта, че си мислех че бюста ми ще изглежда още по-голям - точно като теб.
Обаче не! Екстра ми е с твърдите чашки, много по стабилно ми държат бюста и не ме боли гърба, както беше преди с меките, и "гърба" на сутиена /разбирай задната част/ ми се качваше на врата, и все едно няма сутиен, отпред се отпускаше. Кошмар някакъв! Обаче вече не!

# 6
  • Мнения: 3 575
Предпочитам твърда чашка, по-добре ми стои.
Не знам при другите как е, но ако сложа мека бюста ми изглежда доста по-малък отколкото е в действителност и това е основната причина.

Та поне докато не сложа силикон ще карам с твърда  Laughing

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Това твърдение винаги ме е изумявало (чувала съм го и преди). Стегнат, тесен и не по мярка сутиен да травмира - разбирам, но банелът сам по себе си - как точно?! Той минава под гърдата все пак, и ако сутиенът е добре избран, няма да я притиска (банелът) никъде, само ще държи формата на чашката.
А на мен сутиени с твърди чашки много често ми сплескват и обезформят бюста, като ги понося повече от 20-30 минути и се поразместят. Направо са ми неудобни често.

Аз преди носех предимно с меки чашки! И това се дължеше на факта, че си мислех че бюста ми ще изглежда още по-голям - точно като теб.
Мацата, не е въображение Simple Smile Не искам да си ги мерим в никакъв случай, не ми е някакъв великански бюста - 75С, но с едни добре подплатени твърди чашки (да речем, красивите модели на Бг фирмата 'Христи') определено изглежда по-обемен... Отделно, където както пиша по-горе, не ми е толкова удобен, както меката чашка.

# 8
  • Мнения: 3 478
Препочитам с мека чашка, ама не от съвсем меките дето зърната изпъкват под тях, особенно ако си с някоя тънка ризка и стане хладно Mr. Green. Аз лично предпочитам и с банел, единствено сега не го нося, за по удобно. Но с изключение на 2та бременски без банел, всичко друго ми е с банел и като се замисля от тези твърди чашки дето ги казваш- нямам.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 626
Това твърдение винаги ме е изумявало (чувала съм го и преди). Стегнат, тесен и не по мярка сутиен да травмира - разбирам, но банелът сам по себе си - как точно?! Той минава под гърдата все пак, и ако сутиенът е добре избран, няма да я притиска (банелът) никъде, само ще държи формата на чашката.
А на мен сутиени с твърди чашки много често ми сплескват и обезформят бюста, като ги понося повече от 20-30 минути и се поразместят. Направо са ми неудобни често.

Аз преди носех предимно с меки чашки! И това се дължеше на факта, че си мислех че бюста ми ще изглежда още по-голям - точно като теб.
Мацата, не е въображение Simple Smile Не искам да си ги мерим в никакъв случай, не ми е някакъв великански бюста - 75С, но с едни добре подплатени твърди чашки (да речем, красивите модели на Бг фирмата 'Христи') определено изглежда по-обемен... Отделно, където както пиша по-горе, не ми е толкова удобен, както меката чашка.

Бу, съгласна съм че не е въображение. И аз нося сутиени само на Христи, просто установих, че са ми удобни и не ми се рискува с други фирми. Всеки намира за себе си най-удачния вариант. Най-вече ме радва факта, че не ме боли гърба, при мен това е от значение - 80D, не се удържа лесно цял ден! Мъка си е! И аз не ща да си мерим, даже по-някой път ме е яд на размера ми  Embarassed

# 10
  • Мнения: 3 356
Аз си тача най-вече твърдата чашка,но бях 90С и избор голям.Но от както забременях и родих,ходя с дантелени и им махам банелите.Твърда чашка 90-95Д,дето да е прилична,не съм си намерила.Но живея с илюзията,че като сваля +15-кг. пак ще ходя с прилични сутиени.

# 11
  • Мнения: 4 212
Бу, кой цвят търсиш? То тва си е направо предизвикателство, да не е  бордо или теменужено лила?

# 12
  • Мнения: 1 629
Определено съм за меки чашки, тези ми се нравят особено

ама скъпи  идват Sad

# 13
  • Мнения: 3 248
Дадох своя глас за твърдите, защото някакси ми оформят бюста по-добре от меките, друг е въпросът, че не мога да си намеря моя размер! Cry До преди няколко време с повечко търсене успявах да попадна на нещо, което хем да задоволи повечето ми претенции от към цвят и модел, хем да ми стане...но вече това е невъзможно! За моя радост попаднах на сутиен с мека чашка, който смятам , че ми стои добре! Peace И това ме амбицира да си потърся още подобни модели! Blush

# 14
  • Мнения: 6 155
Определено твърда! Peace Crossing Arms Надя е написала защо:

Предпочитам твърда чашка, по-добре ми стои.
Не знам при другите как е, но ако сложа мека бюста ми изглежда доста по-малък отколкото е в действителност и това е основната причина.

Та поне докато не сложа силикон ще карам с твърда  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт