За златисто русото на Palette

  • 2 310
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Вчера си купих такава боя /никога досега не съм ползвала нито марката, нито номера/ с Алое вера и сега ме е страх да си я сложа. Мацката на картинката ми харесва като цвят на косата, но при мен какво ще стане ... не знам! Някоя от вас боядисва ли се с Palette по пронцип - отзиви за боята? и по-споциално русите цветове - хваща ли без отделно обезцветяване /сега съм боядисана в някакво тъмно русо, но кичурите от преди не можаха да ми се покрият/.

# 1
  • Мнения: 8 447
Анита,с тази боя съм се боядисвала няколко пъти и винаги съм оставала адски разочарована.След няколко измивания пада и косата ми на слънце седеше "на етажи" от различни цветове боя.
Откакто започнах да мажа Гарние,няма такъв проблем.Аз Палете вече не купувам,според мен не е много качествена.

# 2
  • Мнения: 521
Анита,с тази боя съм се боядисвала няколко пъти и винаги съм оставала адски разочарована.След няколко измивания пада и косата ми на слънце седеше "на етажи" от различни цветове боя.
Откакто започнах да мажа Гарние,няма такъв проблем.Аз Палете вече не купувам,според мен не е много качествена.
newsm10

# 3
  • Germany
  • Мнения: 2 000
2 пъти съм се правила с Palette. Преди години с червена, а преди 5-6 месеца с тази която е за кичури. И двата пъти бях разочарована. Лично мое мнение е, че е доста силна боя и накак си дървеняшка Wink Косата ми е с тънък косъм и 2-та пъти много изгоря. Любимата ми е Лореал, а сега се мацам с Гарние, защото имат хубави кафеви тонове, но виж за русо е друго...От друга страна една позната от години се прави с това русо на Palette и е доволна, но тя е с къса коса с доста плътен косъм.

# 4
  • Мнения: 129
Аз пък се боядисвам с Palette deluxe - glamorous brown /блестящо кафяв/. Много съм доволна, цвета е прекрасен. За сега мисля да продължа с тази боя, защото ми харесва, запазва се цвета и е доста "лъскава" Crazy

# 5
  • Мнения: 202
И на мен ми харесваше Palette, докато не започна яко да ми пада косата. Сега съм я сменила с Виталитис.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 336
Анита,с тази боя съм се боядисвала няколко пъти и винаги съм оставала адски разочарована.След няколко измивания пада и косата ми на слънце седеше "на етажи" от различни цветове боя.
Откакто започнах да мажа Гарние,няма такъв проблем.Аз Палете вече не купувам,според мен не е много качествена.
Подкрепям казаното дума по дума. Аз направих грешката да се боядисам със златисто русо миналия месец...само ми изгоря косата, а боята падна след две измивания. Знаех от преди, че не са хубави Палет, ама пустата промоутърка изглеждаше искрена и симпатична.

# 7
  • Мнения: 9 045
И аз ще се оплача от Палет Crossing Arms
Купих си най-светлия цвят, сиреч блонд- дето вътре има уж супра. Исках доста да изсветля русото си, защото нямам еднакъв цвят. Е, резултатът беше- Голямото пиле от Улица Сезам...жълто, жълто...отврат! И друг съм ползвала супра, обаче това в Палет е доста далеч...сега при всяко къпане се мажа с тониращ балсам, та поне малко да убия жълтото...Като боя, най-доволна съм май от Лонда Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 645
Майка ми се боядисваше с тази боя,но с червените им нюанси,и остана много разочарована,започна да и се изтощава косата - а нейната коса е с мнооооого дебел косъм.

# 9
  • Мнения: 5 539
Аз пък две години се боядисвах с най-светлото русо на Палете Делукс и бях доволна. Изтощава косата, разбира се, но в рамките на нормалното. Няма руса боя, която да не изтощава. Между другото, обаче, в последно време ми се струваше, че са я развалили.
Преди това се бях боядисвала с Гарние и не можеше да ми изсветли достатъчно косата. Получаваше се вместо русо - светло кестеняво Confused

# 10
  • Мнения: 1 234
На Палете съм ползвала и червоно и кестеняво и черно.Само от черното бях  доволна,останалите цветове падат много бързо Crossing Armsпредполагам че и русото е такова,затова никога не съм си взимала такава боя от както съм руса Wink

# 11
  • Мнения: 5 539
На Палете съм ползвала и червоно и кестеняво и черно.Само от черното бях  доволна,останалите цветове падат много бързо Crossing Armsпредполагам че и русото е такова,затова никога не съм си взимала такава боя от както съм руса Wink
Русото не може да падне Simple Smile То не се наслагва върху основния цвят, освен ако не се касае за бяла коса

# 12
  • Мнения: 1 234
Русото не може да падне Simple Smile То не се наслагва върху основния цвят, освен ако не се касае за бяла коса
Да то е така Grinning,ама аз се бях направила почти бяло русо,такова платинено,и сега съм се ориентирала към златистите цветове и да ти кажа-падат си SadИ косата ми пак става така сякаш със се мазала само с блондор и не съм слагала боя Wink

Общи условия

Активация на акаунт