Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 16 дек. 2005, 21:18 ч.
  • Преглеждания  689  Мнения  6  Онлайн  1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 429
От вчера започнах да пия Дуфастон, защото след раждането получих следменструално кървене.
От както започнах да го пия получих болки ниско долу в корема, едно леко гадене, поддуване.  При вас така ли е било.
Исках да го сменим с Урогестан, но лекарката ми препоръча да не го правя.

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 7 718
Ако не се увеличат тези симптоми, продължавай да го взимаш.
Утрогестанът е по-голяма доза .

# 2
  • На брега на Дунав
  • Мнения: 133
Краси при всеки е индивидуално,но Лали е права-утрогестана е по-голяма доза!!
Аз съм пила и двете,на мен пък от утрогестана ми се гадеше.
Успех!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 264
На мен от Дуфастона също ми се гади, даже често едва се сдържам да не повърна. Подуването на корема също го има, газове...неприятно, но щом трябва, пий го.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 429
Хем ми се гади, хем огладнявам като вълк, хем съм с корем - егати ужаса, но все пак е необходимо. Благодаря ви много момичета.

# 5
  • На брега на Дунав
  • Мнения: 133
Ех,какво ли не изтърпяваме само и само да станем майки!!!!!

# 6
  • Мнения: 285
На мен са ми предписвали утрогестана да се поставя вагинално,за да се избегне дразненето на стомаха./А от дуфастона явно симптомите са същите./Питай лекаря си дали в твоя случай може да се прибегне към този вариянт.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт