Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 89-та тема

  • 150 827
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 28
Bib85 -  много вкусни кюфтета вземам си да се почерпя
BiankaD - тортата ти е много красива и свежа с тези цветя
Гуинет - разкошен пай

от мен само десерт Сладка (сиропирана) баница с грис

# 631
  • Мнения: 68
Привет момичета  Hug

Комплименти за всички показани ястия - кое от кое са по апетитини и красиво поднесени  Heart Eyes

Искам малско със задна дата да аплодирам едно фантастично изпълнение на леля Ог - като истински са тия твои герои от Рио - БОЖЕСТВЕНИ!!!!

*MILADY* - да си кажа и тук Simple Smile и кремчето и салатката ти са супер!!
Madla – боровинковата торта изглежда адски вкусна
megansg – тези кашкавяалести палачинки много ме изкушават Simple Smile
10 c's – много идейна салата
BiankaD – божествена торта – толкова колоритна и интересна – поздравления за идейния замисъл и изпълнението!!
ДОМИНИКАНКАТА директно си придърпвам порцийката сладолед  Crazy
magi71 – това последното с пиленцето Simple Smile е за мен
еликсир4е – и плодовата ти пита и бърканите яйчица са ти супер!! Щастливци са твоите хора, че има кой да им готви такива вкусотии Simple Smile
Гуинет – божествен пай – и атрактивен и фотогеничен и обзалагам се – адски вкусен!!!
kostilq – невероятна съблазнителка сииии!!! Черешовият ти пай още ми е пред очите Simple Smile, а сега и тази баница – мммммммммм!!!


От мен един измислен ама много вкусен и ароматен ала Френски селски Хляб Рататуи

ето го - начупен, нарязан и разпарчосан  Laughing


а ето го и цялото дундесто хлебче (по-скоро хлебище) Wink



Прекраен следобед от мен на всички!!   bouquet

# 632
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 660
kostilq, може ли рецептата за баницата с грис ?   bouquet

# 633
  • Сливен
  • Мнения: 140
tutulina  Hug а кремчето какво е

miriams28, отвори стр. 40 и виж пост 594 - там е рецептата за кремчето, пропуснала си го Hug
голяма съм блейка  Embarassed мерси мила  Hug
бианка страхотна торта
доминиканката грабвам си от пърленките и сладоледа  Peace
маги71 при теб много вкусни неща
елексир много обичам кренвиршчета с кашкавал  bowuu
megansg много апетитно изглежда този пипер
мадла отдавна не съм правила пържолки,грабвам си от твоята,а и с тази бобена салатка ммм
kostilq страхотно изглежда сладката баница
гуинет паят е чудесен
Angellove хляба изглежда невероятно

от мен днес едно омлетче с наденица на фурна и шопска салатка

# 634
  • Мнения: 22 867

Мммм, сега като как ще стане бързо да се изнеса, като вече залепнах за монитора, толкова красоти и вкусотии за никакво време! Ей, страхотни сте, момичета!  bouquet  chef  bouquet
еликсир, първо твоята торта  ме грабна,  Heart Eyes  bouquet  chef, после Pinki_81 с  имамбаялдата (поздрави на майстора, страхотна е!  chef) и невероятната питка, просто ги видях в комплекС Heart Eyes  bouquetdelicate, amor, много апетитно при вас Heart Eyes  bouquet, Селма пак поднася сладки изкушения  bouquet  chef, mari_eta и тя с тая карибска страст......... Crazy  bouquet, Дес  и desi_go с тия чудни плодови десерти Heart Eyes  bouquetпеп-4o , ти спирка нямаш, вкусотийка след вкусотийка Heart Eyes  bouquetmiriams28, 10 c's, поздравления, момичета  bouquetBiankaD, нощните неща винаги са супер Grinning  bouquet, ДОМИНИКАНКАТА, разкошни пърленки, а сладоледа  Crazy  bouquetmagi71, много вкусничко при теб Heart Eyes  bouquet, Гуинет с привлекателен пай Heart Eyes  bouquet, Madla и твоето меню много вкусно Heart Eyes  bouquet, виждам още чудна баничка, толкова сочна....kostilq   bouquet  chef, разкошно хлебче на Angellove  bouquet  chef и вкусната комбинация на  miriams28   bouquet

Днес си сварих сладко от смокини и пилешко с тиквички (да не се разглезваме и да не ги забравяме Grinning) и картофи, от типа красиво и вкусно. Peace

# 635
  • DE
  • Мнения: 971
Обожавам сладко от смокини. Тук 1 смокиня е 40 цента... ooooh!
Лабрекс, мъничко ти завидях Hug

У нас, това



и това

# 636
# 637
  • Мнения: 9 086
грабвам си една, докато някой не ме е изпреварил  Wink

Маце, Лабрекс, Вики,  Бианка, иска ми се да съм ви на гости за десерта  Crazy че с това постно днес в къщи, ще има да хлопам хладилника среднощ. Ако може Мина филия от това апетитно хлебче да телепортираш  Blush или от менюто на Меганс, Еликсирчето или Маги  , пък може и от питата на Гуинет  bouquet

ей ми манджата - постна доматена



и няколко бурканчета с чушки-туршия, но едва ли ще дочакат зимата  newsm78

Последна редакция: ср, 07 сеп 2011, 12:55 от пеп-4o

# 638
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 660
дори си я добавих вече в Pinterest и скоро ще се пробва.  Hug

# 639
  • София
  • Мнения: 227
Ето и нашата вечеря,малко късно,но сега успях да седна пред компютъра  Rolling Eyes
пълнени картофи с гъби на фурна

не се стърпях  Blush пеп-4о   bouquet

млечна салата

за десерт диня,която не успях да снимам,че много бързо се изяде  Crazy

# 640
  • Мнения: 1 541
По нощите само да намина набързо, да се възхитя и да завидя грозно за трапезите и сладкишите из къщите ви и да ви почерпя с един заешки морковен кейк.

