Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

София/Велико Търново

Това гадене е много неприятна работа, не ми е чак лошо и не повръщам, но като ми се гади наистина е много неприятно.  Sad
Една седмица само се излежавах в къщи и ми беше гадно, но когато съм на работа ..... Доктора ми изписа едни свещички, но те не ми помагат особено, а и ме карата да се чувствам доста дискомфортно.
Най странното е че като ми се гади не ми се яде, но единственото което ми помага е да хапна нещо солено. Вече започнах да наддавам Sad За щастие поне сладко не ям. Дано това не продължи дълго!
При вас как е момичета? Моля споделете мнение!
Цитирай

Plovdiv

Валка на мен по рядко ми се гади но иначе се опитвам да хапна нещо горчивко и ми минава, но не всеки път разбира се!
Тази сутрин например изядох един банан на сила и ми мина Laughing
Цитирай

София/Велико Търново

Цитат на: Krasoni
Валка на мен по рядко ми се гади но иначе се опитвам да хапна нещо горчивко и ми минава, но не всеки път разбира се!
Тази сутрин например изядох един банан на сила и ми мина Laughing

Ейййй вярно бе! Бях забравила за бананите, а на толкова места писаха Neutral Ама и аз съм една разсеяна Embarassed
Не съм изяла нито един банан не помня от кога!!!! А иначе от плодовете на гладно ми се гади повече дори Sad
Цитирай

NL/Бг

И аз мисля,че бананите помагат,сутрин на гладно Smile
Цитирай

Варна

Тази моя бременност е очевидно по-различна от предната-започна да ми се гади Sick  Sick  Sick  Sick  Evil or Very Mad . И то предимно следобедните и вечерни часове, рядко сутрин....и аз не повръщам, ама ми е гадно....обаче и огладнявам.... Huh абе гадна работа....Как се справям ли? Ами никак, минава ми по някое време Very Happy
Цитирай

BE, 2260

Аз щях да умра от това гадене Evil or Very Mad . Не че повръщах толкова, но беше 3 месеца нонстоп - и сутрин, и обед, и вечер, и през нощта. Това беше по-зле от самото раждане Twisted Evil И бях като парцал, не можех да се мръдна от леглото, спях по 18 часа, хубаво че ми даваха болнични. Накрая вместо да кача нещо, бях свалила 1 кг. Ама мина, търпение му е майката! Cool
Цитирай

Варна

Цитат на: lilita
Накрая вместо да кача нещо, бях свалила 1 кг.

И аз искам така! Very Happy
Цитирай

София

Туфи, това е временно явление... И аз не бях качила нищо до 5-я месец. Първите два свалих едно, после го качих и толкоз. Обаче от 6-я месец - всеки месец по 4 килограма. Независимо дали се ограничавам или ям като разпрана - всеки месец си бяха 4.

А за гаденето - ами хватката е да хапваш по малко, но редовно. Аз първите месеци основно карах на плодове, че от другото ми се гадеше.
Цитирай

На мен първите два месеца ми се гадеше неперкъснато, и се спасявях с чаша вода с нарязани лимони и лед.
Цитирай

София

За гаденето на мен много ми помагаха, лимони сутрин след ставане, аз си го правех с малко мед, защото не ям захар.
А в офиса ме спасяваха онези солети Стиклети със много сол изяждах го един голям пакет, цял ден си хрупах и така не го усещах това гадене.

Или едни малки солени бисквитки.
Цитирай

München

Първите 4 месеца не знаех на кой свят се намирам, на моменти от гадене и повръщаме ме напускаха и последните капчици сили и 4естна дума-мислех, че умирам  Evil or Very Mad Никакви бабини диветини не ми помогнаха-ни сухари, ни солети, чай от мента или обикновенни бисквити. Дано при вас нещо помогне и наситина майката му е търпение-все някога преминава! Дай Боже!

6o6i
28ма седмица  :B-fly:
Цитирай

Пловдив

Погледни това - Гадене и бременност, може да намериш полезни идеи. Smile

Колкото и да звучи невероятно, на мен ми помагаше бирата. Smile
Цитирай

Варна

Цитат на: Meli

Като чуя бира пък, направо ми се доповръЩВА! Rolling Eyes Всеки луд с номера си! Laughing
Цитирай

Longueuil, Canada

Aз пиех пепси и много ми помагаше (Е, по 2 литра наведнъж)Хубаво е ,ако можеш да се оправиш с една чаша.
Цитирай

Пловдив

Цитат на: Туфи
Цитат на: Meli

Като чуя бира пък, направо ми се доповръЩВА! Rolling Eyes Всеки луд с номера си! Laughing

Хехе, ми аз съм така сега, когато не съм бременна! Обаче като бременна такаааааааааааа ми се пиеше бира! Та си права за номера! Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора