Венера Стил

  • 10 639
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
Момичета, знаете ли къде се продава бельо на Венера Стил? Имат ли фирмен магазин?

Сигурна съм, че сте ги виждали.  newsm78

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз каквото и да съм купила на Венера стил,хич не е издръжливо на пране,материята изтънява за 5-6 изпирания Confused

# 2
  • Мнения: 1 547
Докато бях бременна, бях много доволна от техни бикини - много еластични (бях огромна) и от приятна материя. Още са живи. Купих си и едно боди наскоро. Много ми е удобно, а материята му е идеална. Проблемът е, че в различни магазинчета на бельо имат по 1-2-3 неща на фирмата. Иска ми се някъде да видя повече модели на едно място, съответно ще има и повече размери. Харесва ми и това, че размерите им са истински, реални, а не са китайци и джуджета. Не ви ли хрумва къде?

Не знам защо така се е случило при теб.

# 3
  • Мнения: 5 228
Смърфи  Heart Eyes, преди време имаше голям избор на един щанд в зала Универсиада - като влезеш тръгваш в дясно, в края на коридора. Също и в магазина за бельо в подлеза на Плиска. Аз дълго време си купувах основно на тази марка, много са качествени .

# 4
  • Мнения: 1 547
Благодаря, Фукли!  Hug Heart Eyes Бях там в неделя, ама кой да се сети  Crazy

Целувки много на М-ната от нас!!! Heart Eyes офф-че

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Смърфи, уви знам ама е недостъпно за обикновени клиенти - нашия скрад за бельо.
Ще ти пратя тел на ЛС и май на 29 съм на банкет с фирмата - ако се обадиш вечерта към 21.3 напр. ще мога да питам шефовете кой пазарува и къде има магазин.
Иначе имаме много клриенти и всичките пазаруват венера стил, но ще питам за нещо по-голямо.
Уви повечето предпочитат Христи - цените са по-ниски.
Аз лично ти препоръчвам Финес Русе, щото Венера - може да попаднеш на гадна дантела, която ноистина блързо да се скапе. Финес са страхотни - вече пускат и за по-малък бюст /преди бяха, а и сега правят за Мнооого едрогърди дами - напр. Малтина Вачкова Simple Smile/. По-скъпа, но качествена фирма.

# 6
  • Мнения: 1 547
catnadeen, страхотна си  Hug Не съм особено добре запозната с марките българско бельо. До преди да забременея носех основно Pompea. Финес Русе не съм чувала. Много ще съм задължена ако кажеш магазин, където се продават. А за Венера стил също питай, моля. Ще ти звънна да те подсетя. Фукла ми е казала на Плиска и в Универсиада, но аз живея далеч и не ми е особено удобно. Ценни съвети даваш!
Благодаря за инфото!   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 255
Купувала съм си бельо на Венера стил от магазина за бельо на ул.Екзарх Йосиф - точно до/ сдрещу Халите - 2-ри или 3-ти магазин от ъгъла с Мария Луиза (в момента не се сещам), но има голяма реклама така, че не може да се пропусне
Аз също много харесвам техните неща - особено сутиените - тъй като са от малкото бълг.фирми, които правят модели с по-голямо или регулиращо се разстояние м/у чашките  Wink

# 8
  • Мнения: 1 547
viara_st, благодаря!    bouquet Изобще не съм се сетила да погледна там. Удобно ми е, ще го посетя.

Офф: вчера бях в магазина в подлеза на Плиска. На 3 кв.м. 3 продавачки  #Crazy Питам: имате ли бодита на ВенераСтил, отговарят: да, имаме - 3 бр. на закачалките. Нито размери, нито нищо. Обиколила съм вчера цяла София + кооперативния в Люлин: никъде няма черно боди с дълъг ръкав на тази фирма. И всички застреляни продавачки ме гледат като отровени   #2gunfire Разнообразието по магазините е много измамно, особено ако търсиш нещо конкретно  Cry
Оплаках се! Благодаря!

# 9
  • Мнения: 1 547
Ех...фирмени магазини. Само да допълня инфото по въпроса. Бях в магазинчето на "Екзарх Йосиф". Да, има бельо на ВенераСтил. Има страхотни памучни спортни комплекти, готини бикини...Ама приемливите модели сутиени са с най-голяма! чашка Б!! А на мен ми трябва Д. Баси. Пак Триумф ще е явно. А толкова обикалях за боди на същата фирма - ми няма и това е.
Разнообразие, много стока, много магазини - дрънци!  Crazy

# 10
  • Мнения: 3 153
Смърфи, пиши ако откриеш някъде нещо свястно с чашка Д, че аз последния път в Триумф на Пиротска нищо не успях да харесам, по-точно да ми стане достатъчно добре Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 190
Венера стил имат фирмен магазин в Хасково, тя и фирмата е Хасковска! Wink

# 12
  • Мнения: 2 255
Венера стил имат фирмен магазин в Хасково, тя и фирмата е Хасковска! Wink

ДА - и аз не можах да си намеря тук нищо с чашка С и една приятелка ми изпрати модела дето си харесах от Хасково  Wink
Даже сега съм й поръчала пак да ми вземе, че не мога да обикалям с тоз малчуган 2 дена по магазините за 1 сутиен  #Crazy

# 13
  • Мнения: 1 547
5инка, нямаш грижи  Wink Ще обиколя магазините, че и аз съм решила да си намеря хубав сутиен тези дни.

Една приятелка ми каза, че си е купила 2 сутиена 90/Д на Триумф от някакво магазинче в подлеза на Спортната палата за 55 лв. Имало промоция. Там ти е удобно, може да видиш за какво става въпрос.

# 14
  • Мнения: 3 153
Мерси, Смърфи! Ще се разходя тия дни дотам с Иво!

Общи условия

Активация на акаунт