Морковен кейк с вълшебна глазура

 

Мина, хлебчето ти е просто...мммм.....идвам!

Доминиканката с пърленката е за арестуване- бива ли така!!!

Мариета, карибските нощи и страсти са добре дошли винаги. Чудесно предложение!

Биби, уникално изглеждат кюфтетата! Как ги правиш?

Елексир, ти не си човек, знаеш го  Crossing Arms Heart Eyes

kostilq, интригуваща баница. Браво!

Бианка, среднощно много добро изпълнение. Искаше ми се да я видя в повече детайли и на по- добра светлина, но и това, което се вижда е много красиво.

ванила, много изкушаваща "малинада"  Wink Heart Eyes

# 641
  • Мнения: 173
еликсир, Гуинет, megansg, Madla, Angellove, miriams28, labrex, пеп-4o, благодаря ви Hug

еликсир, вкусни лодки от кренвирши, вземам си една от тях!  bouquet
Гуинет, паят ти е страхотен, има и тиквички...мммм!
megansg, на тези чушки им казвам бързи - мързеливи и вкусни! Peace
Madla, богата трапеза!
labrex, издай как направи тази красота от зеленчуци?

Снощи хапнахме само пържени кюфтенца и картофки, и салатка имаше но не я снимах:

# 642
  • Мнения: 1 387
Еликсир-страхотно омлетче,ще взема да си направя,няма само да ги пазя за сладкиши,ама съм и аз!  Wink      smile3555Лодките с кашкавал-снимала си ги в най-фотогеничната им форма! smile3501
Гуинет-прекрасна презентация newsm03 newsm10
Костиля-интересна е тази баница  Rolling Eyes и много красиво представена   bouquet
Мина, неустоим е   newsm03 newsm10твоят хляб Рататуй и непременно ще го направя у дома smile3501 smile3501
Лабрекс-много вкусни неща си приготвила и много красиви- и сладкото и тиквичките и картофките-иска ми се от в сичко да опитам  smile3501 newsm10
Маце-какво е това на препечаната коричка-много вкусничко ми изглежда
 Rolling Eyes
Ванилка,с удоволствие бих отпила от твойта лимонадка  newsm10
Пеп-4о,аз пък искам да съм у вас-тия чушчици .ммммм вкусно

Амор-вкусни картофки с гъби
Милейди-обожавам морковени  кейкове-а снимките ти са невероятни   chef, обичам такъв порцелан и с този сладкиш, само чаша ароматен чай ми липсва.   bouquetБлагодаря ти за коментара- в блога ми има повече снимки,а разрез нямам,тъй като не съм участвала в хапването


Рибка, печена с маслини,розмарин и доматки,печена от мъжа ми



а от мен
Боровинков пай


# 643
  • Мнения: 9 086
еййй, след това апетитно и сочно  парче сладкиш ми идва да се откажа от публикуването на закуската си  ooooh!
Ама пък нали се каня от няколко дни на ония пирожки, дето  Цецето предлага упорито, ей ги и моите

от тестото ми за бухти (те май всички теста за бухти се оказват близки роднини) във вид на пирожки



amor,  Hug
*MILADY* ,  глазурата наистина изглежда вълшебна!

# 644
  • Мнения: 22 867
Обожавам сладко от смокини. Тук 1 смокиня е 40 цента... ooooh!
Лабрекс, мъничко ти завидях Hug

matze, и аз съм му голяма фенка, изобщо на смокините съм. Успях само три бурканчета да изкарам, докато ги мих и варих (ами опитвам сега, ама повече от колкото трябва май Wink) изядох материал сигурно за още три, да не е и повече. Голяма съм им изедница! Grinning

BiankaD, боровинковият пай е страхотен! Crazy   bouquet
magi71, наистина много красиво изглежда, аз затова му направих сто снимки сигурно. Laughing Иначе е много лесно, леко и, дори бих казала, диетично. Нарязват се тиквички на кръгчета с дебелина около половин см, картофи също, филе от пиле се нарязва на жулиени, овкусява се с подправки по желание и се соли, лук се реже на полукръгчета. Това нещо се подрежда в намаслена тава, като се редуват продуктите. Отгоре се залива с яйце + 3-4 с.л. заквасена сметана + пасиран чесън и подправки по желание. Аз му ливнах и малко олио, щото у нас не са много любителите на диетични манджи. Пече се на 170-180 град докато картофите омекнат. Изважда се, поръсва се с настърган кашкавал, запича се пак и се поднася. Вкусно и леко ястие е, рецептата е от руски сайт. Ето продуктите от рецептата, но аз карах малко на око:

Бяло месо от гърдите – 300-400 гр.
Тиквички неголеми – 2 бр.
Картофи – 2 бр.
Лук  – 1 глава
Сметана – 3 с.л
Яйце – 1 бр
Кашкавал – 50 гр.
Чесън – 2 скилидки
Сол, чер пипер, подправки на вкус, зехтин за намазване на тавичката

пеп-4ооо, не се траете вече с тия пирожки! Crazy Heart Eyes   bouquet

Ей я пак красотЪта! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт