Детски алерголог в Пловдив

  • 7 549
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, бихте ли ми препоръчали детски алерголог в Пловдив от когото сте доволни. Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 145
Здравей, аз съм доволна от д-р Евтимова. Синът ми на 4 годишна възраст боледува от ларингит, след което кашлицата /суха и лаеща/ продължи, без да се повлиява от никакви медикаменти. Тогава се обърнахме към д-р Евтимова, която го тества и се установи, че е алергичен към битови алергии, а именно домашен прах, пера, перушини,  влага, мухъл, плесен. Две години се лекувахме и вече от 3 години няма и помен от тази кашлица. Тествахме го и за алергии от полени, но нямаше алергия към тях.

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря! Сигурно и аз към нея ще се насоча

# 3
  • Мнения: 2 677
Здравейте!
Попаднах на тази тема, защото и аз търся алерголог в Пловдив. Виждам, че тук е препоръчан само един, може ли малко повече инфо? А как протича прегледа и правят ли се тестове на деца под годинка?

# 4
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Здравейте!
Попаднах на тази тема, защото и аз търся алерголог в Пловдив. Виждам, че тук е препоръчан само един, може ли малко повече инфо? А как протича прегледа и правят ли се тестове на деца под годинка?
Какъв тест те интересува?Аз водих малкия в Окръжна и му правиха бърз тест за АБКМ и соя.Показа че ни няма нищо, само дето сега сме с диагноза лактозна непоносимост.

# 5
  • Мнения: 2 677
Май точно такъв, с предполагаема непоносимост към белтъка на кравето мляко е, от месеци не ям млечни, но няма особен резултат. Май и при нас остава лактозна непоносимост да е...
А какво представлява самия тест? Как ще борите лактозната непоносимост и колко е голямо детенцето ти?

# 6
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Бодат ръчичката на 3 места и капят някакви капки, за да се види реакцията след 20 минути.Лактозната непоносимост ни я откриха в болницата.Аз се видях в чудо и накрая по собствено желание се замъкнах в във ВМИ.Направиха му всякакви изследвания =.Спряха ни всичко млечно.Той е на 1.6 пие безлактозно мляко алл110/ и диета.Казаха ми да чакам след месец оправяне на акото.Моя сладур дори повръщаше.На вас какви са ви симптомите?Колко е голям бебока?

# 7
  • Мнения: 2 677
Скоро ще стане на годинка момата Simple Smile Иначе сме с много упорит атопичен дерматит с периоди на влошавания и подобрявания... Преди като беше на 5 месеца имаше и едно разстройство, което продължи 20-тина дни, та заради него заподозряха АБКМ. Още е основно на кърма и затова аз съм на диета  Rolling Eyes
Трябва ли да се обадя предварително, за да отидем на преглед, как се казва алерголога? Тъй като не сме от Пловдив и ще трябва да си направим организацията.

# 8
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Алерголожаката е д-р Маркова отиваш с направление за алерголог и допълнително на нея плащаш 4 лева.В случай че нямаш направление теста е 20 лв.Да, обаждаш се предварително , за да си запазиш час.За съжаление съм изхвърлила кординантите, но ако се поразровиш из гъгул ще ги намериш.

# 9
  • Мнения: 2 677
Много благодаря  Hug

# 10
  • Мнения: 442
Ние днес бяхме при Маркова/ тел. 900825/ и вече сме с диагноза АКМБ...

# 11
  • Мнения: 4
Нека и аз да попитам трябва ми детски алерголок ние сме на 4 месеца с диагноза алергия но кам какво не се знае . Кажете някои детси алерголок и какви парички взима.Благодаря предварително. Hug

Общи условия

Активация на акаунт