Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора
Мами, пробвали ли сте фотоепилация? Какви са отзивите ви?Има ли ефект и което ме ин тересува най-живо е болезнена ли е?  #Crazy
Цитирай

Има ефект, но с една процедура няма да стане!
Цитирай

Варна

Има ефект, но с една процедура няма да стане!

Потвърждавам. А относно болката - изтърпява се.
Цитирай

София

Здравейте Smile
Аз от доста време си търся студио, където да мога да си направя
фотоепилация.
Ще съм ви много благодарна ако ми препоръчате такова в София?
Благодаря ви предварително   bouquet
Цитирай

София

Изобщо не е болезнена. За да има ефект се прави се курс от процедури - между 6 и 12, по веднъж на месец. За сега съм направила само 2 процедури и все още не мога да преценя резултата.
Цитирай
A po kolko se rusi6 za edna protzedura????
Цитирай

Изобщо не е болезнена. За да има ефект се прави се курс от процедури - между 6 и 12, по веднъж на месец. За сега съм направила само 2 процедури и все още не мога да преценя резултата.
И при мен е същото положение.Но забелязах, че 30 % от космаците вече липсват.Аз си правя само на мишници.20 лв. ми струва процедурата.
Цитирай

Eто тук ходя аз.
Цитирай

София

Маги - 20 лв. и за двете или за всяка?
Цитирай

И за двете.
Цитирай

А някой знае ли студио в Пловдив, където да правят фитоепилация.
Цитирай

Sofia

а какво мислите за лазар-епилацитя - коя от двете е с повече ефект
Цитирай

софия

И при мен е същото положение.Но забелязах, че 30 % от космаците вече липсват.Аз си правя само на мишници.20 лв. ми струва процедурата.
само 20 лева Shocked Shocked Shocked- лазерната за мишници бе 80 в Skin Line-аз лично съм супер доволна от лазерната .доста боли но има ефект.
разликата в цената ме кара да мисля ,че фотоепилацията не е толкова сигурно обезкосмяваща.
Цитирай

Ако отидеш някъде в центъра да ти направят фотоепилация или лазерна, цената ще е пъти по-висока от 20 лв.Защото плащат луди наеми.А този салон е в Люлин, в един блок.Апаратите са едни и същи. Така че, що да се бутам в центъра и да дам примерно в Шармант 60 лв за мишница, като в тоя в Люлин ще дам 20 и за двете.
Цитирай

Ако отидеш някъде в центъра да ти направят фотоепилация или лазерна, цената ще е пъти по-висока от 20 лв.Защото плащат луди наеми.А този салон е в Люлин, в един блок.Апаратите са едни и същи. Така че, що да се бутам в центъра и да дам примерно в Шармант 60 лв за мишница, като в тоя в Люлин ще дам 20 и за двете.

Сигурна ли си, че апаратите са едни същи? Работя в такъв център, където правим фотоепилация и съм наясно с видовете апарати. Най-вероятно става въпрос за PL апарат, където космите трудно се повлияват, да не кажа съвсем не се повлияват. 20лв. за две мишници ми се струева доста съмнително.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора