Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

в страната на чудесата

Здравейте,моми4ета

Искам да ви попитам,кога видяхте положителния тест?Преди менструациятя о6е или след нея?И колко дена след това?

Благодаря ви предварително.

bouquetВеси
Цитирай

Сливен

И двата пъти беше 2-3 дни след датата на която трябваше да ми дойде.
Цитирай

София

В деня,когато трябваше да ми дойде,на обяд теста показа 2 чертички-втората беше бледа.Вечерта,вторият тест вече показваше ярка втора чертичка и аз бях ужасно щастлива Very Happy
Цитирай

София

На 19.10 трябваше да ми дойде, направих теста същия ден и отчете бледа, но втора чертичка! Wink
Цитирай

Един ден след закъснението Mr. Green
Цитирай

München

3-4 дни след датата, на която очаквах цикъла. Имах абсолютно всички симптоми, че ще ми дойде, но за радост не се случи  Love
Цитирай

2 дена след закъснението  Wink
Цитирай

Варна

Направих теста в деня в който трябваше да ми дойде и беше  EFP
Цитирай

Sofia

В деня в който трябваше да ми дойде теста показа много бледа втора чертичка, мислех си, че си въобразявам, но след една седмица чертичката стана доста ярка.  Smile
Цитирай

home!sweet home!

аз направих тест още преди закъснението,защото създадохме  бебчо веднага след цикъла ми и аз бях сигурна,че съм  preggo...не ми се чакаше цял месец...тоест 3-4 дни след като бях забременяла имах 2 чертички - втората бледа EFP
Цитирай

Sofia

В деня, в който трябваше да ми дойде - следобяд, не съм го правила със сутрешна урина.
Цитирай

София

Мисля,че около 10 дни след като мина датата на която трябваше да ми дойде.Тестът беше категоричен. Wink
Цитирай

На 15-ия ден след закъснението.Двете лентички се появиха веднага EFP  Very Happy
Цитирай

Пловдив

Направих теста два дена след като трябваше да ми дойде.Отчете втора бледа черта,на което аз не повярвах и направих втори тест.Той отчете същото.
Цитирай

София

7 дни преди датата на менструацията, направих го защото просто усетих, че съм бременна и теста потвърди усещането ми. Втората чертичка беше малко по-бледа от другата, но се показа веднага.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора