Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Могали вече да дам, вместо следобедната каша например?
И с адаптиранотокак се прави, слага ли се захар ?Аз му казвам "сутлиаш" на това и го обичам много сладко, но за бебо?
Цитирай

home!sweet home!

можеш да му даваш според мен,даже ако няма алергия към белтъка постепенно му въведи и прясно млекце,че като знам как миришат адаптетата...
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

Можеш да му правиш, сваряваш ориза с вода и захар и след като стане готово добавяш няколко лъжички АМ. След няколко месеца можеш да започнеш да го правиш с обикновено мляко.
« Последна редакция: пн, 19 дек 2005, 08:24 от jakinik »
Цитирай

София

И аз се чудех дали да не почна с това мляко с ориз.До сега не ми е давал никакви алергии към нищо и се чудя дали да не го пробвам с малко прясно мляко разредено с вода например 1:1 newsm78
Цитирай

Варна

можеш да му даваш според мен,даже ако няма алергия към белтъка постепенно му въведи и прясно млекце,че като знам как миришат адаптетата...

подкрепям Peace
Цитирай

на кой му пука, майна

Вариш ориза с вода и после добавяш прясното/с 20гр.захар/ или адаптето/без захар то си е сладко/  Peace
Цитирай

гр.Варна

днес направих но адаптето го сложих с водата да заври след което прибавих ориза май не трябваше да слагам АМ да ври newsm78
След което го пасирах, стана мн вкусно
Цитирай

Sofia

моля, предварително да ме извините за въпроса .... но колко време се вари ориза  Embarassed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.