Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 740 отговора

Анкета

Коя от двойките ви убеди в истинските си чувства като семейство и защо?

Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас

Като дете, което тича по пясъка, но не е, а е жена, която снима реклама и е прекрасна  Hug

Цитирай

Katence ,колажи ,гифчета от тази сватба дал бог ,ама и аз ми се иска да видя Туба като булка в реалния живот ,видях я булка и като Филиз и като Аси таман в две сватбени рокли, и като Хасрет , беше от красива по-красива  но ми се иска от чисто женско любопитство и като Туба да я видя

Цитирай

Девойки ако Туба остане в Париж аз предлагам да и изпратим някой да и прави компания newsm62

Бонобо, като се появи ще я пратим да я наглежда  35 35 35
Цитирай

Свет, изобщо не се знае нищо така че, може и да видиш Туба като булка някой ден  Hug

Друго ме притесни - ако Гроздобер започва на 20.08, което е съвсем скоро, защо не се афишира името на Мурат  newsm78 все пак е в главна роля  newsm78......... нещо ме притесняват и думита на БЕ - има много неясноти по проекта newsm78
Цитирай

Девойки ако Туба остане в Париж аз предлагам да и изпратим някой да и прави компания newsm62

Бонобо, като се появи ще я пратим да я наглежда  35 35 35

Момичета къде е наистина Bonobo  Rolling Eyes Rolling Eyes,май отдавна не я виждам в темичката ни  newsm78 newsm78

Цитирай

Katence ,колажи ,гифчета от тази сватба дал бог ,ама и аз ми се иска да видя Туба като булка в реалния живот ,видях я булка и като Филиз и като Аси таман в две сватбени рокли, и като Хасрет , беше от красива по-красива  но ми се иска от чисто женско любопитство и като Туба да я видя

Свет, за съжаление решението дали да бъде булка и дали да я видим е лично нейно  Hug Много изтърпя напоследък и от журналисти, и от фенска любов, та донякъде разбирам решението й Hug Надявам се само наистина скоро да я видим в нови проекти  Hug
Цитирай

Е Елма Франция се слави схубави вина може да пратим някой дегустатор newsm12
Цитирай

Е Елма Франция се слави схубави вина може да пратим някой дегустатор newsm12

Безработен нали?  35 35 35 Поне да използва наученото  35 35 35
Цитирай

Мисля си как ли се чустват родители те и все пак тя е единствено дете и да не я видят като булка  ooooh!Аз като майка не бих се съгласила на това Crying or Very sad
Цитирай

Asi ve Demir - My Love
Play Thumb
Цитирай

Неочакваният финал на една прекрасна сватба.
Цитирай

Ето и обещаната анкета:

Коя от двойките ви убеди в истинските си чувства като семейство и защо?

Имаме възможност да гласуваме за 2 двойки!
Цитирай

имате ли проблем с мамата
Цитирай

Рина за кои двойки по точно?
Цитирай

Дани,имах,но се оправи!Свет,и аз чудя какво става с Бонобо newsm78Странно е отсъствието и,дано всичко е наред при нея Praynig Hug

Цитирай

255-269 от 740 отговора