На пазар за прежди, обръчи и куки - 2

  • 69 478
  • 239
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 196
Georgi Sardarev,ако можете направете снимки на преждите,дайте цени и описание,и ги качете в темата.Може някой да си хареса нещо.  Wink

# 226
  • Мнения: 1 601
Имам нужда от помощ
издирвам една прежда но никъде я няма, пък започнах да плета на детенце и се сърди, че не мога да довърша започнатото. Sad
на Yarn Art Rhapsody
Моля Ви ако някой има идея от къде да я намеря или как да поръчам от чужд сайт да ми пише! Вносителя ми каза, че не вкарват вече, а в няколко то магазина където търсих е свършила Cry

# 227
  • Мнения: 6
Имам нужда от помощ
издирвам една прежда но никъде я няма, пък започнах да плета на детенце и се сърди, че не мога да довърша започнатото. Sad
на Yarn Art Rhapsody
Моля Ви ако някой има идея от къде да я намеря или как да поръчам от чужд сайт да ми пише! Вносителя ми каза, че не вкарват вече, а в няколко то магазина където търсих е свършила Cry
Пробвайте тук https://www.facebook.com/branimira.ruseva. Дамата има магазин, официален представител е на  Yarn Art.

# 228
  • Мнения: 1 601
Проверих при тях! Единствената ми надежда остава да поръчам от чужд сайт само, че незнам от кой? newsm78

# 229
  • Мнения: 4
Здравейте Simple Smile
Имам въпросче относно българските сайтове, от които поръчвате прежди - кои смятате за най-коректни? Имали ли сте неприятни случаи с тях?

# 230
  • София
  • Мнения: 17 591
Единствените проблеми, които е вероятно да срещнеш, е да нямат твоя цвят. В който случай ще те уведомят. С всички бг сайтове се случва - не обновяват достатъчно редовно цветовата наличност.

# 231
  • Мнения: 4
Единствените проблеми, които е вероятно да срещнеш, е да нямат твоя цвят. В който случай ще те уведомят. С всички бг сайтове се случва - не обновяват достатъчно редовно цветовата наличност.

Благодаря!

# 232
  • Мнения: 53
Здравейте, някой поръчвал ли е скоро от този сайт ако може да сподели коя доставка ползва и има ли някакви проблеми при поръчването и доставката. Благодаря   bouquet

# 233
  • Мнения: X
Здравейте, някой поръчвал ли е скоро от този сайт ако може да сподели коя доставка ползва и има ли някакви проблеми при поръчването и доставката. Благодаря   bouquet
от кой сайт?

# 234
  • Мнения: 53
Въпросът ми беше за този сайт  http://www.yarn-paradise.com/  Blush 

Последна редакция: пн, 09 фев 2015, 21:01 от cool

# 235
  • София
  • Мнения: 17 591
ПОлзвам най-евтината, единствения проблем с доставката е цената.

# 236
  • Мнения: 58
http://prejdabg.com/index.php/bg/
Някой пазарувал ли е от този сайт ? Какви са ви впечатленията , най вече за бързината на доставките.

# 237
  • София
  • Мнения: 17 591
От тях купувам на място, не знам как са доставките.

# 238
  • София
  • Мнения: 17 591
Току-що разбрах, че Кардена е фалирала... още '13...

# 239
  • Мнения: 1 237
Здравейте, предлагам доста прежди. Баба ми много плетеше, но вече и напреднаха годините и не може. Който иска нека да ми пише. Качила съм ги и в интрнет, но незнам дал мога да сложа линк, ако не нарушаваме някакви правила, ще копирам линка тук.

Общи условия

Активация на акаунт