Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора
Здравейте мили момичета! Много се радвам, че вече съм сред вас. На 27 години съм, със съпруга ми сме заедно от 7 години. Правили сме опити за бебе през последните 3 години и все нищо. Аз по принцип съм с адски нередовен цикъл. Правих хормонални изследвания и се оказа, че ПРОЛАКТИНЪТ ми е завишен. Докторката ми предписа "Бромокриптин" и "Диане"35 за 2 месеца. След като приключих с приема на лекарствата веднага пристъпихме към действие с моя съпруг. Естествено ме обзе страхотно чувство на нетърпение дали се е получило и на 7-мия ден след половия акт изтичах до аптеката купих си тест, на който пишеше "7 дни от зачеването" и пристъпих към действие. На втората минута се появи чертичка, бледа, но все пак видима. Не мога да ви опиша как се почуствах когато я видях. Обзета от страхотно еуфория купих още 5 теста и всяка сутрин правих тестове, всички с бледи втори чертички. В един момент се осъзнах, че прекалявам с тестовете и реших да изчакам известно време. Вече 16-ти ден живея с надеждата, че се е случило ЧУДОТО! Моля, посъветвайте ме дали е рано да отида на лекар и да направя кръвен тест. Какво да предприема? Предварително ви благодаря!!!!  newsm51 luvbed
Цитирай

Стара Загора

Ако си пуснеш търсачката ще излезнат много теми със съвети. Според мен е рано още за лекара...според думите ти значи имаш няколко дена закъснение...почакай да станат 10 дена. За кръвен тест може да си направиш още сега. И отивай в отчетните  bouquet
Цитирай

Aubord, Nimes, France

Стискаме ти палци! newsm10
Хера правилно ти е казала.
Цитирай

А имаш ли закъснение на цикъла? Търпение му е майката.  Whistling
Цитирай
Тъй като имам страшно нередовен цикъл не мога да разчитам на закъснението като признак за бременност. Случвало се е по 3 месеца да липсва. Това, което ме обнадеждава е, че пих противозачатъчни, а според лекарката ми те стимулират зачеване. Имам и симптоми, които също ми вдъхват надежда- гади ми се от манджи, колбаси и други подобни храни, дори сутрешното кафе ми се опира, усещам странно придърпване в слабините, чуствам се отпаднала, спя много, имам често главоболие, което ту се усилва, ту намалява. Дано не е напразна надежда!!! Записах си час при лекарката ми за 19 часа днес. Ще ви пиша по-късно! Благодаря ви! hearts
Цитирай

Така и не каза кой ден от цикъла ти е, но успех при лекарката!
« Последна редакция: пт, 16 дек 2005, 17:53 от dendy »
Цитирай

София

Анче, тъй като цикълът ти е нередовен, не можеш да знаеш реално от колко дни си бременна. Това за мен значи, че е най-добре за всеки случай да идеш на лекар, като имаш едно на ум, че може и да е прекалено рано. Ти отиди, пък тя ако не вижда ще ти запише и друг час. Успех и дано всички е наред  bouquet
Цитирай

Стара Загора

Какво стана на доктора newsm78
Цитирай

Какво стана на доктора newsm78

Хехехеххе, а бе мислих да питам, ама............. Mr. Green
Цитирай

Стара Загора

Хехехеххе, а бе мислих да питама, ама............. Mr. Green
Пусти клюкарлък Mr. Green
Цитирай
Скъпа Хера, докторката ми отмени часа. Сега остава да чакам до вторник. Ще  пиша. До скоро! Всяко зло за добро! Crying or Very sad
Цитирай

Защо така, кой ден ти е от цикъла?
Цитирай

Стара Загора

Успех тогава Flutter
Цитирай
Не е заради цикъла, ами на докторката й изникнал важен ангажимент. Иначе закъснението е около 3 дни по мои сметки.
Цитирай

Стара Загора

За 3 дена отиди на кръвен тест.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора