Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 дек. 2005, 12:01 ч.

Проходимост на количка?

• 1 580
  • 32
  •   1
Отговори
Днес докато разхождах кучето си в парка си мислех дали ще мога да съчетавам след няколко месеца разходка на бебе и куче newsm12. Но тъй като парка до нас е по скоро гора, тоест няма нито една асфалтирана пътека възникна въпроса
Колко са проходими всъщност високо проходимите колички? newsm78
Ще мога ли да я бутам по поляна и пътеки от засъхнала кал?
Истината е че досега бебе в този парк аз не съм виждала, така че може би прекрасната ми въображаема картинка "Аз, бебе и куче" няма да стане истина:(

Вие хората с опит какво мислите?

Извинявам се предварително ако темата не е на подходящото място.

# 1
Моята не би се затруднила, но всяка количка е различна, в/у проходимостта влияят големите гуми, за трудни терени, по-добре да са фиксирани.

# 2
Здравей, слънце! Laughing
Мисля, че за едни големи помпащи се гуми, не би било проблем, стига настилката да не е калдъръместа. За гумите няма да е препятствие, но на бебето няма да му е готино да го друса. Peace

# 3
 Embarassed Май майчинският ми инстинкт още не е проработил. Изобщо не се сетих, че на бебето такава разходка може и да не му се понрави.

# 4
  • на кой му пука, майна
Здравей, слънце! Laughing
Мисля, че за едни големи помпащи се гуми, не би било проблем, стига настилката да не е калдъръместа. За гумите няма да е препятствие, но на бебето няма да му е готино да го друса. Peace

Аааа,за друсането мога да поспоря,моя обожаваше паветата,заспиваше веднага,а на асфалтиран път се будеше и недоволстваше  Partyпък и доколкото знам повечето бебета са така Mr. Green

А по темата,помпащи гуми за неравности,най-добре Peace

# 5
И ние сме от любителите на друсане по неравни пътища с количка  Laughing

# 6
Не е задължително гумите да са помпащи се, но трябва да са големи и само четири и да не се въртят. Количките със 6 и 8 колелета, които се въртят не са подходящи за подобни терени.
Колкото до друсането - бебчетата, особено по-малките го обожават. Колкото повече друсане, толкова по-голям кеф и толкова по-лесно заспиват. Laughing
Виж, за кучето - аз бих го дала за 6-7 месеца на някой да го гледа. Но това е друга тема...

# 7
  • София
Влад обожава да го друса  Laughing Заспива одма  Laughing
А за количката - когато я избираш гледай всичко.
Гуми,покривала,тежина,като се сгъне каква става ,големина на мястото където бебо ще лежи(защото те растата бързо)
Въпреки,че според мен колкото и да избираш винаги след това някоя ти харесва повече  Laughing

# 8
Колелата наистина трябва да са големи, но според мен нямазначениеброят им - нашата количка е с 8 колела, но нямаме проблеми на всякакви терени. А за друсането - моята дъщеря също е от любителите на друсането.

# 9
  • Paradise
Нашата количка е Маг Ингланд Принцес, с непомпащи се гуми, единични колелета, не тежи много (поне на мен не ми е тежка), минава отвсякъде - кал, киша Wink, много яка количка се оказа.
А Макси също много обича да го друсам по павета, заспива моменталически Mr. Green

# 10
 newsm10
Не е задължително гумите да са помпащи се, но трябва да са големи и само четири и да не се въртят. Количките със 6 и 8 колелета, които се въртят не са подходящи за подобни терени.
Това е истината и според мен.Колкото до друсането - повече помага отколкото пречи   jumpuu
Нашата количка е Маг Ингланд Принцес, с непомпащи се гуми, единични колелета
Нашата също и съм много доволна,що се отнася до проходимост.

# 11
 newsm10
Това е истината и според мен.Колкото до друсането - повече помага отколкото пречи   jumpuu
Нашата количка е Маг Ингланд Принцес, с непомпащи се гуми, единични колелета
Нашата също и съм много доволна,що се отнася до проходимост.

# 12
....Маг Ингланд Принцес, с непомпащи се гуми, единични колелета, не тежи много (поне на мен не ми е тежка), минава отвсякъде - кал, киша Wink, много яка количка се оказа[/b].
Абсолютно вярно. newsm10

# 13
  • на кой му пука, майна

Не съм съгласна че трябва да са само 4 гумите,когато терена е неравен просто 6-те или 8те гуми се застопоряват,всяка една количка я има тази опция

Количките с повече гуми са по маневрени и по лесни за управление.Аз добре че не направих грешката да купя количка с 4 гуми,много щях да съжалявам в последствие.Като гледам мамите с тези колички как се мъчат на завоите да вдигат количката все си викам че съм направила правилния избор Grinning

# 14

Не съм съгласна че трябва да са само 4 гумите,когато терена е неравен просто 6-те или 8те гуми се застопоряват,всяка една количка я има тази опция

Количките с повече гуми са по маневрени и по лесни за управление.Аз добре че не направих грешката да купя количка с 4 гуми,много щях да съжалявам в последствие.Като гледам мамите с тези колички как се мъчат на завоите да вдигат количката все си викам че съм направила правилния избор Grinning

newsm10

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт