Ползвали ли сте някое от тези столчета?

  • 904
  • 7
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Живо ме интересув мнението на някой, който е ползвал някое от тези две столчеха на фирма Мони

http://www.family-bg.com/catalog/prX_1268.htm
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1205.htm

не са скъпи и ми изглеждат функционални. Виждала съм ги на живо, но все пак ми трябва вашето мнение

# 1
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
здравей,аз имам първото столче и да ти кажа честно не е от най добрите,аз прибързах и го купих,но върши същата работа като другите така мисля поне,а второто ми изглежда добре.успех в избора! Laughing

# 2
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Аз имам второто, и съм доволна. Удобно е, широко, и изглежда добре защитено детето в него/дано никога не ми се налага да разбера колко добре/. Пък и е по ефтино, а върши работа като другите.

# 3
  • Мнения: 455
Аз имам второто, и съм доволна. Удобно е, широко, и изглежда добре защитено детето в него/дано никога не ми се налага да разбера колко добре/. Пък и е по ефтино, а върши работа като другите.

# 4
  • Мнения: 455
В описанието на столчето пише за предпазна дръжка с регулираща се дължина.
Това е нещото, което стои пред гърдите на детето, така ли?
Интересуваме тази дръжка не затруднява ли слагането на детето в столчето?

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Мторото столче го видях в един магазин. Продавачката ми демонстрира как дръжката се вдига и минаванякъде отгоре, но това беше отдавна и магазина вече не съществува. Моля Мilenazd да даде повече инфо от своя опит.

# 6
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Обяснявам по подробно: Тази предпазна дръжка  /или както се казва там/ стои пред гърдите на детето. За да поставиш детето в стола тази дръжка се надига на горе и минава зад самия стол, слагаш детето и я обръщаш пак пред него. Дръжката може и да се маха и изобщо да не я ползваш ако искаш. Регулира  се и разстоянието от гърдичките на детето със три степени/може да се издърпва напред/. Отделно тя се закопчава и между краката на детето за сами стол, за да неможе детето да я надига. Отделно стола има и два колана през раменете които се закопчават в обща закопчалка пам между крачетата. Стола е удобен, глям и широк. Въпреки многото закопчавания детето не изглежда толкова притиснато в стола.
Отделно се регулира и наклона на стола, пак с три степени.
Дано ме разберете ,че обясних доста сложно Crazy

# 7
  • Мнения: 455
Благодаря ти, milenazd,
обяснението беше много добро. На моя син май му трябва точно такова столче - с 10 колана за завързване, че иначе много шава и се измъква......

Общи условия

Активация на акаунт