Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-5 от 5 отговора
Здравейте, искам да питам дали имате отзиви за тази фирма. Искаме да отидем на тяхна екскурзия /от две години пестим за нея  Mr. Green / и бихме искали да чуем отзиви за тях. Crazy
Цитирай

Записвайте се смело и на добър час! Познавам собственичките на фирма "Гъливер" от много години - още когато работеха в друга туристическа агенция. Пътувала съм многократно и с двете и съм с отлични впечатления - мили, коректни, с отлична  професионална подготовка и много отзивчиви! "Гъливер Травел" съществува отскоро - започна дейността си в началото на 2011 - но опитът на Ирена и Росица е дългогодишен и се надявам, че много скоро високата им квалификация ще даде резултати и все повече хора ще научат за тяхната фирма и ще я предпочетат. А вие къде точно  искате да пътувате? Smile
Цитирай

Ние пътувахме с тях това лято.
Нямам забележки. Доволна съм.
Цитирай

И мен ме интересува тази агенция, понеже техните екскурзии нямат толкова нощни преходи и така пътят е по-поносим. Притеснява ме обаче фактът, че чух за няколко несъстояли се екскурзии поради липса на достатъчно туристи и това ме притеснява...
Цитирай

Пътувахме с Гъливер травел /19-29.06.2013/- Франция, Швейцария и Италия - Капучино, шоколад и кан-кан - автобусна екскурзия. Чудесна дестинация, добра организация, перфектен екскурзовод Лидия Денкова, перфектни шофьори - една незабравима почивка за нас! Smile
Цитирай

Явно нещата са се порменили от 2011 година досега
преди дни се върнахме от екскурзия  Скандинавия
Честно казано развалиха ни до голяма степен екскурзията
Нерегламентирани такси и събиране на пари, на моменти претупване на нещата и съкращаване на обекти. Четете си добре договорите , обявени културни забележителности и стойности на входните такси. Искайте си билетите / нищо че са общи - заради намалението за групи / .
      Имал съм удоволствието да пътувам с Лидия Денкова  Франция, и в Италия и в Испания тя е управител на "България турс" и вероятно  инцидентно и водела  тази екскурзия / събрали са две групи от две фирми за попълнят бройката /, но нашите екскурзоводки немогат да се мерят с нея.
      Ако и другите екскурзоводки на Гъливер травел са като нашите НЕпрепоръчвам ползването на услугите тази агенция!

Цитирай

1-5 от 5 отговора