Прогноза за времето за м септември?

  • 9 701
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
И ние заминаваме от 3 до 9 септември, дано да е хубаво време с около 25-30 градуса:)

# 16
  • Мнения: X
Включване от морето.  Simple Smile
Миналата година във Варна през това време си беше направо жега. На 15 септември дъщеря ми стана вир вода за 2 часа от това че беше с риза с дълъг ръкав.
През последните години септември по морето е ОК. Морската вода е по-топла отколкото през юни например. Ако не завали дъжд си е перфектно за плаж. И тълпите вече ги няма.

Аз пък се чудя какво ли ще е времето от пети септември нататък из Родопите, че планираме едноседмична почивка тогава.  Дали не трябва да изравям дебелите якета?  newsm78

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
О, дебелите якета са задължителни още сега. Вечер и сутрин не е просто хладно, а студено.

# 18
  • Мнения: 157
Ние всяка година почиваме в  Черноморец, но края на август.Там почти не вали. Хазаите чакаха с месеци дъжд, а в същия момент в София ги беше удавило. Така , че на морето времето е друго и се надявам поне до 10.09. да е хубаво. Ние сме на море от 02.09. Чао и хубаво време!

# 19
  • Мнения: 17 969
Мен пък ме вълнува времето за почивните дни около 22-ри, ама май много рано за тогава  newsm78

# 20
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
А в северна Гърция как е времето през септември? Thinking

# 21
  • Мнения: 211
Хвалят ми този сайт и единствения път, когато имах нужда от него, а времето беше много несигурно и противоречиво, от сайта познаха: http://freemeteo.com/default.asp?pid=15&la=22&cn=BG

# 22
  • Мнения: 16
Тази година за първи път ще ходим на Черноморец дано pivka се окаже права за времето там, че много ми се ходи. Обаче ще почакаме до 03.09 има още време  Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 67
Ужас вижте каква прогноза намерих за Бургас началото на Септември - http://www.accuweather.com/en-us/bg/burgas/burgas/forecast2.aspx А по принцип тази прогниза е сравнително точна  Cry

# 24
  • Мнения: 4 668
А в северна Гърция как е времето през септември? Thinking
Уж в Гърция винаги е хубаво септември , обаче ние преди две години такъв студ и дъжд ни се стовари на главите от 1 до 15 септември , че повече няма да повторя Гърция по това време ...
Което разбира се не значи , че и тази година ще е така ...
Предходните години , преди описаната по - горе / 6-7 поредни години / винаги е бил чуден септември  Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 89
А в северна Гърция как е времето през септември? Thinking
Предишните 2 години бях за по 5 дни около 22-ри септември на Халкидики и времето беше много топло и хубаво. Първата година беше малко по-хладно, но ставаше за плаж, а миналата си беше направо жега.

# 26
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Ясно, благодаря ви.  Grinning

Според мъжа ми последните няколко години у нас в началото на септември времето се разваля, а после втората половина на месеца се оправя. Thinking

# 27
  • Мнения: 4 668
Днес пак поразгледах прогнози и в повечето сайтове от  3 септември го дават дъжд и 21 градуса ... Confused

# 28
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 575
Аз пък много се интересувам когато ще има захлаждане, защото много се нуждая. Всяка информация за по-хладно време ме обнадеждава Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 89
Днес пак поразгледах прогнози и в повечето сайтове от  3 септември го дават дъжд и 21 градуса ... Confused


Не знам какво се е променило толкова от вчера, но днес всички прогнози вече са съвсем различни. Вчера наистина даваха след 3-ти дъжд и захлаждане, днес вече във всички сайтове пише 28 градуса и слънце (гледам Бургас като някакъв ориентир). Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт