Януарски бебета 2012 - тема 5

  • 25 580
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 980
ianajar моят се смени още в 11г.с. (втория ми преглед, а на първия беше само точка),

Аааа, това е друго нещо. Аз си помислих, както Крисита е казала, че се водят по данните от УЗ и ви казват нов термин всеки път.  Laughing

Момичета, има ли желаещ да пусне новата тема? Ако до края на тази страница никой не го направи, аз ще пусна, но нямам време да си играя с настройки и ще сменя само заглавието. После желаещите за нов вид на темата могат да си направят промените, които искат.

# 736
  • София
  • Мнения: 364
Аз не мога да пусна нова тема.
Исках да ви попитам - на някоя от вас изписали ли са й магнезий и добре ли е по принцип да се пие? Много съм скептична по отношение на всякакви лекарства...
А за феталната морфология - на моя приятелка, точно на 4д откриха че бебето й има кисти на някои органи и ако не бяха ги видели сега вече може би нямаше да е между живите дечица...Веднага след раждането, са оперирали бебенцето и са ги изчистили тези образувания ( не го пожелавам и на най-големия си враг) на обикновен ехограф не са се видели тези кисти....така че според мен  е не само препоръчително, но даже трябва да е заплатено от здравната каса това изследване.. ама..

# 737
  • Мнения: 51
Шоколадово бонбонче аз с килограмите съм добре, стартирах с 49 кг. (а съм висока 1,70, но не изглеждам прекалено слаба или болнава, май костите са ми по тънки и дълги  Laughing) и до сега не съм качила нито грам, и вече взех да се притеснявам. Иначе ям като новородено (през 2 часа съм на масата) и преди да забременея пак ядях много, но не качвам кг . И нещо от тази сутрин - докато закусвах (изглежда доста настъвено) такааа си захапах пръста, чеее ....  и не ми се случва за първи път!
До сега с бременността не съм имала проблеми и неразположения. Следобедното ми гадене премина към 10 г.с.
За протокола работя като счетоводител, но сега съм в болничен и така ще изкарам до края, повече почивка и пазене на леглото по препоръка на доктора.

# 738

Общи условия

Активация на акаунт