Бременност, а няма симптоми

  • 18 245
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
Много ви благодаря:)
Наистина ме успокоихте

# 16
  • Мнения: 1 645
Аз също нямах никакви симптоми,доста по късно се появи един от тях- повръщането,който продължи до края,други съм нямала Peace
Леко бременеене

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Възможно е . Аз изобщо нямах никакви симптоми,нито ми е ставало лошо,нито съм повръщала,имах прекрасна бременност,талава желая и на теб.  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 381
Да да, напълно е възможно и ти пожелавам да нямаш обичайните неразположения! Аз не съм повръщала, но имах една отпадналост, киселини и желание за сън.Честито и от мен!  bouquet

# 19
  • Мнения: 390
Да, съвсем в реда на нещата е. Аз получих "някакви" симптоми чак в 3-тия месец, а не съм повърнала нито веднъж, така че това дето дават о филмите не е така Wink

И при мен беше така, нито гърдите ми бяха напрегнати, нито съм се чувствала зле  bouquet

# 20
  • Мнения: 375
Аз също нямам симптомите на бременните жени,нито повръщам ,нито пък ми се гади,не ми се спи толкова много,аз се натискам до обяд-е,някак си трябва да ми минава времето newsm78,не сечувствам изморена,но за сметка на това ме домързява,нещо нехарактерно за мен.Но това си го обяснявам с факта ,че съм в нехарактерни за мен условия. smile3515

# 21
  • Мнения: 1 544
Разбира се че е възможно аз първата бременност въобще не я усетих нищичко ама нищичко ми нямаше даже разбрах в 3-тия месец защото обикновенно цикъла ми не е от най редовните а и беше лято морета купони кой пък на това обръща внимание та късничко разбрах и нищо нито веднъж не ми е станало лошо или дискомфортно еднствения симптом беше че след 4-тия месец взе да ми расте корема. Пожелавам и на теб такава бременност. А сега втория път през носа ми излезе ама какво да се прави да се роди живо и здраво бебче пък другото минава.Леко бременеене.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 057
Моята бременост мина без повръщане, неразположения  и др. Не си промених навиците до последно, но едно нещо ме тормозеше - жегата. Калоян е роден през август, та като ходех из къщи, раздвижвах въздуха  Joy Joy Joy

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Напълно възможно е.Пожелавам ти лека бременност.

# 24
  • Мнения: 449
Ами аз нямах симптоми докато не ми изхвръкна корема Laughing. Все така леко ти пожелавам да бременееш Peace

# 25
  • Мнения: 924
Съвсем ДА. На мен само ми беше отпаднало и то от началото на 3я месец до четвъртия. Надявай се да си късметлийка! И чакаме новини!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 223
И аз нямах симптоми, веднъж не съм повърнала, не ми ставаше лошо. Само дето светът стана по-цветен, когато разбрах, че съм бременна. Желая ти лека бременност и едно здраво и силно бебче   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 947
Хей, nazia, спокойно! Simple Smile Аз се притеснявах /и все още си го мисля де/, дали тестът не е грешен! Simple Smile И аз от 8 дни се чудя къде са ми симптомите Simple Smile Дано я караме така и по-нататък! Wink
Ами ето, и аз ви се представих - здравейте! Simple Smile

# 28
И аз нямах никакви симптоми.Даже още нямам(освен големия корем)ако не е той и бебето не ми тежи,все едно не съм бременна.Късмет и при теб да е така. Laughing

# 29
  • Мнения: 498
vuzmogno e razbira se- tova 4e zadulgitelno ti se gadi i povru6a6 i t n. pri men ne se slu4i izob6o dokato bjah bremenna, dage purvija mi test be6e otrizatelen vupreki 4e sum bila v 6-ta sedmiza-ne im vjarvai prekaleno na testovete- idi na lekar nai-dobre!

Общи условия

Активация на акаунт