Направихте ли гражд.отговор?

  • 3 741
  • 51
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
.......вече и какви са цените и бонусите предлагани от застрах.дружества?

Последна редакция: чт, 29 дек 2005, 15:41 от Миленика

# 1
  • Мнения: 4 473
Боже, или аз не съм в час , или прочетох заглавието на темата като "Направихте ли го?"....и си викам......какво дали сме направили newsm78 Crazy
Сори за спама Blush

Иначе по темата - да, направихме ГО Mr. Green

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Още не сме. Мисля да изчакам след коледа. Да видя кой какво предлага, въпреки че сигурно пак ще сме във ВИТОША. Доволна съм от тях. Вече трета година ще сме там, ползвам си преференции- безплатен ГТП, автомивка (вън и вътре) за 2 лв. и разни отстъпки в магазини за авточасти. Не е малко.  Laughing Пък и ако вземат впредвид в цената и това, че си редовен клиент - още по-добре.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не сме ГО направили, но свеки била станала застрахователен агент към ДЗИ, каза ЛС, та май нямаме особен избор къде да ГО направим  Tired

п.п. темата има толкова извратено заглавие, че призовавам Модератора на Този Форум да я премести в Клюкарника...там ще си дойде таман на място.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
п.п. темата има толкова извратено заглавие, че призовавам Модератора на Този Форум да я премести в Клюкарника...там ще си дойде таман на място.

 Joy Joy Joy Или подсъсзнанието ни е малко изкривено!
И аз се зачудих кое да сме направили Wink

Ако става въпрос за гражданска - още не. Мъжът ми чака да дойдат празниците. Сутринта слушах за критериите за определяне на сумите по гражданските застраховки - най-високи щели да бъдат ако колата е собственост на човек под 23 год. Водят се рискова група.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Направихте ли го...?
Типичния тийзър на една реклама от преди 7-8 месеца до една година... Сещате ли се...?

За цената на застрахователно дружество не съм се интересувал... Все още нямам мерака да си закупувам застрахователна компания... Пък и възможностите нямам все още... Ако някой се навие да ми продаде някое дружество за 1 лев... Може и да се навия...

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
Не, не сме ГО направили  Joy  днес  Wink
Още се ослушваме за цени  Thinking

# 7
  • Мнения: 3 569
Въобще не разбирам за какво иде рече в тази тема, честно. За гражданска отговорност ли говорим ?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 826
Въобще не разбирам за какво иде рече в тази тема, честно. За гражданска отговорност ли говорим ?

Доколкото разбрах - да Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 290
че то още няма цени - как така някой са си я направили вече?  Shocked
едва днес сутринта са се появили полици, но цените още шават...

# 10
  • Мнения: 231
Баси, 5 дена гледам темата и не я отварям, щото си мисля, че става дума за съвсем друго нещо...пък то Grinning
Хайде кажете сега, вярно ли е, че тази година гражданската ще се плаща накуп, а не на отделни вноски, като миналата Tired

# 11
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Вчера ми предлагаха застраховка към "Български имоти" само за 72 лв. И нещо ме съмнява тази ниска цена  newsm78
  И май пак ще минем към ДЗИ, поне пргледът е безплатен...

# 12
  • Мнения: 160
Ние ще ГО правим по празниците - сестрата на мъжо е агент към някави имоти(софийски или български не помня newsm78)та и ние нямаме избор къде да ГО правим. Но иначе съм доволна - излиза ни към 90-95лв, а ако не бяха махнали минималните прагове щеше да е към 180-200лв.
Колкото за разсроченото плащане - май Евроинс имат и тази година. Поне така казват в една тяхна реклама.

# 13
  • Мнения: 50
Да, направих. ДЗИ за 90 лева.

# 14
  • Мнения: 2 672
не- все още

Общи условия

Активация на акаунт