Бяхте ли "дирска" майка преди да дойдете тук?

  • 9 148
  • 382
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 232
Бях дир-ска мама,веднага след като родих,пишех с ник momi4ence-беше преди 100 години Twisted Evil
Там научих за Бг-Мамма и никога повече не се върнах в мамешкия дир.
Тука определено е по-добре. Децата ми вече поотраснаха и май само този раздел попреглеждам, не ми останаха и много познати,но ми е все така приятно да чета или пиша като има време Laughing

Много добре си те спомням. Нали сме си и съкварталки. Аз бях mali.
Grinningздравей,аз пък теб си спомням,ех добре че пуснахте тази тема нямаше да се сетя,че ти си мали

Последна редакция: вт, 13 дек 2005, 22:39 от bimba

# 76
  • Мнения: 7 430
никога не съм влизала във форума на дир-а

И аз така Peace

# 77
  • Мнения: 272
И аз изкарах втората си бременност в дира и въпреки недастатъците му,трябва да си призная,че ми е много мил,а и там все още влизам ,за да чета и пиша в отчетната тема на юнските бебоци.

# 78
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 803
Еее...аз как да гласувам? Не съм била, но впоследствие станах, макар и не от най-редовните - бегемаммата ми е първа лИбов
Чакам поправки, за да дам моя вот.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 4 295

И аз  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 698
Първото. Доста рядко влизам там напоследък - хвърлям един поглед и толкова.

# 81
  • Мнения: 421
3-та опция, влизала съм един два пъти  и толкоз.Чат-пат пиша и в Биберона.

# 82
  • Мнения: 5 370
Аз съм особен случай-затова и не отговорих.
Значи,първо там си регистрирах ника,с който прописах тук- Coeur.
Обаче се окаа,че постването за мене си е жива
мишън импосибъл. Не знам какво не харесваше дир-а на настройките на антивирусната ми,но докато не я изключех,не можех да пиша. По-точно да постна.
Това си е яко изнервящо и накрая окончателно се прехвърлих тук.

# 83
  • Мнения: 1 858
3-та опция!
И допълвам - и никога няма да бъда "дир-ска" форумка Flutter
И аз като теб!

# 84
  • Мнения: 668
Ню, това все едно аз съм го писала Wink

Бях дир-ска мама,веднага след като родих,пишех с ник momi4ence-беше преди 100 години Twisted Evil
Там научих за Бг-Мамма и никога повече не се върнах в мамешкия дир.
Тука определено е по-добре. Децата ми вече поотраснаха и май само този раздел попреглеждам, не ми останаха и много познати,но ми е все така приятно да чета или пиша като има време Laughing

Много добре си те спомням. Нали сме си и съкварталки. Аз бях mali.
Grinningздравей,аз пък теб си спомням,ех добре че пуснахте тази тема нямаше да се сетя,че ти си мали


Хе-хе, здрасти Мали, Кали и Бимба!

Флаш, радвам се, че сте добре!

П.П. Аз съм от втората група, но напоследък само хвърлям по 1 поглед и продължавам..., за съжаление се разпръснахме... Все пак - поздрав за всички едновремешни дир-ки  bouquet

# 85
  • Мнения: 1 464
трета опция Peace

# 86
  • Мнения: 5 647
Бях дир-ска мама,веднага след като родих,пишех с ник momi4ence-беше преди 100 години Twisted Evil
Там научих за Бг-Мамма и никога повече не се върнах в мамешкия дир.
Тука определено е по-добре. Децата ми вече поотраснаха и май само този раздел попреглеждам, не ми останаха и много познати,но ми е все така приятно да чета или пиша като има време Laughing

Много добре си те спомням. Нали сме си и съкварталки. Аз бях mali.
Grinningздравей,аз пък теб си спомням,ех добре че пуснахте тази тема нямаше да се сетя,че ти си мали


bimba(Викината мама)
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 639
Не не съм била.После се регистрирах в дира,но не влизам там.Подредбата е кофти,а и тук си ми е добре.

# 88
  • Мнения: 4 358
Бях и все още съм (макар да пиша рядко там).

# 89
  • Мнения: 488
Бременността и раждането ми са дирски, сега съм и там и тук по малко, имам други форумски интереси.

Общи условия

Активация на акаунт