Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кажете какви отслабващи процедури се предлагат (и къде). Диета не мога да пазя (защото като питах никой не можа да ми каже ефикасен начин за подтискане на глада), а фитнесът искам да го комбинирам с нещо допълнително за по-голям ефект. Нямам целулит, но искам да намаля обиколките.
Цитирай

lPG , SPM  тях ти препоръчвам за LPG то хода В Дерма Лайн - 50 лв на процедура а другото го има в Скин ситем.Освен това има и нещо ново което ми прави мойта дерматоложка и е с изключителен ефект - инжекциона липолиза , има ефекта на липосукцията ,но се прави на принципа на мезотерапията като веществото което ти се вкарва има свойството да разгражда мазнините само ,че е малко скъпичко 1000лв на процедура , а трябват поне 5 .
Също така има много приятни СПА процедури за стягане на кожата и съчетани с качествен ръчен масаж и ефекта е супер.
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Тук чете ли: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19939.135, какво пише Додо?
А и Слънчевата мадама писа за едни процедури, скоро беше, но не помня точно как се казваше темата. Време е да ни каже има ли ефект.  Wink
Цитирай

Василиса Прекрасна   bouquet Четох за вълшебните процедури на Додо, но не знаех, че е дала адрес. Ще мръдна до този център.

А това за инжекционната липолиза звучи добре, ако изключим цената  #Crazy
А СПА процедури къде се правят?
Цитирай
Кажете какви отслабващи процедури се предлагат (и къде). Диета не мога да пазя (защото като питах никой не можа да ми каже ефикасен начин за подтискане на глада), а фитнесът искам да го комбинирам с нещо допълнително за по-голям ефект. Нямам целулит, но искам да намаля обиколките.

При мен обиколките намаляха значително с дермосоника. Ефекта е дълготраен и след процедурите продължаваш да отслабваш. Цените за 10 процедури са 200лв. Между другото и аз ги комбинирах с антицелулитен масаж. Честно казано по отношение на целутрона съм доста скептично настроена - при мен не даде никакви резултати, а и след нето се появиха толкова много нови и по-мощни антицелулитни апарати.

Цитирай

При мен обиколките намаляха значително с дермосоника. Ефекта е дълготраен и след процедурите продължаваш да отслабваш. Цените за 10 процедури са 200лв.

А къде се предлага дермосоник?  newsm78
Цитирай
При мен обиколките намаляха значително с дермосоника. Ефекта е дълготраен и след процедурите продължаваш да отслабваш. Цените за 10 процедури са 200лв.

А къде се предлага дермосоник?  newsm78

Салона където ходя е в Лозенец, а телефона там е 9620173. Процедурите определено си заслужават и ти го препоръчвам.
Цитирай

София

Nьsty и аз силно се заинтересувах от този дермосоник. Можеш ли да обясниш какво точно представлява тази процедура и къде се намира салона.? Предварително ти благодаря.
Цитирай

софия

да ви споделя момичета-сестра ми ходи на този дермосоник в лозенец и и гарантираха някакви сантиметри.през това време тя и спортуваше активно и ходеше на масаж и се ограничаваше от мазно,сладко и солено и не смъкна нито сантиметър от обиколките си.може би при всеки е различно.
Цитирай
Nьsty и аз силно се заинтересувах от този дермосоник. Можеш ли да обясниш какво точно представлява тази процедура и къде се намира салона.? Предварително ти благодаря.
Дермосоника е много силен апарат, който прави вакуумен масаж и разбива целулитните депа. Преди това с ултразвук се разнася антицелулитен гел. Малко е болезнено докато кожата привикне, но пък има ли безболезнена антицелулитна процедура? Важното е че дава резултати.
Цитирай

София

Аз ходя на Ендермология за 30лв и съм доволна!
Цитирай

Рени, аз ходя тук.Има ги тези процедури дето Додо ги е правила.
Прочети тук също.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.