Иван, Вихра и "най-добрата майка"...

  • 55 416
  • 462
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Хареса ми интервюто им в 24 часа. С две ръце съм ЗА техните отношения. Кога ли обществото ще съзрее за смисъла на любовта и близостта въобще...
Всяка жертва си струва в тоя смисъл, поне така бих постъпила и аз на тяхно място.  Peace
(уточнявам, че към момента не съм в позиция подобна на тяхната и за щастие не се е налага да правим такива жертви с мъжа, когото обичам, така че мнението ми няма паралел с личния ми живот, което надявам се го прави маааааааааааааалко по-обективно  Simple Smile)

# 241
  • Мнения: 9
Кога ли хората ще разберат смисъла на това - какво всъщност точно означава любов, не "отношения", а Любов?

# 242
  • Мнения: 10 547
Origanum vulgaris, между клюкарстване и аналази, диагностициране и осъдително–назидателни морализаторски прояви има разлика, поне за мен, де. Иначе се стремя да схвана душевния оргазъм, докарван от семейния каламбур. 

# 243
  • Мнения: 1 906
Кога ли хората ще разберат смисъла на това - какво всъщност точно означава любов, не "отношения", а Любов?
Ти пък  Laughing Има толкова хора, за които тази дума е част само и единствено от филмите и розовите романчета...
Аз така и не разбрах дали тази Ирина е онази с мазния глас, за коятно се сещам. Ако е тя- никак не я харесвам, но се възхищавам на смелостта и на двамата, особено на неговата. Като си представя колко мъже поддържът връзки с години и едновременно с това се прибират при женичките от страх и нежелание да променят стереотипа...

# 244
  • Мнения: 517
Origanum vulgaris, между клюкарстване и аналази, диагностициране и осъдително–назидателни морализаторски прояви има разлика, поне за мен, де. Иначе се стремя да схвана душевния оргазъм, докарван от семейния каламбур. 
Peace

Оргазъма е гарантиран единствено на издателите на жълти вестници, бая броеве ще продадат. Айде сега някоя услужлива мадама да вземе да постне наяве профила на Ирина, да видите тогава какъв пир по време на чума ще настане.

Та, въпросът ми е: Наядохте ли се, или остана още дупе за ръфане?

# 245
  • Viena
  • Мнения: 3 578
 
Да не мислите, че Иван си е имал едно наум само за Ирина точно. Колко ли още мадами са в списъка за по-нататък. Peace

# 246
  • Мнения: 60
Origanum vulgaris, между клюкарстване и аналази, диагностициране и осъдително–назидателни морализаторски прояви има разлика, поне за мен, де. Иначе се стремя да схвана душевния оргазъм, докарван от семейния каламбур. 
Много от пишещите тук едва ли щяха да се заинтригуват от Сарачинова ако тя не беше водещата на предаването Най-добрата майка.Ако беше произволна фолк звезда,манекенка и някоя подобна въобще нямаше да направи впечатление-поне на мен.

# 247
  • Мнения: 517
Аха, стигнахме до сърцевината на проблема. Децата. Те са третата страна на триъгълника, и ако трябва да обсъждате нещо, по скромното ми мнение, е точно тяхното добруване. Не кой с кого си ляга. Но аз съм наивна. Обикновените хора се вълнували от прости неща. "Сложните" въпроси сякаш не са по вкуса на масата.

# 248
  • Мнения: X
Origanum vulgaris, между клюкарстване и аналази, диагностициране и осъдително–назидателни морализаторски прояви има разлика, поне за мен, де. Иначе се стремя да схвана душевния оргазъм, докарван от семейния каламбур.  
Много от пишещите тук едва ли щяха да се заинтригуват от Сарачинова ако тя не беше водещата на предаването Най-добрата майка.Ако беше произволна фолк звезда,манекенка и някоя подобна въобще нямаше да направи впечатление-поне на мен.
Да бе да.  Stop  Заинтригува ме клюката като клюка и сочните ви коментари! Затова ви хвърлям по едно око.  Wink  На Сарачинова й потърсих снимката в Гугъл в началото на темата, за да я видя как изглежда. А също и на Вихра, че нея съм я чувала, ама не я бях виждала. Дреме ми монахини ли са, водещи ли са, кви са.
От цялата компания само Иван го знам, ама какво от това! Нека купон да става и лафа да върви!  Mr. Green

# 249
  • Мнения: 4 300
Aз пък все повече разбирам зарязванетп на стария профил и изявата с нов. Лошото е, че не всички 'нови' са разпознати, и са все едни такива смели и информирани.

# 250
  • Мнения: 6 615
Аха, стигнахме до сърцевината на проблема. Децата. Те са третата страна на триъгълника, и ако трябва да обсъждате нещо, по скромното ми мнение, е точно тяхното добруване. Не кой с кого си ляга. Но аз съм наивна. Обикновените хора се вълнували от прости неща. "Сложните" въпроси сякаш не са по вкуса на масата.
Е и  децата се обсъдиха вече , ожалени са от ССФ вече.
Вихра е лепка .Ирина е звездоманка и златотърсачка .Ирина и Иван не изглеждат добре визуално на ССф съответно не биха могли да се влюбят.
Ирина е лелека .
При чужбинските звезди това не е възможно да се случи ,те не се развеждат ,не пият не се дрогират ,те са пример за обществото
И т.н. и т.н  .
И после се чудете за кого се пишат жълтите вестници.
Децата ,децата ако се чувстват обичани и родителите им поддържат цивилизовани отношения ще са си добре .
не само тези деца ,а децата на обикновените разведени.

# 251
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз не виждам какво лошо има в това да се коментира,
като разбира се, се разграничавам от откровено нападателните
и директно обиждащите в темата.
Лично аз, изобщо нямаше да съм тук вече /в темата/,
ако не беше интервюто в 24 часа.
За мен, то беше голяма грешка, но това е мое мнение.
Всъщност, след целия цирк, беше резонно да има такова
интервю, но много от нещата, трябваше да останата неизказани.
В този си вид обаче, то още повече разбуни духовете,
защото както казват по филмите "Всичко казано, може
да бъде използвано срещу вас".
Също така, това е едната гледна точка - на Иван и Ирина.
А другите 2 ? Възможно е нещата изобщо да не са такива,
каквито са описани в това интервю.
Ще поживеем, ще видим !

# 252
  • Мнения: 517
Илияна, сърдечно благодаря за краткото резюме Laughing Hug

Именно. Децата са си деца. Peace

# 253
  • Мнения: 6 615
Аз не виждам какво лошо има в това да се коментира,
като разбира се, се разграничавам от откровено нападателните

Няма лошо ,разбира се  да се коментира леко и меко ,жена съм съответно клюкарката си дреме и в мен.
Но нападките обидите , крайните квалификации и най-вече недобронамерените пожелания не мога да ги възприема .
Тази злъч дори и към откровено неприятни хора не води до нищо положително.

# 254
  • Мнения: 60
Нали са "звезди"- коментираме ги,осъждаме ги ако искаме,на кой какъв му е проблемът не разбирам.Ако се чувства над тези неща-да не чете и пише.Темата повдигна и въпросът за децата-Всеки си има мнение по въпроса.Коментираме Конкретната ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт