Кървене и Ясмин

  • 4 195
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 133
Здравейте!!!Пак подхванах темата, защото има от тази сутрин слабо зацапване и се чудя този път от какво е.Писна ми да съм абонамент при гинеколога си.Гълтам Ясмин 5-ти цикъл.Имах  извънместруално кървене само на първата опаковака.След това 3цикъла без проблеми.Дали да звъня на доктора си???

# 1
  • Мнения: 20
Здравей ;о)
Аз също пия Ясмин вече втори месец. Зацапване имах първия, после спря, и след няколко дни отново се появи (но по-обилно)за около 2 дни. Обадих се на лекарката си и тя каза да се успокоя, че няма за какво да се тревожа. Сега нямам зацапване.
Аз по принцип много се шашкам, но съвета ми е ако нещо те тревожи (а съм сигурна че няма от какво да се притесняваш ;о)), обади се на лекарката си.
Успех! ;о)

# 2
  • Мнения: 2 232
Аз не мога да помогна, но за да не отварям нова същата тема да кажа при мен как е и да питам също какво да правя:Значи пия първи месец тези противозачатъчни и от както ми е дошло още не ми е спряло- вече 15ти ден ShockedВсе си мисля, че ще е така докато ми свикне организма, но то края не му се вижда.При някой имало ли е подобен проблем и регулира ли се цикъла при втория блистер?

# 3
  • Мнения: 14 133
Доколкото знам нормална менструация е до 7дни.Аз съм на 5-та опаковка и според събрана от всясъде информация вече трябва да съм свикнала.

# 4
  • Мнения: 20
Когато започнах първата опаковка не ми спря почти месец (УЖАС). През седемте дена почивка (без хапчета) имах все още леко зацапване. В момента нямам нищо ,  само от време на време ми става много лошо. Вие ми се свят и ми се гади много. 
Знам че при всеки организъм е различно, но пак да попитам, при вас има ли такива странични ефекти?
Лекарката ми каза че трябва да пия Ясмина поне до Февруари, за да ми се нормализира .... всичко Wink после почивка. Нямам търпение да ги спра тия хапчета и да започнем да работим по  съшество ;о)  Hug

# 5
  • Germany
  • Мнения: 7 937
Да не си пила антибиотик скоро? На мен ми се случи нещо такова след една настинка при която пих антибиотик. Гинеколожката ми каза че антибиотика е отслабил действието на хапчетата и затова така се е получило. Аз също пиех Ясмин.

# 6
  • Мнения: 14 133
Не съм пила антибиотик.На мен не ми прилошава, ама това зацапване.

Общи условия

Активация на акаунт