Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора
 Rolling Eyes
Цитирай

Някой  знае  ли как Хюррем не поема отровата след 24 серия??? Моля ако някой е гледал 25 серия да сподели?!
Цитирай

Ето ти линк към актуалната тема. Прочети я, ще ти бъде интересно. Там ще намериш и отговора - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=603177.0
Цитирай

Здравейте  tzarina,
но този линк, който ми изпращате е за артистите, снимките и т.н. кой какви деца ще има и т.н.... което много не ме интересува в момента...
Въпросът ми е -за съдържанието на  следващата серия-от втори сезон, защото свърши филмъм на най-интересното място-как се разминава Хюррем с отровата и Сюлейман от ножа на наложницата???
Цитирай

Какво става във втори сезон на ВЕЛИКОЛЕПНИЯ ВЕК? Ако някой знае, моля да каже

Цитирай

Никой не знае защото се снима в момента и ще започне да се излъчва от 5 септември!
Цитирай

Здравейте,
някой знае ли новите серии от втория сезон по коя ТВ ще се излъчват?Нетърпелива съм!!!
Цитирай

по Шоу тв, от 14.09, 20.00часа
Цитирай

Какво става във втори сезон на ВЕЛИКОЛЕПНИЯ ВЕК? Ако някой знае, моля да каже

Ами аз знам -  не само във Втория , но и в Третия Сезон ! Обаче защо да  казвам - не виждам нито една основателна причина за да ти помогна   Peace

ПС1: Срещу твоето "нетърпение" аз залагам моята меркантилност  Hug...И мисля,че съм в по-изгодна позиция , нали  Wink .

ПС2: " Виноват тот, с кем случается несчастье, если даже он юридически и морально ни в чем не виноват ! "  Peace
Цитирай

За този сериал си има вече тема  Peace Ако си направиш труд и се поразходиш в темите ще намериш много информация. Tzarina вече ти е пуснала линк за темата.
Цитирай

Здравейте  tzarina,
но този линк, който ми изпращате е за артистите, снимките и т.н. кой какви деца ще има и т.н.... което много не ме интересува в момента...
Въпросът ми е -за съдържанието на  следващата серия-от втори сезон, защото свърши филмъм на най-интересното място-как се разминава Хюррем с отровата и Сюлейман от ножа на наложницата???
Този линк е точно за сериала и е единствен актуален.
Заключвам.
Цитирай

1-10 от 10 отговора