Какви витамини давате и от кога почвате

  • 14 748
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Скоро говорих с педито си за витамините за деца , моето е на 1 годинка и 5 месеца тя ми препоръча Мултисаностол сироп , аз преди време когато малката беше болна съм и давала и бях много доволна и сега мисля да и давам тях.но все пак има наистина различни видове витамини и затова моля кажете Вие какви витамини давате , от кога е добре да се започнат(още от сега или към октомври) и каква е схемата на даване , тъй като знам че се правят почивки Hug

# 1
  • Несебър
  • Мнения: 195
Аз и давам Имунокинд в комбинация с Мултисаностол и съм доволна.Боледува рядко и ако се разболее и се разминава по-леко.Давам ги в продължение на три месеца след което правим почивка от един месец.

# 2
  • Мнения: 1 001
И аз давам Саностол - т.е. съм давала 2 пъти досега в продължение на 10 дни. Единият път след една ангина, вторият беше преди зимата за да му повдигна малко имунитета (по съвет на педиатъра), че и тогава изкара един вирус. Сега мисля да му дам другия, по-другия месец още 10-15 дни курс, но още не съм решила. Общо взето моя педиатър не е май голям фен на витамините като добавка и ми ги препоръчва само когато е болен или когато масово се "върти" някакъв вирус.  Peace

# 3
  • Мнения: 2 926
Витамини не давам.
Единствено коластра и клеева тинктура

# 4
  • София
  • Мнения: 43 833
мултисаностол, на годинка след боледуване(пък може и на две да е бил вече не помня съвсем) съм давала 1...

Последна редакция: нд, 11 сеп 2011, 00:11 от Angel_Dust

# 5
  • София
  • Мнения: 39 673
Синът ми, да чукна на дърво, не боледува. Давала съм Мултисаностол към 2рата годинка може би.
Давах му Ескимо кидс.
Чувам добри отзиви за Зелена енергия и Коластра. Но все не се сещам да поръчам.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Никакви Mr. Green

# 7
  • Мнения: 15 379
Мултисаностол давам.
За първи път дадох след навършването на 2 години.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Мултисаностол предписа лекаря да давам от другия месец,но не било задължително. Както преценя.

# 9
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Аз не давам.

# 10
  • Мнения: 3 621
Витамини не давам, сина ми яде достатъчно плодове, и смятам че няма нужда от синтетични витамини.
По съвет на педиатърката от миналия септември давам Ехинацея форте на д-р Тайс, 15 дена давам 15 дена почивка. Така ги давах до края на май. Сега от 15 септември започвам пак. При сина ми имаше много добър ефект цяла зима не е боледувал изобщо.

# 11
  • Мнения: 1 796
Давам Саностол и Имунокинд.Вече ги започнахме.Лекарката каза да двам 5 дена в месеца от Саностола и по 1 хапче от Имунокинда 3 месеца.

# 12
  • Мнения: 181
Сина ми е на 2 години и 1 месец,в края на миналия месец започнах да му давам витамини Саностол,заради яслата,защото по принцип боледува често и хваща всичко ooooh!.Бях против,но и с малко бебче вкъщи,не ми се рискува.Гледам да се храни и по-здравословно,ама....

# 13
  • Мнения: 284
Витамини не съм давала досега, освен малко витамин С понякога. Иначе от Октомври почвам Имунокинд - 3 месеца, 1 месец почивка и пак още 3 месеца.

# 14
  • Мнения: 501
Давам Герисан на д-р Велев за повишаване на апетита и коластра на АкваСорс. Доволна съм,не боледува  Peace Давах саностол миналата година и не виждах ефект от него  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт