Плесенясахаме предколедно

  • 2 330
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 978
Мами в UK, моля ви за помощ. Бихте ли ми препоръчали препарат за премахване на плесени? Нещо гледам по ъглите сме се оплесенясали (не беше така миналата година newsm78), та се питам ако някоя е имала подобен проблем как се е справила? Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 3 146
Изходът не е ли просто да изчистиш хубаво със силен препарат. newsm78

# 2
  • Мнения: 1 366
Белина, колкото и банално да звучи!! Безотказно е!!

# 3
  • Мнения: 1 793
и при нас от време на време се образува плесен по ъглите в банята. използвам препарата 'Dettox' - mould and mildew remover. съдържа белина, така че си мисля, че и  обикновена белина може да помогне.

# 4
  • Мнения: 978
Именно затова питам за препарат.
Белината работи безотказно, така е, ама като е в спалнята, как да чистя с белина? Ще се издушим. Абе голяма гадост. Sad

# 5
  • Мнения: 2 452
Именно затова питам за препарат.
Белината работи безотказно, така е, ама като е в спалнята, как да чистя с белина? Ще се издушим. Абе голяма гадост. Sad

Потърси информация из нета; какъв цвят ви е плесента? Ако е черна викай директно специалисти! Тя е много опасна за здравето!

# 6
  • Мнения: 1 366
Не, няма, мила - отвори широко прозореца. А и го изцисти сутринта, така че до вечерта преди лягане няма да мирише. Аз го правих малко преди да родя - не се тревожи. А решава проблема кардинално...

# 7
  • Мнения: 1 793
Именно затова питам за препарат.
Белината работи безотказно, така е, ама като е в спалнята, как да чистя с белина? Ще се издушим. Абе голяма гадост. Sad

да, така си е. гадост голяма е, ама не знам дали има препарат за плесени, който да не съдържа белина /може и да има де/. смърди ужасно и после доста време трябва да се проветрява, а сега не е време прозорците да са разчекнати целодневно. спомням си, че един път чистихме плесен и в спалнята, и в кухнята по прозорците. ей, натрови ми се душата от тая миризма, ама какво да се прави.

# 8
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
тук има белина с мириз на лимон или други. не е толкова силна миризмата. но наистина само тя ти е спасението.

# 9
  • Мнения: 978
Лаура, черна е да. Не знам какви специалисти да викам. То е от това, че парното ни няма термостат и има големи разлики в температурите като го включим.Sad

# 10
  • Мнения: 364
и ние имаме плесен от 1 година и с препарати го 4истихме и пак си иzлиzа в спалнята и в детската стая.4овека който дьржи сградата каzа ,4е не сме проветрявали и от това било Closeама аz всеки ден проветрявам по няколко 4аса Crossing Armsвси4ко идва от иzолацията и с никакьв препарат неможе да се оправи.ние май 6те сменяме жили6тето,то ве4е не се иzдаржа тоя мухьл ooooh!

# 11
  • Мнения: 2 452
Лаура, черна е да. Не знам какви специалисти да викам. То е от това, че парното ни няма термостат и има големи разлики в температурите като го включим.Sad

И аз не зная; зная само, че мои приятели във Финландия почти си престроиха къщата заради нея. Наложи се да "отварят" навсякъде, където има изолация - стени, прозорци, да санират и отново да затварят. Имай предвид, че е много опасна за здравето. Ето ти един сайт от нашенско (става въпрос за плесен наистина, не се шокирай от правописа Mr. Green).
http://www.cmhc-schl.gc.ca/en/burema/gesein/abhose/abhose_ce08.cfm

# 12
  • Мнения: 978
Ох, абе много е тъпо. Поназнайвам и аз за плесените малко. Ще взема най-скъпия препарат и ще действам утре.
(Ние сме под наем и освен да се изнесем друго май не ни остава;) Пълна победа на плесените;))

# 13
  • Мнения: 11 304
Алармирай собственика на апартамента веднага!
Той трябва да се погрижи за специалист който да потърси  къде е източника на влага в жилището и да я премахне
Това посред зима и то в спалнята е просто ад!
Няма да можеш да я изчистиш, докато не се премахне причината за нея.
Едва ли е само разликите в температурата, явно има някъде теч, пробив на тръба или лнещо друго
Току така плесен или мухъл не се появява

# 14
  • Мнения: 2 452
Ох, абе много е тъпо. Поназнайвам и аз за плесените малко. Ще взема най-скъпия препарат и ще действам утре.
(Ние сме под наем и освен да се изнесем друго май не ни остава;) Пълна победа на плесените;))

Според мен се опитайте да се изнесете, щом жилището не е ваше. Не зная как стои въпроса с черната плевел при вас, но в Канада и Финландия това е сериозен проблем!
Ето ти още един сайт:
http://www.mold-help.org/

Общи условия

Активация на акаунт