Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 130

  • 38 770
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 399
Ауууу,що така тази сутрин не закусвате hahahaна мускули ли ще карате JoyА аз толкова се старах да подбера най-вкусната пълнозърнеста храна Wink

Вич,всички ги искаме двамата джанъм,само дето те не се искат hahaha
Засега!Надникни в подписчето ми!

# 61
  • Мнения: 2 399

Говори, говори Демир, но дали Аси слуша?

Тая Аси \ чети Туба\ взе вече много да ме нерви!Ами рак-две напред,пет назад!

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Вич,гледам,гледам и вярвам на ушите си hahaha/чети на фактите/

Габи,знам си аз,че ти си човека,как да иде зян туй хубаво млекце hahahaсърбай,душко,сърбай hahaha

# 63
  • Мнения: 2 399


На тоя човек няма ли кой да му даде кърпичка-бърше се в ръкава!Е,късно е чадо,мандалото лопна!Тубичица се омъжи и целия да се осополевиш файда йок!Но...засега!Вие и двамата осв.нихте панорамата,я се взимайте в ръце!

# 64
  • Мнения: 0
Сърбам си аз, сърбам... hahaha hahaha, а пък ако пресъхне вимето ще отскоча до Антакия, колко му е то...ей го на къде е. Лято е все пак...трябва да наблягаме на течностите... Joy Joy

# 65
  • Мнения: 10 240
Сърбам си аз, сърбам... hahaha hahaha, а пък ако пресъхне вимето ще отскоча до Антакия, колко му е то...ей го на къде е. Лято е все пак...трябва да наблягаме на течностите... Joy Joy

То и Демир отскачаше до чифлика на Кузджуоолу честичко, но няма да е било за мляко. Joy Joy

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Сърбам си аз, сърбам... hahaha hahaha, а пък ако пресъхне вимето ще отскоча до Антакия, колко му е то...ей го на къде е. Лято е все пак...трябва да наблягаме на течностите... Joy Joy

То и Демир отскачаше до чифлика на Кузджуоолу честичко, но няма да е било за мляко. Joy Joy


Еми,Ринка,едни заради кравата,други-заради ветеринарката Grinning

# 67
  • Мнения: 10 240
Говори, говори Демир, но дали Аси слуша?
Тая Аси \ чети Туба\ взе вече много да ме нерви!Ами рак-две напред,пет назад!


Май Аси /Туба/ го е слушала много внимателно:
"she is a beauty girl and good actress ,her popularity increasing everyday in Turkey ,in the upcoming 5 years Tuba will be one of the most important actress in Turkey"
 "Тя е хубаво момиче и добра актриса ,популярността и расте и в близките 5 години ще стане една от най важните актриси на Турция".
/превод Боряна/

Половината време вече мина!  Joy Joy Joy Сега Туба ще си отгледа дечицата, после ще снима филм, който ще я направи една от най-важните актриси в Турция и по-после... Ще видим! Hug

Преди "после-то" поне да видим "Гроздобер"! Дано си разучава сценария сега- като мина в нелегалност. И след ден-два да се появи с новина!
Че за другите сериали - хабер след хабер, а за този нито ред.
ooooh! ooooh! ooooh!

# 68
  • Мнения: 10 240

Еми,Ринка,едни заради кравата,други-заради ветеринарката Grinning
Като му омръзна да търчи между чифлиците си я нае на работа при себе си- да му е пред очите за по-сигурно! Peace Имаше нужда от ветеринар- не за друго!  HugПък и дългове изплащаше Аси.  Peace

# 69
  • Мнения: 0
А бе тя, Туба стана популярна актриса, сега ще стане и майка на близнаци...ама той, той къде се покрива... newsm78 newsm78

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Габи,той се прави на загадъчен бе,изведнъж ще се  появи с гръм и трясък(и пищни букли hahaha)от някой лозов масив Laughing

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

   Tuba Buyukustun - I adore you / Обожавам те   newsm03 newsm51

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

# 73
  • Мнения: 2 399


Мурко се омонашва/не знам как е при мюслюманите/,но все таки се привежда в друг начин на живот!Додеяло му е от бурчонуровото тегло! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 74
  • Мнения: 0
Той с тези рошави букли, да не се гласи да пази лозовия урожай от птичи набези... hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт