здравето на ноктите

  • 716
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Предлагам ви тук да пишем за здравето на ноктите.Кой какъв заздравител ползвате,какви мазила и т.н.Споделете и питайте ако имате въпроси
Надявам се да ви е харесала темичката Rolling Eyes

p.пНезнам дали има такава тема,но ако има мн се извинявам.

# 1
  • Мнения: 181
  Laughingаз но ползвам никакъв заздравител просто моите са много твърди винаги са били такива не 4е се хваля ама си е така готини са  ми ноктите Embarassedзнам 4е много добре действа йод. но сега има толкова по модерни неща 4е не си струва да ходиш с жълти нокти. rotfImaoпреди бреме бях пила мерц също се отразява добре ама понапълнях малко от него Peace

# 2
  • Мнения: 1 234
И на други места съм го писала-ползвам заздравотел на Орифлейм и съм много доволна. този розовия за слаби нокти-
http://www.oriflame.bg/images/brochureImages/bg/200512BG/im/35.jpg 
Понякога даже и без лак ходя,само с него.Страшно много ми помогна,преди ноктите ми бяха много слаби и лесно че чупеха.Веднъж в седмицата  си мажа ноктите със сехтин,защото и той е много полезен.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз ползвам матиращ заздравител и съм много доволна, но напоследък нямам много време за ноктите си покрай децата  Embarassed Embarassed

# 4
  • Мнения: 5 317
Аз не полагам специални грижи на ноктите.
Постоянно съм лакирана,но не съм забелязала да са пожълтели.
Първо слагам основа(може би тя ги предпазва от пожълтяване)после си правя някаква декорация на ноктите или се лакирвам само в един цвят и накрая завършвам с топ лак.Имам масло на Стар Нейлс за подхранване и стимулиране растежа на ноктите,мажа се много рядко.

# 5
  • Мнения: 123
аз си ги мажа мойте с маслото на Икаров за заздравяване на ноктите и съм доволна от него Simple Smile

# 6
  • Мнения: 150
аз препоръ4вам калмацин (таблетки)- калции, магнезии, цинк. тези таблетки при мен дадоха резултат след първата седмица на вземане

# 7
  • Мнения: 6 164
На Перфект серията е много добра!!! newsm10

# 8
  • Мнения: 1 708
Използвам изцяло серията на Орифлейм!Преди имах много чупливи нокти, а сега са изключително твърди.
Винаги имам заздравител,два пъти в седмицата ги мажа с кремчето мултивитамин.
Винаги съм лакирана,но ноктите не са ми пожълтели защото винаги имам основа.

# 9
  • Мнения: 521
аз препоръ4вам калмацин (таблетки)- калции, магнезии, цинк. тези таблетки при мен дадоха резултат след първата седмица на вземане
kolko struva??? newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
аз препоръ4вам калмацин (таблетки)- калции, магнезии, цинк. тези таблетки при мен дадоха резултат след първата седмица на вземане
kolko struva??? newsm78
И дали може да се ползва от бременни? Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 5 317
аз препоръ4вам калмацин (таблетки)- калции, магнезии, цинк. тези таблетки при мен дадоха резултат след първата седмица на вземане
kolko struva??? newsm78
Опаковка от 30 таблетки струва 8-9 лева.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На Перфект серията е много добра!!! newsm10

Подкрепям.От време на време пия и Мерц Wink

Общи условия

Активация на акаунт