Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Mtl-то

Ох мами аз ще се побъркам вече направо не издържам иде ми да хвана гората
Ален преди като искаше да е с мен поне седеше навсякъде до мен на свое си сталче
А сега просто се дере и пищи докато не го взема в мен той просто постоянно е в мен докато се храня на ПС-то седи в мен и пипа всичко бута ми разни колички в лицето хваща ми ръката и така прави същите движения като мен
Преди поне в тоалетната можех да вляза спокойно Сего той ако не е вътри до мен стой пред вратата и пищи зверски  ooooh! smile3511 smile3511 smile3514 smile3514
Кажете това период ли е или просто аз съм сбъркала някъде Направо ми се реве newsm45
Цитирай
            Ех, скъпичка, и ние сме така. Период ще да е... Надявам се поне...
   Вкъщи като сме , същите номера ми прави, навън като излезем, независимо с кой съм -  мъжа ми, майка ми, баща ми, свекърва ми - никой не признава, иска аз да го нося като се измори да ходи. А кръст ме боли - тежичък е вече, мускулна треска имам от постоянното носене , но какво да се прави ... Предполагам , че ще отмине, приятелки с по-големи деца ми казват - "наслаждавай се на момента , че после като каже " Не ме прегръщай пред хората бе , мамо..."
   Всяка възраст - с номерата си. Hug
Цитирай

САЩ

Период е, ще отмине. И моята не ме пускаше дори до тоалетната, колко съм я носила на ръце, не даваше друг да я носи, а сега като и кажа "Искаш ли да дойдеш с мене да вземем пощата?", не ще. Е, сега е на 4 години, де, но някъде около 2 годишна възраст поотмина лепкавостта май.
Цитирай

Ние сме на 2г и 4 м. почти,но едва сега не обича да оставя сам. Все да има някой с него и не иска да е сам в стая. Все да е с някой! Лепка! И в тоалетна, и пред компютър,навсякъде!
Цитирай

Гушнати сме почти постоянно, чак като ме пусне - най-накрая, имам чувстовото че ще литна без тия 12 килца Sad Дано е период и все някога приключи Praynig
Цитирай

Берковица

Светли сега е на 2,6 годинки и от ден н а ден и от месец на месец става все по-голяма лепка на моменти откачам.Капака ми го слага вечер като легнем да спим хваща ме за мекото на ушите и меси ли меси а как стиска докато меси аууууу ooooh!
Ако ще е период да минава по-бързо  че изкрейзвам в някои случаи като ми прекипи!
Цитирай

Montreal, Canada

Майчета, знам че ви е доста трудно, но ми се иска да съм на ваше място. Аз моя син не мога за секунда да го гушна. Бяга като опарен Crying or Very sad
Цитирай

София

Не си сбъркала никъде. Това е нормален период в развитието на детето, който ще премине. Знам, колко е досадно, но освен да дишаш дълбоко и да не се ядосваш, нищо друго не мога да ти препоръчам .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.