Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 дек. 2005, 16:27 ч.

Бам-Бам или бият ли ви децата ви

• 2 042
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
След като Габи ми млатна една глава в окото и тресна свекито с една пластмасова йоника / без да иска/, а племенницата ми замалко да извади окото на майка си със солета взех да се чудя какво ли още ме чака! Laughing Разказвайте!

# 1
  • Русе
преди два месеца сме на площадката да люлея Вики, тя поскоро обича да люлее люлките отколкото тя самата де се люлее. Клекнала съм до нея и съвсем леко бутаме люлката, само за секунда погледнах в страни и така ме фрасна по слепоочието, че буквално 1-2 мин не можах да стана от болки. После си ходих няколко дни с леко подуто и посинено око newsm53
Какво ли са си мислили хората Crazy
Естествено в случая вината си е изцяло моя, детето не го е направило умишлено

# 2
Ами от към 6 месечен се беше научил да удря всеки и всичко с глава. И досега продължава да пробва всичко с глава , но по рядко, но опита ли се да го закачи някой по малко познат раздава шамари.

# 3
  • sofia
След като Габи ми млатна една глава в окото и тресна свекито с една пластмасова йоника / без да иска/,
При нас е вече нарочно. "Мамо, ти си лош" и бааам, с каквото държи. С татко му сме се наплашили и доста често като замахне и решаваме, че иска да ни удари и се пазим Laughing
С метална количка е особено гадно.

# 4
        Ний пък хапем! Уж на шега, уж на майтап, докато се бориме и ни захапал, изчешка си хубаво венците човечето  и ни пуска. Ние  с мъжа ми го усещаме, когато тръгва да пуска зъбки в действие, но майка ми веднъж така лошо беше ухапана, че сега и тя се пази... Joy

# 5
  • Montreal, Canada
Получавам по някой път, удар с дистанционното на ТВ. Но не мисля, че е умишлено. Като иска да ми се радва, идва гушкаме и започва вместо да ме гали да ми пляска шамарчета по бузите. Това е с мен, а докато баща му направо си яде бой, но той си го научи, защото така си играят. Синът ми го удари, той започва да се смее, от там и детето и става болезнена веселба

# 6
  • Русе
Ами не, още не ни е подхванал сина ми. Но размахва пръст понякога (на 15 месеца е).  Hug

# 7
  • зад парка
Чела съм, че детето около 1 годинка не може да гали и когато гали някого, всъщност го удря.

И дъщеря ми мина през този етап- най-много си го отнасяше кучето ни; въпреки че казваше "О, о, о" , всъщност го налагаше. Е, сега вече е по-добре с координацията и може да гали.

"Бам, бам" остана за забавление- удря някого с ръка, повтаря "бам, бам" и се киска.

Не я поощрявам да го прави, когато има предмет в ръката, обяснявам й, че не е хубаво и боли.

Този вид удряне различава много добре от наказателните шляпвания, защото те са "На, на". Включва РС-то, след което си налага ръчичките и казва "на, на". Това още не го е прилагала върху нас.

# 8
не е започнала още да ме бие, обаче как хапе лошо-о, чак ми се струва че месото ще ми откъсне. Днес ме зарадва с една любвеобвилна прегръдка с целувка и ми стана много приятно.  Heart Eyes си я тази моя глезла

# 9
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
Моя лма отвратителния навик да ме замеря с разни неща.
Най-гадно е с шишето-улучвал ме е м/у очите и да знаете
боли ужасно.Лошото е че колкото и да му се карам той
си мисли,че това е забавна игра за двама.Прави го от 6/7
месечен и няма оправия.
Весели празници!

# 10
  • София
Моя Калоян е едно малко олицетворение на БАМ-БАМ от Флинстоун  hahaha непрекъснато ходи с нещо в ръка, най-често с един пластмасов чук и думка и вика Бам-Бам-Бам  Joy
Колкото и да се пазим и да му обясняваме, че боли и не е хубаво така  newsm78 засега оправия няма  Rolling Eyes
Последното му попадение е от преди 2-3 дни - халоса ме с една пластмасова хилка по челото и съм още с цицина  Sad
Успокоение е, че повечето го прави от радост и желание да те погали, но като заболи това не ти помага  #Crazy
А за мятането - думи нямам просто  Shocked

# 11
  • Варна
По едно време така ме хапеше, че рамената ми бяха сини.А иначе редовно раздаваше шамари -отучих го от това със шамари(той удря и аз удрям , леко разбира се),последната му стихия е скубането ooooh!

# 12
  • София
Мда, от време на време, сега по-рядко, но като малък ми размести челюстта и сега щрака като световно, с глава.

# 13
  • Варна
И нас ни побийват от време на време Shocked
Как реагирате вие ако ви удари детето? Аз почвам едни обяснения как така не трябва да се прави и т.н.
А понякога съм го плясвала по дупето или по ръката.

# 14
  • София
 newsm62 Ох! И още как! Пошляпва по главата най-вече мъжът ми. Той на шега се сърди. Аз се опитвам да му обясня, че това е неговият начин Дани да му покаже привързаността си  Mr. Green Така де, прави го само на нас, никога на чужди хора.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт