Закъснява ми, а тестът е отрицателен

  • 184 167
  • 527
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 161
Разбирам, май наистина е време да потърся такъв специалист. Но какви са изследванията, каква е процедурата? Предварително има ли медикаменти, които да пия, преди да ме изследват. Искам да знам дали в мен е проблемът или в моя мъж. Не знам на какво се дължи това.

# 181
  • Мнения: 31
Mila_S, бременна си. При 10 дни закъснение можеш да отидеш на преглед.
Здравейте момичета.Имам хубава новина.Както ми казахте ходих на преглед и наистина съм бременна.Много съм радостна.Дано всички които искат да си имат деца да им се сбъдне и да са щастливи.Желая го от сърце.

# 182
  • Мнения: 1
Zdraveite,chetoh vashite komentari po temata...iskam da spodelq moq problem I da mi dadete savet!Zakasnqvami ot 5-6 dni,predmenstrualnite bolki si gi imam ne otshumqvat I gardite mi sa leko naduti I chuvstvitelni,poqvi mi se I techenie,koeto sam nqmala do sega,ne mi e I zakasnqvalo tolkova nikoga..napravih si test tazi sutrin I e otricatelen,ochakvah polojitelen rezultat Sad Vazmojno li e da ne pokaje vqrno rezultata ili I az neznam kakvo se sluchva mnogo mi e pritesneno,daite savet..!
___________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 11 апр 2017, 21:46 от AnMary

# 183
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Изчакай още 3-4 дни, ако не то дойде си направи нов тест и след това отиди на лекар.
Спокойно, все някога се случва да ти закъснее, може да е от стрес, хормони или нещо друго безобидно. Може да си имала късна овулация и това да е причина за закъснението, както и за отрицателния тест  Wink.

# 184
  • Мнения: X
Здравейте,
искам и аз да споделя проблема си и моля за съвет. Имам нередовна М, този месец ми закъсня с около 6-7-8 дни направих си тест и е отрицателен, имах бяло течение (нямам такова по принцип преди МЦ) и на следващият ден ми дойде, но беше кафеникаво и не така обилно, стана червеникаво и си мислех, че ми е дошло, но на следващият ден пак беше кафяво и в много малко количество, днес вече имам само капчици и то само когато ходя по малка нужда, моля за съвет? На какво може да се дължи. Другата седмица имам час за преглед, но дотогава се тревожа  newsm78 Sad

# 185
  • Мнения: 161
Христос воскресе! След хубавите празници, нека и хубави неща да се случат! Пожелавам ви скоро отрицателните тестове да се превърнат в положителното, на което всички се надяваме!

# 186
  • Мнения: 2 515
Темичката е стара, но се надявам някой да ме окуражи.
Закъснява ми вече с 8 дни. Имам рвдовен цикъл и само преди две години ми закъсня с няколко дни, правих тест тогава и беше +, но завърши със спонтанен аборт. Сега на 5тия ден от закъснението направих 2 различни теста (обикновен, лентичка и Шуър Чек) и деата отрицателни. Днес (на 8мия ден) сутринта направих пак Шуър Чек и пак отрицателен. Коремът ту ме придърпва, ту спира за дълго и изобщо нищо не усещам. Кръста и той така. Още преди да ми закъснее започнах да ставам често нощем до тоалетната, започнах и рано да ставам, което е крайно необичайно за мен. Много неща ме карат да мисля, че съм бременна и се опитвам да не си внушавам разни работи, за да не се разочаровам. Не сме работили за бебе, но и не го изключваме да е станало (10 години сме заедно с половинката).
Час при гинеколога имам чак в четвъртък и силно искам да се зарадвам. Ама тия отрицателни тестове ме тревожат. Последната М ми беше преди 38 дни (цикъла ми е 29-30). Просто искам да чуя за случай, в който тестовете са били отрицателни, а бременност е имало. Защото, ако няма бременност...нещо не е наред.

# 187
  • Мнения: 852
Миглена, пусни кръвен тест.закъснение  от 8 дни не е никак малко и уринен трябва да го отчете,но не е изключено  да е закъсняла О и ЧХГ да е ниско за Шуър Peace

# 188
  • Мнения: 1
Здравейте мили дами, доста се колебах дали да ви пиша, но не издържам, вече 10 ден ми закъснява. Ходих при гинеколожката си. Каза, че съм бременна 1 месец, ноо ходих при още един гинеколог, той ми каза, че не се вижда да има бременност. Там при него си направих тест и тестът излезе отрицателен, не знам вече какво да си мисля.

Zdraveite mili dami dosta se kolebah da li da vi pisha no ne izdarjam veche 10 denn mi zakasnqva hodish pri genikoloshlata si kaza che simm bremena na 1mesec noo hodih pri oshte edin genikolog toi mi kaza che ne se vijda da ima bremenost tam pri nego si napravih test i testit izleze otricatelen nz veche kakvo da si mislq


Пишете на кирилица!

Последна редакция: ср, 05 юли 2017, 00:35 от Не се сърди, човече

# 189
  • Мнения: 1 466
Zdraveite mili dami dosta se kolebah da li da vi pisha no ne izdarjam veche 10 denn mi zakasnqva hodish pri genikoloshlata si kaza che simm bremena na 1mesec noo hodih pri oshte edin genikolog toi mi kaza che ne se vijda da ima bremenost tam pri nego si napravih test i testit izleze otricatelen nz veche kakvo da si mislq

Исмаил Ахмед от мъжки пол, коя гинеколожка ти каза, че си бременна? Регистрирал си се днес, само за да зададеш този въпрос? Транссексуален ли си? Ако не си, по-добре повярвай на отрицателния тест - не си бременен.

# 190
  • Мнения: 46 508
Какъв тест ти прави - кръвен или с урина? Ако е второто - в начална бременност се прави със първата урина, така че може да не е бил верен.

Някои лекари на този етап предпочитат да не потвърждават, защото е още много рано. Но ако един лекар е видял бебе на ехографа, то вероятно има такова.

Вземи си един от аптеката и направи. Или направо кръвен. И потърси още едно мнение.

# 191
  • Мнения: 1 782
Нещо май ни пуска по пързалката Исмаил.  Laughing
Ако гинеколог е видял бременност - аз лично не бих отишла на втори, та знам ли...
А и да ти даде пиклив тест там да правиш....

# 192
  • Мнения: 10
Здравейте, Дами. Темата може да е пускана вече, ако е така се извинявам. Месечния цикъл ми закъснява седмица, а по принцип нямам проблем с това. Направих си тест отрицателен е. Мисля да повторя след няколко дена. А на вас случвало ли ви се е бременност след отрицателен тест?

# 193
  • Мнения: 5 468
При едноседмично закъснение и отрицателен тест шансът е минимален. Ако цикълът ти е редовен и правилно смяташ закъснението, тестът отдавна трябваше да е отчел. Вероятно има друга причина за закъснението.

# 194
  • Мнения: 10
Благодаря за отговора. Силно се надявам теста да е сгрешил, ако ли не продължаваме да работим. няма отказване.

Общи условия

Активация на акаунт