Хубави турски игрални филми

  • 398 860
  • 817
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 747
Целомъдрие е сериал, доколкото разбирам, има и тема за него. Тук е за кино!

Докладвам, че гледах Gönül yarasi. Отново много хубав филм и препоръчвам.

# 61
  • Мнения: 2 442
Целомъдрие е сериал, доколкото разбирам, има и тема за него. Тук е за кино!

Докладвам, че гледах Gönül yarasi. Отново много хубав филм и препоръчвам.
    Sorry, не съм разбрала ,ето извинявам се с един много хубав филм  "Сладко от смокини"   Държава: Турция
Жанр: Драма, Романтичен
Времетраене: 01:37:15

Сценарий и режисура: Айтач Аърлар
Музика: Енгин Байрак
В ролите: Сезай Параджикоолу, Мелике Гюнер, Селим Акгюл, Барбара Лоренс, Синан Чалъшканоолу (в резюме:Една тъжна любовна история на двама души, които се обичат, които имат нужда един от друг, но не могат да бъдат заедно. Двама души, които са заедно до последния възможен миг, но уви, той настъпва твърде рано. И въпреки че историята е тъжна, тя е разказана с такова настроение, на моменти дори и с хумор, в такова неподражаемо партньорство с музиката, че зрителят не спира да се смее. В крайна сметка, ако човек не може да има това, което желае от живота, винаги може да се влюби в едно сладко от смокини.) В "Мастерс" торент.  Имам свободна покана,ако някой желае.                                                                     http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=66804

# 62
  • Мнения: 4
почнах да тегля "сладкото от смокини", и другия го тегля.Аз да дам малко отзиви за филмите, които успях да гледам- филма за глухонемия "Любов на друг език" е много , много добър, наистина те завладява.Филмът-"Ловен сезон" също ме завладя, има интересна развръзка, макар че го гледахме късно вечерта и тея отрязани ръце ми дойдоха малко в повече. Гледахме и "Дяволът с обувки"- нормален филм, със смешни елементи, но разбира се не на нивото на Реджеп Иведик, даже е доста далеч.Моето мнение за"Ешкия" - интересен, но нещо не ме грабна. незнам въпрос на вкус. "Откраднати очи"- съвместната продукция на България и Турция- също за мен не е особено изпипан.

# 63
  • Мнения: 4
А забравих да добавя също и още един гледан и доста интересен филм"5 минарета в Ню Йорк'.Наистина много добър.Кажете  своето мнение за "горчива любов"? Успяхте ли да го гледате, как го намирате? За мен той се причислява към любимите, запомнящи се филми

# 64
  • Мнения: 0
Скоро гледах "Çınar Ağacı" и много ме трогна.Още усещам бучката,заседнала в гърлото ми.Препоръчвам също така "Gecenin Kanatlari","Ejder Kapanı"...Това засега,като се сетя ще пиша.
a kyde mojem da gi namerim???

# 65
# 66
  • Мнения: 425
Записвам се и аз при вас  bouquetБлагодаря за всички заглавия и предложения,някои съм гледала ,други не-и се захващам да ги гледам Hug Hug bowuu
...пък и да побутна темата Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 11 747
Tази вечер гледахме Son Osmanli Yandim Ali   http://www.imdb.com/title/tt0845537/  мисля, че от Мастерса го теглих. Не е лош филма, но малко скучно ми вървеше. Той е патриотичен филм и ако човек е емоционално обвързан със сигурност ще му хареса много. Има очарование, приятно прекарана вечер беше, но няма да остави отпечатък у мен, няма да го запомня.

# 68
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Мацки,някоя не е ли гледала новия Иведик 4?Света обърнах да го търся.Голяма тръпка ми е Реджеп с   неговите приключения

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 26 331
Първият филм-сериал,който гледах е 1001нощ и той ми е фаворит все още....Позаглеждам и по малко от другите,но не ме запленяват и трогват...

# 70
  • София
  • Мнения: 6 219
Това не е тема за сериали. За 1001 нощ всички знаем.

# 71
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Включвам се с голям кеф в темата! Само искам да помоля да пишете имената на филмите в оригинален вид, че ми е трудно да се ориентирам, а и не всеки превод съвпада с истинското име на филма Peace

Ешкия е избран за най-добрия филм на последните 10 или повече години, наистина страхотен и запомнящ се филм.
Един филм, който гледам често и доста мисля за него е ULAK.http://www.beyazperde.com/filmler/film-133440/
Аз като върл фен на Cem Yilmaz, един от най-добрите комици в Турция, препоръчвам всичките му филми.
Филмите на Ata Demirer също са хубави-Osmanlı Cumhuriyeti, Eyvah Eyvah, Eyvah Eyvah 2. Скоро е премиерата и на последния му филм-Berlin kaplani.
За реалността в Анадола и истинските истории - Gьnesi gцrdьm, New Yorkta 5 minare
Последно гледах филма Kurtulus Son Durak, много ми хареса, обръща внимание на насилието над жените,  но представено в комичен вид Wink

foley,може ли линк за Куртулуз Сон Дурак?Също и за Берлин Каплани,ако си успяла да го гледаш вече.

# 72
  • Мнения: 0
Gecenin kanatlari ( Крилете на нощта ) с участието на Берен Саат от Забранения плод. Има и бг субтитри.
Трейлър: http://vbox7.com/play:f58f006f
Линк за сваляне: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=67011
Резюме: Филм разказващ за раните, които е оставил в душите на хората последният военен преврат в Турция през 1980 г. Гедже, загубила родителите си при полицейски щурм, дава обет да отмъсти, превръщайки се в камикадзе, но вместо това среща любовта.

# 73
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Дайте идея от къде да дръпна Иведик 4 Simple SmileЧакам го вече толкова време.Има ли някой да го е гледал?

# 74
  • Мнения: 427
Дайте идея от къде да дръпна Иведик 4 Simple SmileЧакам го вече толкова време.Има ли някой да го е гледал?
  Ами честно казано , все още не съм го срещала из бг торентите . Peace
  Търсих го няколко пъти , но не виждам да е качен някъде , освен в чужди платени сайтове . Peace

Общи условия

Активация на акаунт