Браво на мама Ася и сладката Сияна

  • 1 319
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 313
 newsm10Браво на мама Ася....Сияна е прекрасна,да ви е жива и здрава.Браво и за прекрасното място в Интернет....дано все повече мами решат да наминат.
Браво за участието ви в предаването БИБЕРОН по ТВ Скат

Последна редакция: сб, 17 дек 2005, 14:44 от mama na Lora

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 zа какво иде реч newsm78? zа предаването по ТВ_то ли?

# 2
  • Мнения: 1 737
А, ама и нас ни имаше! И мама Sunnily* от августовските мами!

# 3
  • Мнения: 313
Извинявайте,но аз само мама Ася разпознах....а и тя се запретна и  показа нещата по същество Laughingнаправи разказче в картинки

# 4
  • Мнения: 2 531
 AQ   ти кърмещата от шише мама ли беше?И кои бяха другите?

# 5
  • Мнения: 1 737
Да!  Grinning Ами мама Sunnily* кърми също, а четвъртата мама Ани е от квартала и я агитираме да почне и тя да пише из форумите.  Wink

# 6
  • Мнения: 2 220
Така е, всички бяха много сладки, но както писах и в Отчетните, браво на AQ! Да къмиш 5 месеца от шише? Не на всеки е по силите!

# 7
  • Мнения: 1 737
Така е, всички бяха много сладки, но както писах и в Отчетните, браво на AQ! Да къмиш 5 месеца от шише? Не на всеки е по силите!

Много по-лесно ми е от колкото в дните, които давах адаптирано, защото не ми достигаше кърмата! Разликата е че сега се чуствам щастлива, а не виновна...  Embarassed

# 8
  • Мнения: 3 926
Благодаря Blush Ако поне две мами решат да кърмят, благодарение на това предаване - ей това ще е най-голямото ми щастие Heart Eyes
Обаче сигурно ще има продължение. Просто с едно предаване.... толкова много неща има да се кажат за кърменето... Grinning
 ooooh! ама на вас ли съм тръгнала да обяснявам hahaha

# 9
  • Мнения: 111
Я кажете кога ще го повтарят, че аз го изпуснах.... Close

# 10
  • Мнения: 3 926
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=58689.0
Ей в тази тема на последната страница съм написала часовете и датите Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 124
Браво мами, браво кърмени бебета!!! Hug

Гордея се, че съм една от вас и че ви познавам!
Целувки на всички!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 896
Гледах и ааааз!!! Браво на вас! Много сладки бебоци!
Ася, как се сдържа да не кажеш кое е това хубаво място в интернет...Аз щях да се "изпусна" Laughing Laughing Laughing...пък после ако някой каже, че е реклама ще се направя на луда...е, те могат и да го отрежат, нали и на запис, ама...

# 13
  • Мнения: 3 926
Пусто много са ме учили да внимавам какво говоря пред микрофон Laughing Ей затова понякога образованието вреди Wink Просто вътрешно знаех, че не трябва да го казвам. Но нищо, то който иска ще си пусне търсака с "кърмене" и ще му излезе Wink

# 14
  • Мнения: 639
 Асинка аз не можах да го гледам, дори и повторението Confused, но ми се обадиха страшно много хора да ми кажат, че е станало супер!! Безкрайно ти благодаря и се надявам на помощ и за други предавания, не само за кърменето, напр. за къпане, масажи, по-нататък за пълзене, ходене, гърнето... и т.н. Ако имаш идей - давай ги ще ги обсъдим и ще действам за да се направят добри предавания . Важното е да има полза за всички бъдещи и настоящи мами и най-вече да е полезно за бебчовците! Още веднъж - БЛАГОДАРЯ!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт